Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

HipHip Gamer o recenzjach GOW III

"God Of War 3 Deserves A 10 Not Bias Journalism" LINK

Jakby nie było ma "trochę" racji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HipHip Gamer o recenzjach GOW III

"God Of War 3 Deserves A 10 Not Bias Journalism" LINK

Jakby nie było ma "trochę" racji ;)

ostatnio recenzenci boja sie dawac "eksom" maksymalne oceny... wynika to chyba ze strachu o posadzenie o fanboystwo :/ to moim zdaniem rowniez dotyczy ps3site....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu gra nie zasługuje na 10? ;) Wzięliście to pod uwagę?

Moim zdaniem jeśli gra ma dostać 10 to nie tylko za to, że jest świetna, ale też powinna coś nowego wnosić ;) Niekoniecznie w kwestii oprawy audiowizualnej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHG ma racje, np. na takim Gametrailers za design GoW3 dostal 8 z hakiem, a takie MW2 czy ME2 prawie 10, takze cos tu jest nie tak... I to czepianie sie, ze gameplay sie w ogole nie zmienil (bo po co zmieniac cos co jest idealne) - a takie HALO w ogole sie nie zmienia od H:CE az po ODST , a juz zapowiadaja HALO:Reach jako najwieksze wydarzenie w tym roku... Troche zenujace to jest, ze gry pokroju U2:AT (bezsprzecznie GOTY 2009) czy GoW3 dostaja obnizone oceny tak naprawde za nic, a gry na X360 sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze... No wlasnie, za co?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHG ma racje, np. na takim Gametrailers za design GoW3 dostal 8 z hakiem, a takie MW2 czy ME2 prawie 10, takze cos tu jest nie tak... I to czepianie sie, ze gameplay sie w ogole nie zmienil (bo po co zmieniac cos co jest idealne) - a takie HALO w ogole sie nie zmienia od H:CE az po ODST , a juz zapowiadaja HALO:Reach jako najwieksze wydarzenie w tym roku... Troche zenujace to jest, ze gry pokroju U2:AT (bezsprzecznie GOTY 2009) czy GoW3 dostaja obnizone oceny tak naprawde za nic, a gry na X360 sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze... No wlasnie, za co?!?

bo pomimo tego, ze na stronke GT zagladam codziennie to nie da sie ukryc, ze tam sami fanboye X sa :) kiedys mowili, ze U2 dostal taka ocene bo kontynuacje gier nigdy nie dostaja wyzszej oceny niz 9.5... ale z tego co widzialem to pelno "drugich czesci" eksow na X ma wyzsza ocene :/ troche to jest zalosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wideo recka IGN. Ogólnie najładniejsza gra na konsole i jedna wielka epicka epickość ;)

HHG ma racje, np. na takim Gametrailers za design GoW3 dostal 8 z hakiem, a takie MW2 czy ME2 prawie 10, takze cos tu jest nie tak... I to czepianie sie, ze gameplay sie w ogole nie zmienil (bo po co zmieniac cos co jest idealne) - a takie HALO w ogole sie nie zmienia od H:CE az po ODST , a juz zapowiadaja HALO:Reach jako najwieksze wydarzenie w tym roku... Troche zenujace to jest, ze gry pokroju U2:AT (bezsprzecznie GOTY 2009) czy GoW3 dostaja obnizone oceny tak naprawde za nic, a gry na X360 sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze... No wlasnie, za co?!?

