Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

trudno jest wytłumacz tą najtrudniejszą zagadkę w grze... w każdym razie musisz wrzucić tą panią do trzeciego dzbana... zrobisz to przesuwając kolumnę ze schodkami aby przez szkiełko (zielony świat) były równe schody do końca ścieżki z ostatnim dzbanem... nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio GoW 1 i 2, zaczolem chronologicznie. Doszedlem do mometu ze musze przejsc bo slopkach i harpie mnie atakuja w 1 czesci. Ile razy je zabije to ciagle sie odradzaja, i nie moge przejsc po tych waskich slopach. da mi ktos rade jak to przejsc? bo mecze sie z tym juz 40min :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek23

Kupilem ostatnio GoW 1 i 2, zaczolem chronologicznie. Doszedlem do mometu ze musze przejsc bo slopkach i harpie mnie atakuja w 1 czesci. Ile razy je zabije to ciagle sie odradzaja, i nie moge przejsc po tych waskich slopach. da mi ktos rade jak to przejsc? bo mecze sie z tym juz 40min :verymad:

musisz zejść na dół i zastawić dziury z których wylatują,posągami które tam stoją ..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wbiłem platynę. Godne zakończenie trylogii, grafika piękna, muzyka też. Może poziom trudności niezbyt wygórowany, ale nie ma co narzekać.

Ten efekt optyczny w ogrodach mistrzostwo świata, pewnie inspirację od Escher'a wzięli, czapki z głów.

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt optyczny w ogrodach mistrzostwo świata, pewnie inspirację od Escher'a wzięli, czapki z głów.

Taki grecki Echochrome :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki, mi dojscie do tego zajelo by z tydzien :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zadać pytanko, nie dotyczy ono GoW'a 3, aczkolwiek jego poprzedników I i II. Mam nadzieję, że nie zlejecie mnie i odpowiecie mi na pytanie :) Tak więc czy GoW I i II zostały wydane w wersji polskiej ? Dubbing/napisy - obojętnie byle mógłbym zakminić o co tak naprawdę chodzi. Kiedy przyglądając się, gdy kumpel myka w GoW'a 3 ze zdziwieniem wysłuchiwaliśmy, nie których ciekawostek, które miały miejsce w wcześniejszych częściach. Po prostu chciałbym rozumieć fabułę gry od I do III, nie satysfakcjonuje mnie czytanie tego w internecie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że niema dubbingow ale napisy moze będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zadać pytanko, nie dotyczy ono GoW'a 3, aczkolwiek jego poprzedników I i II. Mam nadzieję, że nie zlejecie mnie i odpowiecie mi na pytanie :) Tak więc czy GoW I i II zostały wydane w wersji polskiej ? Dubbing/napisy - obojętnie byle mógłbym zakminić o co tak naprawdę chodzi. Kiedy przyglądając się, gdy kumpel myka w GoW'a 3 ze zdziwieniem wysłuchiwaliśmy, nie których ciekawostek, które miały miejsce w wcześniejszych częściach. Po prostu chciałbym rozumieć fabułę gry od I do III, nie satysfakcjonuje mnie czytanie tego w internecie :tongue:

Niestety , poprzedniczek w języku polskim nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wersja kolekcjonerska na ps3? Chodzi mi o tą, która wyszła w Europie wraz z premierą GoW3, bo sprowadzana raczej nie powinna mieć pl. Co do wersji Ps2 to tak jak wszyscy piszą- brak języka polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy slasher w życiu (wcześniej pograłem może z godzinę w Prototype) i już wiem, że wiele mnie w życiu ominęło. Ta gra ma jak dla mnie wszystko co powinien mieć tytuł na ps3. Gra po prostu mistrzowska i epicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to sie już wkurzyłem. Nastepuje druga potężna zwiecha wymagajaca twardego restartu konsoli - pod koniec, podczas wchodzenia po łańcuchu. Nie pomaga załadowanie dwóch ostatnich save'ów.

Reklamować grę? Wyjmować dysk i sprawdzać na kompie jakimś skanerem? Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to sie już wkurzyłem. Nastepuje druga potężna zwiecha wymagajaca twardego restartu konsoli - pod koniec, podczas wchodzenia po łańcuchu. Nie pomaga załadowanie dwóch ostatnich save'ów.

