Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem platynę , świetna gra ale platyna za łatwa , mogli dać trofeum za tryb Chaos :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea GoW nigdy nie należały do zbytnio wymagających dlatego z czystą przyjemnością wbiłem platyny we wszystkich 3  częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja chaosa nawet nie próbuje jak na tytanie juz na pierwszym bosie sie męcze ( tym pająko-skorpionem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja chaosa nawet nie próbuje jak na tytanie juz na pierwszym bosie sie męcze ( tym pająko-skorpionem).

Bo ten pierwszy boss nie jest za łatwy. Uniki trzeba robić w odpowiednich momentach. Najtrudniejszy jest moment jak przyciśnie Posejdona do skały. Tutaj się sporo namachałem czy to na tytanie czy chaosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście przeszedłem ten chaos.

Szkoda tylko, że nie dostałem za to żadnego wypasionego kostiumu dla Kratosa tak jak to mialo miejsce w I i II częsciach :(

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście przeszedłem ten chaos.

Szkoda tylko, że nie dostałem za to żadnego wypasionego kostiumu dla Kratosa tak jak to mialo miejsce w I i II częsciach :(

Hehe , wiesz kratos ma tyle detali że kostiumów już im sie nie chciało robić ;p. Mialo być jakieś dlc ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zostało do zrobienia jedno wyzwanie Olimpu daj zamienić sie 10 razy w kamień i przejść gre w trybie Tytana i będzie platynka :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co powtarzać postów poprzedników. GoW 3 to jedna z najlepszych gier, w jakie w ogóle grałem w życiu na PS3.

Ciekawe, czy powstanie GoW 4...albo coś w ten deseń (z Kratosem oczywiście) na PS3..?

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przejść gre w trybie Tytana i będzie platynka :-))

Napisz jak wrażenia po przejściu Tytana, różnica między Easy/Normal a Tytan jest moim zdaniem bardzo spora więc ciekawi mnie opinia innych :thumbsup:

... Ciekawe, czy powstanie GoW 4...albo coś w ten deseń ...

Zerknij na gierkę Darksiders, klimat bardzo zbliżony - nawet niektóre elementy żywcem wyrwano z GOW: skrzynię z energiami, skrzydła, możliwość używania mocy, fatality na wrogach po pojawieniu się i wciśnięciu na ich głową kółka. Mimo to gra się super i naprawdę tytuł dla fanów stylu GOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Tytan w GoW 3 zdecydowanie nie należy do trudnych. Porównywalny jest do poziomu Normal z GoW 2 i GoW 1. Poważnie. Jedyny problem stanowi tutaj walka z tym cerberem z trzema głowami (który wyrzuca małe cerberki). Poziom Chaos jest jednak już o wiele gorszy - ale nieopłaca się nawet przechodzić bo żadnych bonusów z tego tytułu nie ma..:-(

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

EDIT. Zastanawiałem się nad tym Darksiders, ale mnie to jakoś nie przekonuje (tak samo jak polski dubbing w GoW3). To już mimo wszystko nie to samo:) Chociaż nie powiem - gameplay'e wyglądają nieźle.. Jednak szkoda trochę kasy na kota w worku - główna postać mi się do końca nie podoba. Myślałem jeszcze nad Bayonettą, Havenly Sword..ale nie ten sam klimat niestety:( Zadowoliłem się Dante's Inferno - całkiem niezłe, ale znowu tutaj głos głównego bohatera mnie dobił..jak jakiejś dziewicy..ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Tytan w GoW 3 zdecydowanie nie należy do trudnych. Porównywalny jest do poziomu Normal z GoW 2 i GoW 1 ...

