Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

to ja poprawie

Specjaliści :D

Link

Btw. Jest już patch 1.01 poprawiający niby problemy z działaniem padów (pierwsze słyszę). Niech ktoś da znać czy zauważył poprawki w działaniu podwójnego skoku czy innych glitchy jakie ostatnio wypłynęły (jak nabicie full expa już na początku gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek23

Specjaliści :D

Link

Btw. Jest już patch 1.01 poprawiający niby problemy z działaniem padów (pierwsze słyszę). Niech ktoś da znać czy zauważył poprawki w działaniu podwójnego skoku czy innych glitchy jakie ostatnio wypłynęły (jak nabicie full expa już na początku gry).

hehe a jak nabić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To da się wybrać ten dodatkowy kostium podczas przechodzenia gry po raz pierwszy? :| Byłem pewien , ze będę mógł z niego skorzystać dopiero wtedy , jak przejdę grę jeden raz na chaosie... do tej pory non stop biegałem w pierwszym obliczu , ale skoro można mieć to drugie + 4x większe obrażenia , to i chaos nie powinien byc wyzwaniem ;) Obowiązkowo spróbuję :)

ani kostiumu nie ma po raz pierwszy ani tej ja nie mialem poziomu chaos przechodzac po raz pierwszy. nalezy pamietac tez ze w kostiumie nie wpadaja trofea jelsi komus na nich zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry zmienilem stopień trudności na łatwy, teraz chce ponownie ustawić na trudność normalną i nie wiem gdzie? Pierwszy raz gram w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s ... a z takich ciekawostek, kupilem grę w norwegi, i mam polską wersję językową, i powiem wam ze o wiele bardziej mi robi głos Lindy niż tego czarnucha, ... surowszy taki,

Linda lepszy od oryginału ? wypada nieźle ale na pewno nie przebija niesamowitego głosu "tego czarnucha". Dawno takiej głupoty nie słyszałem (no ale o gustach się nie rozmawia :P).

Piszesz, że nie możesz przejść momentu kiedy niszczą łańcuch i, że nie możesz przejść i przy tym "wielkie rozczarowanie" rozczarowanie ? czym ? tym, że nie potrafisz przejść momentu ? ok ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani kostiumu nie ma po raz pierwszy ani tej ja nie mialem poziomu chaos przechodzac po raz pierwszy. nalezy pamietac tez ze w kostiumie nie wpadaja trofea jelsi komus na nich zalezy

No właśnie widzę , że coś mi źle doradzono :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę , że coś mi źle doradzono :P

Ups :P Zapomnialem, ze ja juz drugi raz jade Chaosa. My bad.

Co do tego kosiumu to jest, ze Ty zadajesz 4x obrazen, ale przeciwnicy tez zadaja 4x obrazen.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups :P Zapomnialem, ze ja juz drugi raz jade Chaosa. My bad.

Co do tego kosiumu to jest, ze Ty zadajesz 4x obrazen, ale przeciwnicy tez zadaja 4x obrazen.

No więc? :D Może tym razem jakieś porady dla pierwszego razu na chaosie?:D Najdalej udało mi się dojść do momentu urwania 2 głowy i pojawienia się 2 satyra :P

Jestem tutaj:

Blur_002.jpg.jpg

A tak poza tym , znalazłem ciekawy artykuł: Making of God of War III

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc? :D Może tym razem jakieś porady dla pierwszego razu na chaosie?:D Najdalej udało mi się dojść do momentu urwania 2 głowy i pojawienia się 2 satyra :P

Jestem tutaj:

Tez mialem z tym ogromny problem, pierwsza glowa jest luzna, wystarczy ostroznie atakowac i kopac w nim jego wlasnymi ... ... "bombkami" :ninja:

Po pierwszej glowce cisniesz sobie w niego szalem sparty (olewajac satyry), na pewno pojawi sie sekwencja kolka, jak zostanie ostatnia glowka, wal magia (ta falanga spartan) ktora przy okazji okaleczy mocno satyry, jak juz sie ze wszystkiego "wypsikasz" - wszyscy powinni byc na dobitke :)

Ja to tak przynajmniej robilem, nie udalo mi sie za pierwszym ... drugim ... trzecim razem, ale w koncu poszlo na luzie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady , szkoda tylko , że nie mam już szału sparty :P bedę kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj złapać satyra dwa razy a wtedy powinien zginąć.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj złapać satyra dwa razy a wtedy powinien zginąć

Nie da rady, bedzie odsloniety na ataki drugiej satyry oraz ogara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tytanie zrobilem to za pierwszym podejsciem takim oto sposobem. Na poczatku gdy jest sam cerber lejesz go rekawicami nemejskimi do pierwszego QTE. Gdy odetniesz mu pierwsza glowe i pojawi sie satyr zmien bron na bicz nemezis, uzyj magii tak zeby i cerber i satyr obrywali, i w czasie gdy obaj są rażeni prądem, wyrzuć satyra w góre  (L1+kwadrat lub combo trójkątem) i bij go w powietrzu jak najdłuzej sie da. Od razu gdy działanie magii sie skonczy, rzucaj nową tak zeby raziło ich non-stop - wtedy satyr bedzie "sparaliżowany" ;P Do wyczerpania calego paska many powinienes uciąc druga glowe cerberowi i pozbyc sie satyrów (mi sie udalo) pozniej dobij co zostało i ewentualnie jesli bedziesz pod koniec na niskim poziomie zdrowia, pizgaj łukiem apolla lub włacz szał sparty na tak dlugo na ile ci pozwala - bedziesz przez chwile nietykalny. Powinno sie udac, powodzenia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tylko teraz jest mały problem , bo satyrowie blokują prawie każdy atak i w dodatku potrafią wyprowadzić porządny kontratak. :P Za jakąś godzinkę sprawdze swoje umiejętności.

Poprzednia sekcja w labiryncie zajęła mi kilka dni podejść :P Czyli chaos tradycyjnie daje w kość...) Ale jak już go przejdę , to nie będzie "zmiłuj się" infinite rage of sparta i do roboty! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak przyzwac szponami hadesu meduzę by zamienila w kamien satyrki. Osobiscie nie probowalem, wiec nie wiem czy zadziala. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak przyzwac szponami hadesu meduzę by zamienila w kamien satyrki. Osobiscie nie probowalem, wiec nie wiem czy zadziala. ;P

Nie daje rady ,ale szpony Hadesu są dobrą bronią na cerbera i jego wypierdki , głównie ze względu na duży zasięg praktycznie z każdej strony bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są. Będzie taki etap, gdzie sporo się ich zrodzi.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×