Bo GT to serwis blisko współpracujący z M$.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem rozczarowania niektórych ocenami GoW3. Przecież wszędzie dostaje powyżej 9/10. Ludzie ale się rozpuściliście po Uncharted 2. Nie każdy potężny exclusive na PS3 będzie dostawał teraz 10. Trzecia część GoW została oceniona bardzo, ale to bardzo wysoko i zapowiada się znakomicie. Pamiętajcie, że to nie jest nic nowego. Taki sam gameplay, podobny scenariusz z dużo lepszą oprawą wizualną. Killer, ale nie zasługujący na 10 przez odtwórczość. Z resztą odtwórczość zamierzoną bo po co komu rewolucja tej genialnej serii. SE chciało coś zmienić i z FFXIII wyszło jak wyszło;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama dyskusja była po ocenie HR przez psxextreme. To samo jest z Gow3 mi nie chodzi o to że ma być 10 ale oceny są po to żebym mógł jako czytelnik porównać. I jeśli np w psx Dantes Inferno dostaje 8 a HR 8+ to coś jest nie halo. Ciekawe co dostanie GoW. Co do ocen Gametrailers to ja się już przyzwyczaiłem ;)

Moim zdaniem od początku oceniania gier ktoś zrobił nie tak ;) Dlaczego nie wykorzystuję się ocen od 1 do 6? wtedy mielibyśmy szerszą skale i mogli lepiej oceniać. Bo teraz skala ocen zawiera się od 6 do 10. A przecież 7/10 to już bardzo dużo.

3 gwiazdkowy hotel jest przecież całkiem niezły a to tylko 6/10?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHG ma racje, np. na takim Gametrailers za design GoW3 dostal 8 z hakiem, a takie MW2 czy ME2 prawie 10, takze cos tu jest nie tak... I to czepianie sie, ze gameplay sie w ogole nie zmienil (bo po co zmieniac cos co jest idealne) - a takie HALO w ogole sie nie zmienia od H:CE az po ODST , a juz zapowiadaja HALO:Reach jako najwieksze wydarzenie w tym roku... Troche zenujace to jest, ze gry pokroju U2:AT (bezsprzecznie GOTY 2009) czy GoW3 dostaja obnizone oceny tak naprawde za nic, a gry na X360 sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze... No wlasnie, za co?!?

GT od lat przekreca wszystko na korzysc exow X'a / multiplatformowek. - dla mnie jest to malo wiarygodny portal.

Do dzis pamietam slowa recenzentow ze "U2 nie zasluguje na 10 poniewaz to juz bylo, idzcie do sklepu, kupcie gre i tyle, mimo wszystko, gra nie zasluguje na 10" po czym ogladam recenzje MW2 ktore nic a nic sie nie zmienilo (a jesli juz to na gorsze) i ocena o 5/6 punktow wyzsza - i jak mam to nazwac ? - na prawde, ten portal jest smiechu warty, jedyna rzecz jaka tam ogladam to jakies ekskluzywne materialy :)

Mimo wszystko ja tez uwazam ze GoW III nie zasluguje na 10, zbyt malo sie zmienilo procz oprawy A/V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHG ma racje ( i nie chodzi mi tu o oceny GoW-a 3 bo, za przeproszeniem, sram na nie) tylko o ostatnie oceny gier multiplatformowych... jak coś wygląda lepiej na PS3 to oceny zostają te same, ale jak już X360 ma np. lepsze tekstury kamienia w lvl 3 to już ocena idzie w górę na korzyść konsoli microsoftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno będzie przełomowa nie moge się już doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fakt, że te oceny są świetne, narazie nie zeszło poniżej 9/10 :D . Zmartwił mnie tylko ostatni komentarz w recenzji God of War III na IGNie, gdzie recenzent napisał, że GoW II jest najlepszą częścią serii (wg niego oczywiście ;) ).

