Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj? Ja trylogię widzę w sklepach od kilku miesięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiejs stronie widzialem tylko ze 5.11.2010 mial premiere

moze ten sklep troche opozniony jest :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiejs stronie widzialem tylko ze 5.11.2010 mial premiere

moze ten sklep troche opozniony jest :)

Na pewno opóźniony i to w hu@ , a mam pytanie do ogółu tam gdzie są te ulepszenia typu kielich hery itp, mam wszystkie zdobyte (Podobno) a brakuje mi 2mam pytajniki , wszystko robiłem według poradnika i co tam jest ?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to dział tylko na tym samym poziomie trudności co przeszedłeś. ja nie próbowałem nawet włączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trylogia wyszła kawał czasu temu i kosztowała ok 300zł później ceny spadły o 30zł. A teraz tak z du*y 179zł :D Oczywiście już zamówione, jutro będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Viral, co za wyrażenia! swoją drogą każdy już wie, że premiera była dawno. koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przed chwilą zamówiłem, mam nadzieję że nie będę żałować zakupu :) Wyszło mnie 185zł już z przesyłką, nówka w folii rzecz jasna.

Także teraz czekać na listonosza i dać wciągnąć się grze :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno zakupiłam wszystkie części i skończyłam ale niestety do platyny brakuje mi tych nieszczęsnych wyzwań- nie wiem co trzeba zrobić żeby je przejść ma ktoś na to jakiś sposób? bo już próbowałam nawet na youtube wpisywać i podglądać jak ktoś to robi a mi nie wychodzi, a i jeszcze mam pytanie bo już teraz nie pamiętam w której części ale jest takie trofeum za wydłubanie 20 oczu cyklopa, ja mam tylko 5 i nie wiem jak zrobić resztę, czy wystarczy wczytywac bezustannie ten chackpoint w którym pojawiają się Cyklopi i naparzać a oczy będą się sumować?Ach i jeszcze to przejście którejś części w 5 godzin, muszę się wziąć ostro do roboty.

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczy cyklopa można "dobić" w którymś z wyzwań (tym z cyklopem właśnie), powtórz je poprostu odpowiednią ilość razy, co do wyzywań to niestety, ale tylko wytrwałość przy nich pomoże, można wspomóc się YT i uparcie dążyć do celu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczy cyklopa można w wyzwaniach dobić. Ale to było w GoW2. IMO trzecia część ma bardzo proste wyzwania. Z tego co pamiętam tylko jedno mi sprawiło problem: gołe ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu w Saturnie jest trylogia za 169 pln - sam taką tam nabyłem (I i II po angielsku, III po polsku), właśnie męczę 2 część - fantastyczna gra, ale niektóre sekwencje ekwilibrystyczne dają w kość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w gow 2 było tak, że po przejściu gry na danym poziomie można było zagrać od początku ze wszystkimi mocami, broniami, paskiem energii na full itp. Na filmiku w YT widziałem że jest to też możliwe w gow 3. Powie mi ktoś jak to zrobić. ??

pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w gow 2 było tak, że po przejściu gry na danym poziomie można było zagrać od początku ze wszystkimi mocami, broniami, paskiem energii na full itp. Na filmiku w YT widziałem że jest to też możliwe w gow 3. Powie mi ktoś jak to zrobić. ??

pozdarwiam

Korzystając z tych boskich przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Patrickosan - na pewno nie będziesz żałował zakupu, jeżeli lubisz przygodówki :) Czeka Cię solidna porcja grania.

Mam taką małą uwagę co do Twojej wypowiedzi, mianowicie chodzi mi o to, że pytałeś się o zmiane dubbingu z polskiego na angielski... hm, o ile dobrze myślę to chodzi Ci o to, że polski dubbing Ci się nie będzie podobał... kurczę, nie wiem skąd od razu takie założenie, że angielski dubbing jest lepszy, a jak polski to od razu zje...ny. W GOW III uważam, że Linda naprawdę bardzo dobrze podłożył głos, chociaż przed zagraniem w trójkę GOWa sam nie widziałem go dobrze w tej roli...

Co do gry, to właśnie dziś ukończyłem i po prostu wypas.