To tylko potwierdza że ilu graczy tyle opinii :) ukończyłem na Ps3 wszystkie GOW, w trójkę grałem tylko na TYtanie i momentami męczyłem się jak cholera. Gow 1 i 2 grałem na normalu i miałem tylko parę słabszych momentów. W trójce przy przechodzeniu labiryntu bez straty życia (po ukończeniu gry i załadowaniu save'a) zmieniłem tryb na easy i byłem w szoku że aż tak łatwo można grać na easy w porównaniu z Tytanem, znamienne było gdy podczas walki w trzeciej komnacie labiryntu wyładował i wyłączył mi się PAD, zdążyłem przebiec do drugiego pokoju po kabel USB, podłączyć i zalogować pada a mimo to nie zginąć :) na tytanie gryzłbym glebę po trzech ciosach więc różnica spora :thumbsup:

... Zastanawiałem się nad tym Darksiders, ale mnie to jakoś nie przekonuje...

Miałem to samo dopóki nie zagrałem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Tytan w GoW 3 zdecydowanie nie należy do trudnych. Porównywalny jest do poziomu Normal z GoW 2 i GoW 1. Poważnie. Jedyny problem stanowi tutaj walka z tym cerberem z trzema głowami (który wyrzuca małe cerberki). Poziom Chaos jest jednak już o wiele gorszy - ale nieopłaca się nawet przechodzić bo żadnych bonusów z tego tytułu nie ma..:-(

eee...cerberowi musisz obicnac lby i wtedy juz nie jest tak trudno. mnie w trojce sprawilo trudnosc dogonić Hermesa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w trójkę grałem tylko na TYtanie i momentami męczyłem się jak cholera.

No właśnie - momentami...ale na ogół nie było tak tragicznie:-)

Dla mnie na poziomie Normal było koszmarem przejście GoW 1 (chodzi mi tutaj o ochronę rodzinki na samym końcu w drugiej fazie walki z Aresem).. Porównywalnie do poziomu Tytan w GoW3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - momentami...ale na ogół nie było tak tragicznie:-)

Dla mnie na poziomie Normal było koszmarem przejście GoW 1 (chodzi mi tutaj o ochronę rodzinki na samym końcu w drugiej fazie walki z Aresem).. Porównywalnie do poziomu Tytan w GoW3

  ja co prawda z 1 mialem tez najwieksze problemy ale w 3 zabilem wszystkich bozkow od Zeusa do herkulesana tytanie i zaliczylem afrodytke  teraz jak przechodze jeszcze raz mam problem z wbiciem trofea na labiryncie bo nie moge urwatowac pandory przed ostrzami ale trening czyni mistrza   

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie na poziomie Normal było koszmarem przejście GoW 1 (chodzi mi tutaj o ochronę rodzinki na samym końcu w drugiej fazie walki z Aresem).. Porównywalnie do poziomu Tytan w GoW3 :)

Już jakiś czas temu grałem w GoW1. Pamiętam, że mi przy drugim przechodzeniu było trudniej jak zacząłem kombinować z tymi strojami kratosa. Nie wiedziałem wtedy, że ma to wpływ na rozgrywkę (zadawane/otrzymywane obrażenia), ale GoW jest trudniejszy na pewno pod względem zręcznościowym. W 3 części IMO takich momentów jakoś nie ma, oczywiście można powiedzieć, że niektóre momenty w labiryncie ale i tak jest to dużo bardziej uproszczone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na gierkę Darksiders, klimat bardzo zbliżony - nawet niektóre elementy żywcem wyrwano z GOW: skrzynię z energiami, skrzydła, możliwość używania mocy, fatality na wrogach po pojawieniu się i wciśnięciu na ich głową kółka. Mimo to gra się super i naprawdę tytuł dla fanów stylu GOW

Mi się Darksaiders nie podobał (demo) natomiast przypadł mi do gustu Dante's Inferno. To taka gorsza kopia Boga Wojny (czego twórcy wcale nie kryli w wywiadach) Polecam fanom Kratosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się na początku Darksiders też w ogóle nie podobało. Wydawało mi się jakies takie kwadratowe, sztywne i bez polotu, ale z czasem tak się wciągnąłem, że masakra. Dla mnie to obecnie top5 wszystkich gier na ps3 i juz 4 razy ja przechodzilem. Polecam kazdemu, trzeba tylko przez poczatek przebrnac i sie wczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się Darksaiders nie podobał (demo) ...