Nie zmienia to faktu, że nie rozumiem niektórych ocen, bo jeśli się mówi, że jakaś gra jest najlepsza na PS3 w chwili obecnej, a dostaje gorszą notę od innych, to gdzieś tu problem siedzi :P . Poczekamy, zobaczymy jak się prezentuje to cudo ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gier idealnych:). Szkoda że całą zabawę spokojnie skończysz w weekend jak przysiądziesz przed konsolą. Ocena 9.0 i tak za wysoka imho co nie zmienia faktu że kupuje w dniu premierybiggrin.gif .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja dotykam teraz innego problemu - niezrozumiałego jak dla mnie ;) . Ja używam oceny jako pewnego wyznacznika, ale jak widać, muszę podejście zmienić. Wiadomo zresztą od dawna, iż najlepszą oceną jest własna ocena :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III będzie hitem. Oceny b. wysokie :) mi przy wersji demo szczena opadła :) więc spodziewam się naprawdę dobrego, mocnego tytułu gdzie Kreatos będzie rozrywał ciała szkieletów , wyrywał głowy stworom :D :) będzie ekstra tylko czekać :D może posiada ktoś link z wersji PL z gry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktos czy będze można pobrac dodatki do gowa 3 nie mając edycji kolekcjonerskiej (oczywiście za kasę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III będzie hitem. Oceny b. wysokie :) mi przy wersji demo szczena opadła :) więc spodziewam się naprawdę dobrego, mocnego tytułu gdzie Kreatos będzie rozrywał ciała szkieletów , wyrywał głowy stworom :D :) będzie ekstra tylko czekać :D może posiada ktoś link z wersji PL z gry ??

To szkielet ma cialo xD ?

Mi jak dobrze pojdzie, to pogram w GoW III juz w ten weekend, wszystko zalezy od tego czy koles na gieldzie nie da plamy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer...tail-blog-entry - bardzo fajny materiał na temat usprawnień finalnej wersji w stosunku do wersji demo. Być może podczas sprzedaży GOW III bedzie podobna sytuacja jak z HR lub U2, że w niektórych miejscach można było dostać je jeden/dwa dni wcześniej. Moje ciśnienie na tą grę jest niesamowite, gdyż nawet demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie(a na dobrą sprawe wiele w nim się nie działo)!

Przykładowe porównanie: http://i50.tinypic.com/2628q3m.jpg - demo

http://i46.tinypic.com/95sy6s.jpg - final

Edytowane przez chebawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, wie ktos czy będze można pobrac dodatki do gowa 3 nie mając edycji kolekcjonerskiej (oczywiście za kasę)

Nie wiadomo ,ale jest to mozliwe.

Alu to zalatw GoW'a i mi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ,ale jest to mozliwe.

Alu to zalatw GoW'a i mi :P

GoWIII przed premierą , to chyba tylko z zagranicy. Polskie Sony uparło się , ze swoje gry będzie rozsyłać dopiero w dniu premiery , więc raczej nie ma szans , żeby wersje PL dorwać przed premierą...(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno będzie przełomowa nie moge się już doczekać

Gra na pewno nie będzie przełomowa. Gra będzie świetna, ale nie przełomowa, nie popadajcie w skrajności. Żeby była przełomem to musiała by wnosić coś nowego, świeżego do gier lub przynajmniej swojego gatunku, czy już na upartego zrewolucjonizować swoją serię, a przecież sami piszecie, że nic nie zmieniono, bo po co zmieniać ideał, więc gdzie tu przełomowość. No nie ma, mogli by zrobić przełomową grę, ale wtedy by wszyscy marudzili, że niepotrzebnie namieszali, dlatego teraz macie to czego chcieliście: ten sam dobry GoW z lepsza grafiką. I to tyle. No chyba, że spuszczacie się nad grafika, tylko po co? Patrzycie na grę czy gracie? Ot, zrobili ładnie, z resztą co w tym dziwnego przecież ciągle grafika idzie do przodu.

Nie zmienia to faktu, że nie rozumiem niektórych ocen, bo jeśli się mówi, że jakaś gra jest najlepsza na PS3 w chwili obecnej, a dostaje gorszą notę od innych, to gdzieś tu problem siedzi.