Grafika znacznie lepsza od jedynki i dwójki... Ciekawe czy to ostatnia część, ale pewnie tak. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej części mam wątpliwości. Gdzieś czytałem, że może nastąpić swego rodzaju restart serii w postaci historii innego bohatera. Ale póki co nie można nic takiego wiedzieć na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tych boskich przedmiotów.

A możesz jaśniej to opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icon_trophy_gold.gif Vengeance Complete Osiągnięto:25 min temu Beat the game

gra bardzo fajna, mega mnie wciagnela, w dwa dni ja ukonczylem. teraz bede probowal wyzwania robic, polecam kazdemu, must have!

Edytowane przez Midq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz jaśniej to opisać.

Już grałem jakiś czas temu i dokładnie nie pamiętam. Ale było tam przedmiot co dawał 10x więcej orbów, co do życia i many to głowy nie dam ale chyba też coś maxowało te paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że Linda sobie nie poradził poza tym po jego wypowiedzi gdzieś bodajże na youtubie doszłam do wniosku że jest cienias, a mianowicie mówi że zdarł sobie gardło i że jest taki biedny bo on sie starał a amerykanie po prostu zmiksowali głos podkładany dla Kratosa. Gdyby chociaz obejrzał filmiki bezpośrednio z gry w których pokazują jak to było nagrywane i kto to mówił i jakie ma możliwości głosowe to by tak nie gadał i nie jęczał- jak widzi że to nie dla niego to tej robótki nie bierze i już a niech nie robi z siebie takiego biednego żuczka. Ja akurat lubię Lindę i z ciekawości włączyłam sobie jego głos w GOW3 ale nie dałam rady w to grać w tym wykonaniu i wróciłam do oryginału, który moim zdaniem jest o wiele ciekawszy, a może ja jako kobieta jestem bardziej wymagająca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos Lindy nie był zły, były gorsze, najlepiej wg mnie był wykonany dubbing Pandory, u Kratosa i innych (zwłaszcza u Kronosa) wiele kwestii powinno być bardziej krzyczanych...

btw. właśnie się męczę z Zeusem w Gai na tytanie : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne są gusta, trzeba też przyznać, że oryginalny voice-acting stoi na bardzo wysokim poziomie, głosy pasują do postaci. W część trzecią jeszcze nie grałem, ale na pewno płytka zagości w czytniku.

Nie jestem fanem serii, a przynajmniej tak mi się wydawało - kolega pożyczył mi GoW Collection, no i po raz drugi przeszedłem obie części, grając na ps2 gry mi się podobały lecz nic poza tym, teraz za to dostarczyły mi sporo dobrej zabawy. Nie pamiętam kiedy ostatnio mnie coś tak wciągnęło. Muszę uprosić go o pożyczenie trzeciej części :) Ze swojej strony mogę tylko polecić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część to wyłącznie zabijanie kolejnych bogów, całkiem ciekawe zwieńczenie serii jak ktoś grał w poprzednie część. IMO końcówka może lekko rozczarować (pojedynek z Zeusem) to gierkę polecam.

Chętnie bym oczywiście pograł w Ghost of Sprarta ale psp nie posiadam, a zakup konsoli dla dwóch tytułów (+Chains of Olympus) to z lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie jestem przy przechodzeniu Labiryntu na tytanie, i za Chiny nie mogę go przejść bez śmierci (Trophy: "aMAZEd") więc mam pytanie otóż: mam starszego save z gry na tytanie wieć chciałem się spytać czy jeżeli wgram tego save i zmniejsze trudność na easy to mi zaliczy to trophy czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jeżeli wgram tego save i zmniejsze trudność na easy to mi zaliczy to trophy czy nie?

Tak! :yes: Robiłem w identyczny sposób, nie ma sobie co psuć nerwów, chociaż znam takich którym się to udało :thumbsup: Leć grę do końca na tytanie, potem wróć sobie do save'a i na easy przejdź labirynt. Dostaniesz trofeum :wink::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! :yes: Robiłem w identyczny sposób, nie ma sobie co psuć nerwów, chociaż znam takich którym się to udało :thumbsup: Leć grę do końca na tytanie, potem wróć sobie do save'a i na easy przejdź labirynt. Dostaniesz trofeum :wink::biggrin:

Dzięki już chyba 3 godziny się z tym męcze. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×