Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, są. Będzie taki etap, gdzie sporo się ich zrodzi.

Ja nie kojarzę by były. Może pomyliłeś pająki ze skorpionami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na satyrki jest łatwy sposób - podbiegamy do satyra i łapiemy go kółkiem, pojawia się QTE po wygraniu którego Kratos wali satyrowi z bani (satyr jeszcze żyje). Potem podbiegamy drugi raz do tego samego satyra i znowu łapiemy kółkiem - po wygraniu QTE Kratos wyrywa broń satyrowi i robi mu nową dziurę w ciele :)( satyr już nie żyje :) ) Jest to chyba najszybszy sposób na zabicie satyra.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lijon ameryki nie odkryłeś ;) o tym większość wie, ale to jest dobry sposób na jednego satyra a gdy walczysz także z innymi przeciwnikami to jesteś odsłonięty na ataki z ich strony. Także przy walce z cerberem nie polecam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno standardowe pytanie. Czy są w tej grze pająki ?

Nie ma zadnych pajakow, jedyne co jest, to skorpiony, ktora nic a nic nie sa podobne do pajakow.

Fear not - kupuj - have fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śmieszne pytanie ;) A czy w grze są myszy?

Ja dziś jadę po mój egzemplarz gry.

Myszy ?:shok: nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śmieszne pytanie ;) A czy w grze są myszy?

Ja dziś jadę po mój egzemplarz gry.

No właśnie myszy są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śmieszne pytanie ;) A czy w grze są myszy?

Ja dziś jadę po mój egzemplarz gry.

kolega bolek ma arachnofobie, wiec dla mnie pytanie nie jest smieszne. ;)

Dopiero dzis? Shame on you.

No właśnie myszy są :)

A to nie sa szczury ;)?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze chodzi o myszki ;) Bo takie to sa i to nawet kilka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę nabyłem 16.03 w Robsonie.

Co dużo się rozpisywać : Potężna, piękna produkcja idealne zwieńczenie serii.

Zachwyt kumpla nad grafiką który ostatnio kupił kompa za 3000 bezcenny :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę nabyłem 16.03 w Robsonie.

Co dużo się rozpisywać : Potężna, piękna produkcja idealne zwieńczenie serii.

Zachwyt kumpla nad grafiką który ostatnio kupił kompa za 3000 bezcenny :tongue:

ee tam, ja jestem po zabiciu Kronosa, i powiem szczerze, podoba mi sie ale rewelacji o jakich się rozpisujecie nie widzę, Heavenly Sword ma już chyba z 2 lata, a gameplay moim zdaniem ma lepszy (nie mówię o fatality), może mi ktoś powiedzieć dlaczego Gow3 w scenach kiedy latamy Kratosem nie wykorzystuje starowania nachyleniem padem? jak miało to miejsce w HS gdy sterowaliśmy strzałą? przeciez te elementy zręcznosciowe w tej grze, są bardzo słabe, .. brutalniść fatality głos Lindy i tekstury,  reszta ssie ... gra na 8 + ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam, ja jestem po zabiciu Kronosa, i powiem szczerze, podoba mi sie ale rewelacji o jakich się rozpisujecie nie widzę, Heavenly Sword ma już chyba z 2 lata, a gameplay moim zdaniem ma lepszy (nie mówię o fatality), może mi ktoś powiedzieć dlaczego Gow3 w scenach kiedy latamy Kratosem nie wykorzystuje starowania nachyleniem padem? jak miało to miejsce w HS gdy sterowaliśmy strzałą? przeciez te elementy zręcznosciowe w tej grze, są bardzo słabe, .. brutalniść fatality głos Lindy i tekstury, reszta ssie ... gra na 8 + ...

Nie chcę mi się szukać ale jeśli nie grałeś w GOW I i II to wiele straciłeś.

Jeśli nie znasz mitologi greckiej też tracisz ten smaczek.

Co do sterowania padem podczas latania, jak dla mnie sekwencja latania w górę i w dół w tym tunelu jest wystarczająco wkurzająca na padzie a co dopiero ruchem pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wypadła platyna ;D Piękna gra... zostaje czekać co przyniesie 'spartanstand...'

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się szukać ale jeśli nie grałeś w GOW I i II to wiele straciłeś.

Jeśli nie znasz mitologi greckiej też tracisz ten smaczek.

Co do sterowania padem podczas latania, jak dla mnie sekwencja latania w górę i w dół w tym tunelu jest wystarczająco wkurzająca na padzie a co dopiero ruchem pada.

nie grałem w 1 i 2, ... a mitologię znam z książek, nie z gry ... sekwencja latania to kwestia do dyskusji, podobnie jak sekwencje zręcznościowe (pościg za hermesem, czy inne wspinaczki) ... bo moim zdaniem, te elementy są słabe i odstają grywalnościowo od reszty tytułów, ... 

gow3 mi się podoba, ze wzgledu na świetne polskie dialogi, wypowiadane nie nowoczesnym językiem a recytowane jak starą polszczyzną, ze względu na muzykę, na brutalność, no i na oprawę, co do samej epickości, to ogranicza się ona do tunelu i wielkich postaci, dalej uważam ze Shadow of Collosus na ps2 jest pod tym względem lepszy, ... scena bitwy w Heavenly Sword, czy budowanie niektórych poziomów, szczegóły na twarzy mimika, uważam ze Heavenly ma ten sam poziom, różnica tkwi tylko w tekstórach ...

