Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy można jakoś odblokowac cutscenki z gry, żeby potem je oglądac  w menu coś jak w DMC4??? Z tego co widzę to nie, ale chcę się upewnić.

W trakcie przechodzenia gry scenki się odblokowują. Można je oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co już przeszedłem mogę już oglądac?? bo w w filmikach mam tylko ten z procesu tworzenia gry? Czy dopiero jak przejdę całą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co już przeszedłem mogę już oglądac?? bo w w filmikach mam tylko ten z procesu tworzenia gry? Czy dopiero jak przejdę całą grę?

Nie jestem przekonany, ja sprawdzałem po przejściu gry. Filmiki mogłem oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dopiero po przejściu całej gry ja ubiłem Hermesa i zabicie go było chyba najlepsze spośród wszystkich olimpijskich Bogów.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie, nie wiem czy już czasem nie padło, ale nie chce mi się przeglądać 140 stron. A więc zamierzam w niedługim czasie zaopatrzyć się w God of War III i chciałbym wiedzieć, czy zrobienie tej gry w 100%(razem z platyną) jest dość trudne czy raczej nie. Chodzi mi o porównanie na przykład do Killzone 2(na elite) albo do Uncharted 2 Among Thieves.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie, nie wiem czy już czasem nie padło, ale nie chce mi się przeglądać 140 stron. A więc zamierzam w niedługim czasie zaopatrzyć się w God of War III i chciałbym wiedzieć, czy zrobienie tej gry w 100%(razem z platyną) jest dość trudne czy raczej nie. Chodzi mi o porównanie na przykład do Killzone 2(na elite) albo do Uncharted 2 Among Thieves.

Łatwiutko jest.

Trofea wpadaja bardzo szybko, właściwie same, bez większego wysiłku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem nie. Gre mozna splatynowac przechodzac tylko 1 raz i od razu wlaczajac Tytan ktory w niektorych momentach sprawi Ci duze problemy jezeli nie grales wczesniej w GoW'a albo inne slashery. Ale ogolnie platyna jest latwa jeszcze Wyzwania Olimpu moga Ci troche sprawic problemow. W porownaniu z KZ2 ktorego dopiero robie wiec Ci nie powiem ale w U2 mam platyne i tam moim zdaniem Crushing byl latwiejszy niz Tytan w GoWie. Mysle ze nie bedziesz mial wiekszych problemow ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie, nie wiem czy już czasem nie padło, ale nie chce mi się przeglądać 140 stron. A więc zamierzam w niedługim czasie zaopatrzyć się w God of War III i chciałbym wiedzieć, czy zrobienie tej gry w 100%(razem z platyną) jest dość trudne czy raczej nie. Chodzi mi o porównanie na przykład do Killzone 2(na elite) albo do Uncharted 2 Among Thieves.

jedyne trofeum, które moim zdaniem było najtrudniejsze to nabicie 1000 combo, ale jak znajdziesz sposób to już tylko będziesz miał z górki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie może trochę nie w temacie, ale graliście na God of War I i II na ps3. Gry wielkie na ps2, ale nie wiem jak poradzili sobie z grafiką ??? Warto zainwestować w ten tytuł na ps 3 jeżeli chodzi o stronę graficzną ?????

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze krótko - warto!

Rozwijając, gry są bardzo ładnie odrestaurowane, wywarły na mnie bardzo duże wrażenie ale to pewnie dlatego, że niestety ominąłem poprzednią generacje konsol i było to dla mnie pierwsze spotkanie z Panem Kratosem. Jeśli chodzi o samą stronę wizualną to widać, że gry mają kilka lat na karku ale z drugiej strony wyglądają lepiej niż nie jedna gra z obecnej generacji - powtórzę więc raz jeszcze - moim zdaniem warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. :thumbsup: Bo wcześniej myślałem, że z GoW 3 będę musiał się "trochę" pomęczyć tak jak z Killzone 2 na poziomie elite(każdy kto przeszedł tę grę na elite wie o czym mówię ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na Aresa na tytanie ?? ^^ bo się mecze i mecze a grałem w GOW 1,2 grałem GOW:Chains of Olympus

ale żadna cześć na najwyższym poziome nie sprawiła mi tyle trudności ;] jeszcze czekam na ostatnia cześć serii i niestety koniec :(

To macie jakiś ten sposób ?? ;]

a jeszcze jedno pytanie co to dobytku boskiego

to trofeum trzeba zrobić ostatnie czy jak to jest bo wszyscy pisze ze blokuje inne trofea ale nigdzie jasno nie pisze o co dokładnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Aresem juz nie kojarze ale nie byl on taki trudny ;) A z boskim dobytkiem to zbierz te urny i nie uzywaj ich w trakcie gry bo wtedy blokuja sie trofea, takze dopiero jak Ci wpadnie platyna mozesz sie z nimi pobawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, nie da się ich nawet używać za pierwszym razem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na Aresa na tytanie ??

Nie wiem, może mam już oznaki wieku starczego i zaniki pamięci ale czy napewno chodzi o Aresa...z tego co pamiętam to Ares był ale w GoW I a nie III...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jeszcze jedno pytanie co to dobytku boskiego

to trofeum trzeba zrobić ostatnie czy jak to jest bo wszyscy pisze ze blokuje inne trofea ale nigdzie jasno nie pisze o co dokładnie chodzi

Nie wiem o czym mówisz ale nie sądzę by jakieś trofeum blokowało inne trofea. Wbiłem 100% w GOW3 przechodząc grę tylko raz więc jestem na to żywym przykładem :P

Macie jakiś sposób na Aresa na tytanie ...

Zakładając że Ares zginął w 1szej części to na Tytanie w Gow3 nie powinieneś mieć z nim problemów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Aresa zabijmy pod koniec I części. Być może chodzi mu o Posejdona. Bo mi ten boss napsuł trochę krwi szczególnie na chaosie. 

@koniu099 w boskim dobytku jeden powoduje  większą ilość orbów i ten blokuje trofeum, które zdobywamy za wymaxowanie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... boskim dobytku jeden powoduje  większą ilość orbów i ten blokuje trofeum, które zdobywamy za wymaxowanie broni.

Nie wiedziałem o sprawie jednak wydaje mi się że samo zebranie całego dobytku wraz z wyżej wspomnianym nic nie blokuje, dopiero użycie któregoś ze znalezionych przedmiotów może przyblokować trophy ... tak jest?

Niech ktoś napisze jakiś konkret bo narazie to karmimy się wzajemnie ogólnikami i domysłami :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, zebranie całego dobytku niczego nie blokuje - użycie któregokolwiek z nich blokuje trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No on nie jest latwy ale trudny tez nie, bijesz oddalasz sie bijesz oddalasz sie i tak w kolko a 2 etap ten z lancuchami jest banalny wiec nie ma co opisywac ;) Ja to robilem ziarnko do ziarnka i sie udalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne trofeum, które moim zdaniem było najtrudniejsze to nabicie 1000 combo, ale jak znajdziesz sposób to już tylko będziesz miał z górki

Nic już .!:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy będzie można kupić GoW 3 w wersji platynowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie wiem, ale zauwazylem, ze zarowno w empiku jak i Staurnie w Tychach mozna dostac za 139zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×