Pozwól że przytoczę wypowiedź jednego z Moderatorów forum który możliwie najtrafniej wypowiedział się na temat dema :thumbsup:

Tak, to jedna z tych gier, które powodują mylny obraz po zagraniu w demo. Swoją drogą, kto zdecydował by wypuścić akurat ten fragment gry, w dodatku bez AA, to powinien zawisnąć na jajach...

Zagraj sobie w pełną wersję prawdopodobnie zmienisz zdanie. Jako że trochę zbaczamy z kursu to ewentualne dalsze dyskusję na temat Darksiders chętnie podejmę tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ujek Frog sugerowal pol roku temu. Looknijcie na ten titulek bo warto !

Napisano 14 luty 2010 - 19:53:25

No i wpadla platynka ! Kurde nie wiem czemu tak malo ludzi mowi o tej grze i ze nie ma nawet tematu o trofeach. Jak dla mnie to druga najlepsza gra jaka gralem na ps3 zaraz za U2. Polecam Wszystkim !

@Solmyrair jesli zastanawiasz sie miedzy Darksiders a Bayonetta to jak dla mnie to ni ma nad czym sie zastanwiac. Darksisders jest dluugi, urozmaicony i wyczesany ;) A Bayonette do dzisiaj nie umiem sie przylozyc zeby przejsc do konca. LEzy i sie kurzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem grę i powiem jest zajebi**a :) .

Pierwszy raz gram w shlaszery i ustawiłem sobie poziom trudności Tytan :P ;D . I muszę się pochwalić , że zginołem już 80 razy xD .

Wieć nie wiem jak jest na tym ostatnim poziomie trudności jeden strzał i leżysz xD :P . hehe Gra powala grafika i fabuła . Niekiedy linda jak mówi to za cicho do danej sytuacji ale dubing jest dobry .

Grę szczerze polecam :) . A jeśli ktoś potrzebuje pomocy w trofeach to stronka się przyda .(na pw wyślę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem grę i powiem jest zajebi**a :) .

Pierwszy raz gram w shlaszery i ustawiłem sobie poziom trudności Tytan :P ;D . I muszę się pochwalić , że zginołem już 80 razy xD .

Wieć nie wiem jak jest na tym ostatnim poziomie trudności jeden strzał i leżysz xD :P . hehe Gra powala grafika i fabuła . Niekiedy linda jak mówi to za cicho do danej sytuacji ale dubing jest dobry .

Grę szczerze polecam :) . A jeśli ktoś potrzebuje pomocy w trofeach to stronka się przyda .(na pw wyślę )

lepiej daj na normal, mniej sie bedziesz wkurzal,ta gra warta jest przejscia conajmniej 2 razy wiec sobie potem przejdz na tytanie szczegolnie ze jak napisałes jest to twoj pierwszy taki tytuł, szkoda ze nie zaczoles od 1 i 2 , bo jak teraz po nie siegniesz to moze ci sie niespodobac grafika, aczkolwiek zła nie jest,a grywalnośc na takim samym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, warto dać na normal bo przy drugim podejściu będziesz miał łatwiej grając na tytanie. Pamiętam moje pierwsze starcie z hadesem albo słynna i niezwykle irytująca walka na wyższych poziomach z cerberem i satyrami. 

Ten moment powtarzałem na tytanie wiele razy. Bez dobrej taktyki jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 8 godzinę gry i jestem przy kronosie :P . Nie wiem czy to daleko czy blisko . I już nie chce mi się od początku grać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Nie zmieniaj poziomu trudności, po przejściu będziesz miał większą satysfakcję.

Pamiętam jak ja grałem (również 1 "slasher" w życiu) to najbardziej męczyłem się:

  • Epilog (Posejdon) (pół dnia)
  • Labirynt Dedala tuż przy końcu. (parę dni)
  • Zeus pierwsze starcie (2,5D) (parę dni)

P.S. Odziwo walka z cerberem i satyrami przeszła pomyślnie w miarę szybko (chyba za 5 podejściem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×