Nigdzie się nie mówi, że to najlepsza gra na PS3, a co najwyżej najlepiej wyglądająca, a to wielka różnica. Radziłbym Ci się trochę zdystansować do GoW, bo Twoje komentarze, Twój nick, Twój avatar dają jasno do zrozumienia, że jesteś ślepo zapatrzony w tą grę i jakakolwiek by się nie okazała to i tak według Ciebie będzie najlepsza i już jej wystawiłeś ocenę, przed zagraniem w nią. Wyluzuj trochę z tymi ocenami i zrozum recenzentów, że w przeciwieństwie do Ciebie potrafią trzeźwo spojrzeć na tytuł, ograli go, spojrzeli pod różnym kątem starając się obiektywnie wyciągnąć wnioski, tak jak to robią recenzując tonę innych gier, też idealnych dla innych graczy, wyciągnęli wnioski, zrobili listę co jest super, a co jest nie tak i stąd takie a nie inne oceny. Można marzyć o tym, ze kiedyś wstaniemy rano i przy premierze naszej ulubionej gry wszyscy bez wyjątków będą notować 10/10, pojawią się miliony postów, że gra wyprzedziła swoją epokę, ludzie będą się prześcigać w pisaniu recenzji i nic nie będzie śmiał powiedzieć złego słowa o tytule. No ale nie tędy droga. Powstał, świetny nowy GoW, gra jak najbardziej nieidealna, odtwórcza, ale rewelacyjna i zbierająca same pozytywy i jeszcze wam mało?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze swoją oceną wstrzymam do czasu przejścia gry przynajmniej jeden raz )))

Jednak z tego co widzę dzisiaj , gra powinna dostawać same 10. Zakończenie trylogii prezentuje się lepiej niż można było sobie wyobrazić. Przełomowa III nie jest , fakt , bardziej bym to odniósł do całej serii , która wyznaczyła NOWE STANDARDY FABULARNE I GRAFICZNE W TEGO TYPU GRACH. Dla czego taka ocena a nie inna? Ze względu na to , że jest to kontynuacja , w dodatku przeniesiona na nowy sprzęt. Oczekiwania były duże , a efekty pracy developerów są ponad wszystkie wymagania graczy. Na tą grę trzeba patrzeć z perspektywy GoWII , wtedy ujrzymy przepaść dzielącą Kratosa z 2007 i Kratosa z 2010. Nie możemy również wymagać od Kratosa nowych umiejętności , bo naruszylibyśmy tym samym spójność między II a III , to jest przecież niedopowiedziana końcówka epickiej historii i nie trzeba jej psuć jakimiś nowymi rozwiązaniami z kosmosu. Zsumujcie oceny dwóch ostatnich części gry , tylko w taki sposób można ją ocenić i przede wszystkim docenić.

A tak w ogóle , to oceny i tak są super :D

Chociaż...

HipHopGamer oburzony ocenami GoWIII - http://www.n4g.com/p...ews-488330.aspx

Faktycznie , 8.5 za prezentacje? wtf?:|

Edytowane przez andryush
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niektorych ocen rowniez mam zastrzezenia. Nie pojmuje jak GoW3 ktore jest bezapelacyjnie najladniejsza gra tej generacji otrzymuje od takiego serwisu jak IGN 9.5 za grafikę czyli tyle samo co np. Little Big Planet (say watt?). GTA4 w tej kategorii otrzymalo 10 i owszem wyglada znakomicie ale nie oszukujac sie nie bylo i nie jest wzorcem pod tym aspektem. Tamtejsi recenzeci musza miec chyba jakis niezrozumialy dla mnie punkt odniesienia podczas wyznaczania tych not.

Idąc dalej, ludzie twierdza, ze gra nie zasluguje na "dyche" poniewaz nie wnosi niczego nowego a jest jedynie odtworzonym tytulem z lepsza oprawa wizualną. Zakladam jednak, ze gdyby do GoW3 wprowadzono pożądane innowacje pretekstem do nie wystawienia oceny maksymalnej byloby to, iz gra zbytnio odbiega od tego jaka ja znamy z poprzednich czesci itp bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×