Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci chyba nie powie, chociaż przyznam że byłbym bardzo zdziwiony jakby to była prawda. Bylibysmy bardzo wdzięczni jakbyś się dowiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściema i nędzna prowokacja, chyba by cały empik Sony pozwało za coś takiego. Przecież nic sie nie zmieniło i Europa nie dostaje GoW:Collection

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to niesamowicie ciekawi. Jak widać, coś musiało "zgrzytnąć", ale co ? 

Inna sprawa - Kratos ma brata ? ... Widzę że sporo mnie ominęło, z racji tego że nie mam PSP i nie grałem w Chains of Olympus... ;)

Tak, sporo Cię ominęło ;) , ale o bracie Kratosa było wspomniane już w pierwszej części na filmikach bonusowych. Sprawdź dokładnie, bo jest w nich wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia :D .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przejść wcześniejsze części ponieważ historia Kratosa jest naprawdę ciekawa :)

Gram w demo już chyba czterdziesty raz i nadal nie moge wyjść z zachwytu. Kolega, który przyszedł do mnie (posiada Xbox'a360) grając w demo wypowiedział 3 słowa: "Kur... kupiłbym PS3" . Ta gra jest skazana na sukces :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kratos to kawal skurwy**** - teraz gdy Bogowie Olimpijscy szykuja sie do obrony przed Kratosem , to Bog Wojny wie ze sam sobie nie poradzi dlatego sciagnal Tytanow ktorych imo tylko wykorzysta a pozniej z pewnoscia wykonczy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kratos to kawal skurwy**** - teraz gdy Bogowie Olimpijscy szykuja sie do obrony przed Kratosem , to Bog Wojny wie ze sam sobie nie poradzi dlatego sciagnal Tytanow ktorych imo tylko wykorzysta a pozniej z pewnoscia wykonczy ;P

I za to Kocham tego gościa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kratos to kawal skurwy**** - teraz gdy Bogowie Olimpijscy szykuja sie do obrony przed Kratosem , to Bog Wojny wie ze sam sobie nie poradzi dlatego sciagnal Tytanow ktorych imo tylko wykorzysta a pozniej z pewnoscia wykonczy ;P

No niby tak powinno być tylko że końcówka dema pokazuje nam co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli w tej grze online co-opa :P

Nie wiem czy to dobrze czy nie... Myślałem, że chociaż w tej grze sobie darują wciskanie na siłę multi...

Na razie potraktujmy to jak plotkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dziwny news. Nawet nie wiem czy cię cieszyć czy być zmartwionym, czy ten co-op jest naprawdę konieczny w tej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dziwny news. Nawet nie wiem czy cię cieszyć czy być zmartwionym, czy ten co-op jest naprawdę konieczny w tej grze ?

A mi się nawet to podoba że w najnowszym GoW'ie pogramy przez sieć. Gra nie będzie się tak szybko nudziła. I tak cieszcie się że nie dali trybu Deadmatch :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze duuuuuzy potencjal w coopie. jesli tylko zrobia to tak jak w uncharted czy mw2 czyli osobno od glownej kamapni to jestem za. pomyslcie tylko walka z bossem wymagajaca koordynacji 2 graczy?;> dla mnie bomba tylko... musieli by zrobic druga postac rownie 'ciekawa' co kratos i z rownie duzym odmiennym wachlarzem ruchow. no poczekamy zoabczymy. mysle ze na tym etapie produkcji coop nie jest juz w powijakach, zakladajac ze to prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony ponieważ w wywiadach twórcy zawsze zaprzeczali mówiąc że nie planowali nigdy opcji Multi.

Chętnie bym zobaczył jaka postać będzie tą drugą grywalną? Brat Kratosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cookie a co masz niby w ninja gaiden sigma 2 - oby w gow nie było tylko takich problemów z lagami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cookie a co masz niby w ninja gaiden sigma 2 - oby w gow nie było tylko takich problemów z lagami

a czy ja napisalem ze to jakas nowosc?;> mowie tylko ze bylo by ciekawie, ale chcialbym zeby 2 postac byla calkowicie inna niz kratos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nie mówiłeś że to nowość ale z drugiej strony wymieniłeś 2 gry które nie bardzo się mają do tego gatunku ;] (u2 jedynie to że tpp)

obowiązkowo musi być jakaś inna postać (np inni bogowie w ludzkiej formie ;P) i ciekawe byłoby wykańczanie bossów QTE dla obu graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wymieniajac U2 i MW nie mialem na mysli podebienstw w grach tylko w sposobie realizacji coopa. dla mnie NG2 to byly proste areny z 2 playerami a taki U2 czy Mw2 to proste misje w stylu kampani jednak zrealizowane z mysla o 2 graczach i dzialajce (przynajmeni jte w U2 mw nie gralem jeszcze) rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą po internecie plotki że Sony przesuwa premiery GoWIII i GT5 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródła tych plotek czy usłyszałeś od kumpla przy trzepaku? A tak serio to takie ploty cały czas słychać więc sądzę, że można to sobie między bajki wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ploty przeczytałem na konkurencyjnym serwisie, do którego link kumpel mi przesłał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ploty przeczytałem na konkurencyjnym serwisie, do którego link kumpel mi przesłał

Co z tym linkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka pewnie stad że jakiś "szpec" o rynku gier powiedział że sony powinno przesunąć premierę GOW'a bo to za gorący okres i lepiej by sie sprzedał w innym terminie. Niestety nie mogę znaleźć teraz linka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście że zostałem przez Sony zgratyfikowany KODEM do GOW3 - etapu prezentowanego podczas E3 - gameplaye są dostępne na YouTubie

Nie grałem we wcześniejsze odsłony - mogę jednak powiedzieć śmiało że gierka to arcydzieło. Na pewno nie polecę od razu do sklepu (nie jestem fanem serii) jednak z pewnością tytuł znajdzie miejsce u mnie w konsoli :) Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe - może też dostaliście kody do demo GOW3 ...

Grafika, grywalność i niektóre rozwiązania w samym poruszaniu się zasługują naprawdę na wyróżnienie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podać linki do strony ale wyskakuje komunikat: Wpisałeś odnośnik do strony, której adresu administrator zabrania używać na forum.

Wpiszcie w google: gow iii przesunięte

i kliknijcie w pierwszy wynik jaki wyskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka, szkoda na nią poświęcać uwagę. Nie ma źródła, nikt z Sony nic takiego nie potwierdził. Zresztą jak sam pewnie zauważyłeś to jedyny artykuł o tym rzekomym przesunięciu jaki wyskakuje w google.

GoW zawsze wychodził w marcu i nie wierzę żeby tym razem mogło być inaczej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×