Reklamować grę? Wyjmować dysk i sprawdzać na kompie jakimś skanerem? Help!

A nie Loading? ja w tym miejscu miałem jedyny i dość długi Load. (kręci się omega w prawym dolnym rogu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na filmikach z youtube.com, że większość rozpakowywanych zwykłych edycji God of War 3 (link: http://www.youtube.com/watch?v=MarKBX06RMI) ma białą płytkę oraz książeczkę natomiast w moim wydaniu jest to książeczka i płytka z edycji limitowanej pomimo, że na okładce gierki też mam oko Kratosa. Czy Wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie Loading? ja w tym miejscu miałem jedyny i dość długi Load. (kręci się omega w prawym dolnym rogu?)

jest loading, kręci sie omega, obraz jest taki lekko przygaszony, ale nastepuje zwiecha muzyki - powtarzanie ciagłe fragmentu, no i najważniejsze zwiecha konsoli wymagająca twardego restartu - chyba mozna wyjść z gry z pada ale potem nic nie działa trzeba wyłączyć zasilanie z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na filmikach z youtube.com, że większość rozpakowywanych zwykłych edycji God of War 3 (link: http://www.youtube.c...?v=MarKBX06RMI) ma białą płytkę oraz książeczkę natomiast w moim wydaniu jest to książeczka i płytka z edycji limitowanej pomimo, że na okładce gierki też mam oko Kratosa. Czy Wy też tak macie?

pewnie polskie wydanie inaczej wyglada niz angielskie na filmiku. mam tak samo jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napotkalem kolejny problem; jestem blisko puszki pandory ale nie moge otworzyc drzwi bo jak wlaczam laser to nie nadazam dobiec . da sie to jakos zblokowac czy poprostu jestem zawolny?

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest loading, kręci sie omega, obraz jest taki lekko przygaszony, ale nastepuje zwiecha muzyki - powtarzanie ciagłe fragmentu, no i najważniejsze zwiecha konsoli wymagająca twardego restartu - chyba mozna wyjść z gry z pada ale potem nic nie działa trzeba wyłączyć zasilanie z tyłu.

Ja miałem to samo. Muzyka wpadła w nieprzyjemną pętle, omega się kręciła, był przyciemniony obraz. Czekałem z padem w dłoni przez dłuższy czas i w końcu załadowała się gra i mogłem wspinać się dalej. Więc ja proponuję Ci poczekać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo. Muzyka wpadła w nieprzyjemną pętle, omega się kręciła, był przyciemniony obraz. Czekałem z padem w dłoni przez dłuższy czas i w końcu załadowała się gra i mogłem wspinać się dalej. Więc ja proponuję Ci poczekać trochę.

jakiego rzędu było to czas 10, 30 sek 1 min 5 min? bo 10 min to chyba nie wytrzymam, ja czekałem 30 sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego rzędu było to czas 10, 30 sek 1 min 5 min? bo 10 min to chyba nie wytrzymam, ja czekałem 30 sek

Tak na oko trwało to może z 3min. :) Jedyny mój loading w grze, ale za to porządny. Zajmij się czymś w tym czasie, szybciej Ci zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem kilka loadingów , ale to w sytuacji w której baardzo się spieszyłem , czyli odpalam konsole , odpalam grę , wczytuje stan gry i biegnę do przodu. Jeśli robić to wszystko z normalną prędkością , to wczytywania nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj mialem pierwsza stycznosc z tym tytulem (dziwne, nie? :P). Jakos nie przywiazywalem wagi do tytulu gdyz jakos nie chcialem zaczynac od trzeciej czesci dopiero, ale po chwili spedzonej z tytulem w MM jedna mysl mi tylko przeszla przez glowe: O K...!!!! :P

Teraz moje pytanie, warto wziasc sie za ta gre skoro jeszcze nie mialem zadnej stycznosci z GoW? Czy moze jednak zaczac trzeba od GoW Collection zeby nadrobic zaleglosci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boryz warto jako dobry slasher, fabularnie lepiej zacznij od collection amen:) chociaż 3 część ma najsłabszą fabułę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×