jakbym miał komuś polecić grę dla której warto kupić konsolę sony, napewno nie był by to Gow3, ... gra jest dobra, bardzo dynamiczna, ale ma wiele wad, ... i osobiście mnie nudzi ;) 

dawno tak długo żadnej gry nie przechodziłem, naprawde ... a kupiłem w dzień premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w 1 i 2, ... a mitologię znam z książek, nie z gry ... sekwencja latania to kwestia do dyskusji, podobnie jak sekwencje zręcznościowe (pościg za hermesem, czy inne wspinaczki) ... bo moim zdaniem, te elementy są słabe i odstają grywalnościowo od reszty tytułów, ... 

gow3 mi się podoba, ze wzgledu na świetne polskie dialogi, wypowiadane nie nowoczesnym językiem a recytowane jak starą polszczyzną, ze względu na muzykę, na brutalność, no i na oprawę, co do samej epickości, to ogranicza się ona do tunelu i wielkich postaci, dalej uważam ze Shadow of Collosus na ps2 jest pod tym względem lepszy, ... scena bitwy w Heavenly Sword, czy budowanie niektórych poziomów, szczegóły na twarzy mimika, uważam ze Heavenly ma ten sam poziom, różnica tkwi tylko w tekstórach ...

jakbym miał komuś polecić grę dla której warto kupić konsolę sony, napewno nie był by to Gow3, ... gra jest dobra, bardzo dynamiczna, ale ma wiele wad, ... i osobiście mnie nudzi ;) 

dawno tak długo żadnej gry nie przechodziłem, naprawde ... a kupiłem w dzień premiery. 

Na szczescie jestes tylko jednym z niewielu ktorzy tak postrzegaja GOW3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis ukonczylem gre na normal i zaluje ze nie wzialem od razu hard. Naparzanki za latwe, bossowie strasznie schematyczni. No ale za to historia i gra epickie i zajebiste :). Nigdy prawie nie przechodze gier drugi raz ale tu na bank zrobie wyjatek bo mam niedosyt lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie jestes tylko jednym z niewielu ktorzy tak postrzegaja GOW3 ;)

s0mak_PL ... no ale tak szczerze, grałeś w Heavenly Sword? jeżeli tak to czy uważasz ze dwuletnia gra, tak bardzo ustępuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi myszami to żartowałem ;) Taka ironia miała być.

No niestety nie kupię God of Wara 3, wydam kasę na te nowe GTA.

Kumpel kupi GOW 3 więc pożyczę sobie jak przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War: Unearthing the Legend wie ktos gdzie jest ten film ?? bo niestety ale z Ultimate Trylogi nie bylo ;/ a być miało , sony ladnie sobie polecialo , widzialem ten film na USA PSS i tam jest ale kosztuje 7 dolcow ma ktos jakies info , na temat tego gdzie ten film zginol z EU ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w 1 i 2, ... a mitologię znam z książek, nie z gry ... sekwencja latania to kwestia do dyskusji, podobnie jak sekwencje zręcznościowe (pościg za hermesem, czy inne wspinaczki) ... bo moim zdaniem, te elementy są słabe i odstają grywalnościowo od reszty tytułów, ...

gow3 mi się podoba, ze wzgledu na świetne polskie dialogi, wypowiadane nie nowoczesnym językiem a recytowane jak starą polszczyzną, ze względu na muzykę, na brutalność, no i na oprawę, co do samej epickości, to ogranicza się ona do tunelu i wielkich postaci, dalej uważam ze Shadow of Collosus na ps2 jest pod tym względem lepszy, ... scena bitwy w Heavenly Sword, czy budowanie niektórych poziomów, szczegóły na twarzy mimika, uważam ze Heavenly ma ten sam poziom, różnica tkwi tylko w tekstórach ...

jakbym miał komuś polecić grę dla której warto kupić konsolę sony, napewno nie był by to Gow3, ... gra jest dobra, bardzo dynamiczna, ale ma wiele wad, ... i osobiście mnie nudzi ;)

Nie rozumiem jak god of war może cie nudzić a heaven sword nie, ale ok ok.

dawno tak długo żadnej gry nie przechodziłem, naprawde ... a kupiłem w dzień premiery.

Nic dziwnego skoro już (wcale nie takiego trudnego) momentu kiedy to łańcuch przenosi część labiryntu a minotaury go niszczą pisałeś, że przechodziłeś ponad 10 razy i z nerwów przestałeś grać, no ale bywa.

Może odpal sobie na mniejszym poziomie trudności i się przy grze nie stresuj ;).

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak taki god of war może cie nudzić a heaven sword nie, ale ok ok.

Nic dziwnego skoro już (wcale nie takiego trudnego) momentu kiedy to łańcuch przenosi część labiryntu a minotaury go niszczą pisałeś, że przechodziłeś ponad 10 razy, no ale bywa.

Może odpal sobie na mniejszym poziomie trudności i się przy grze nie stresuj ;).

poziom trudności w tej grze polega na zadawaniu większych obrażeń przez przeciwników, więc oczywiście przy minotaurach gra mnie wykopała na izi  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s0mak_PL ... no ale tak szczerze, grałeś w Heavenly Sword? jeżeli tak to czy uważasz ze dwuletnia gra, tak bardzo ustępuje?

Nie mialem tej przyjemnosci jednak znajomy gre przeszedl i przyznam, ze wspomina ją bardzo pozytywnie. Nie zaprzeczam, ze heavenly sword moze byc produkcja b.dobra jednak jest wiele b.dobrych gier w ktore nie gralem i raczej nie o to tu chodzi by GOW3 do nich wszystkich porownywac. Przygoda Kratosa jest wyjatkowa i (prawie) doskonala w kazdym aspekcie czego dowodzą opinie graczy. Po twojej ocenie wnioskuje, ze HS jest jedna z twoich ulubionych pozycji i wydaje mi sie, ze przez to starasz sie na sile pokazac jaką to przeciętna grą jest GOW3 przy tak świetnym Heavelny Swordzie. Byc moze przesadzam xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×