Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Mój odnośnik

Porównanie dema z finalną wersją-faktycznie grafikę "dopracowali" :biggrin: ,polecam szczególnie przedostatnie foto-trochę żenada

Edytowane przez bartek23121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy obejrzeć są jakieś spoilery ? dużo zdradzają ?

Nic czego byśmy już nie wiedzieli, czyli wiadoma walka na ciele Gai, no może informacja o pewnej "mrożonce na olimpie" ;p ale nie jest to jakiś spoiler fabularny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż to początkowa sekwencja gry :) dubbing jak najbardziej na plus moim zdaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście to bezapelacyjny król slasherów, ale to co mnie zaskoczyło że dubbing jest nawet nawet. Chociaż orginalnego Kratosa nic nie zastąpi, ale chętnie przejdę drugi raz po polsku. Co do tcgry.pl to nie mówią i nie pokazują praktycznie nic czego by wcześniej nie było w necie, chociaż odradzam ludziom którzy sami chcą zobaczyć ten niesamowity i epicki początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie będzie przełomowa. Gra będzie świetna, ale nie przełomowa, nie popadajcie w skrajności. Żeby była przełomem to musiała by wnosić coś nowego, świeżego do gier lub przynajmniej swojego gatunku, czy już na upartego zrewolucjonizować swoją serię, a przecież sami piszecie, że nic nie zmieniono, bo po co zmieniać ideał, więc gdzie tu przełomowość. No nie ma, mogli by zrobić przełomową grę, ale wtedy by wszyscy marudzili, że niepotrzebnie namieszali, dlatego teraz macie to czego chcieliście: ten sam dobry GoW z lepsza grafiką. I to tyle. No chyba, że spuszczacie się nad grafika, tylko po co? Patrzycie na grę czy gracie? Ot, zrobili ładnie, z resztą co w tym dziwnego przecież ciągle grafika idzie do przodu.

Nigdzie się nie mówi, że to najlepsza gra na PS3, a co najwyżej najlepiej wyglądająca, a to wielka różnica. Radziłbym Ci się trochę zdystansować do GoW, bo Twoje komentarze, Twój nick, Twój avatar dają jasno do zrozumienia, że jesteś ślepo zapatrzony w tą grę i jakakolwiek by się nie okazała to i tak według Ciebie będzie najlepsza i już jej wystawiłeś ocenę, przed zagraniem w nią. Wyluzuj trochę z tymi ocenami i zrozum recenzentów, że w przeciwieństwie do Ciebie potrafią trzeźwo spojrzeć na tytuł, ograli go, spojrzeli pod różnym kątem starając się obiektywnie wyciągnąć wnioski, tak jak to robią recenzując tonę innych gier, też idealnych dla innych graczy, wyciągnęli wnioski, zrobili listę co jest super, a co jest nie tak i stąd takie a nie inne oceny. Można marzyć o tym, ze kiedyś wstaniemy rano i przy premierze naszej ulubionej gry wszyscy bez wyjątków będą notować 10/10, pojawią się miliony postów, że gra wyprzedziła swoją epokę, ludzie będą się prześcigać w pisaniu recenzji i nic nie będzie śmiał powiedzieć złego słowa o tytule. No ale nie tędy droga. Powstał, świetny nowy GoW, gra jak najbardziej nieidealna, odtwórcza, ale rewelacyjna i zbierająca same pozytywy i jeszcze wam mało?

No wybacz kolego, ale w kilku recenzjach jest tak napisane, że ta gra jest najlepszą pozycją na naszą platformę :P . Co do lekkiego najazdu na moją osobę, to chcę Ci powiedzieć, że jestem fanem serii (nie ukrywam tego jak widać i wiem, że czasem takie posty jak Twój się pojawią :) ), ale że jestem tylko w tą grę ślepo zapatrzony? Proszę cię... Przeczytaj parę komentarzy wcześniej. Potrafię też ją krytykować i głośno mówić, że coś jest czasami nie tak. Wiadomo, że ideałów nie ma. Do tego chciałem Ci powiedzieć, że niekoniecznie musi być ona dla mnie najlepsza, a mój komentarz który zacytowałeś jest oparty na wielu recenzjach (do tego wyrwany z kontekstu i niezrozumiany przez Ciebie). Nie wystawiłem jej ŻADNEJ noty - co to za bezpodstawny zarzut w moją osobę i mieszanie mnie z błotem na forum? Nie rozumiem Twoich lotów więc... może lepiej gdybyś zajął się sobą oraz swoimi ideałami? Tu nie chodzi o to by oceniać ludzi - mówmy o wrażeniach na temat samej gry lub oceniajmy, gdy jest taka możliwość.

Natomiast jeśli chodzi o ostatnią część Twojej błyskotliwej wypowiedzi to w zupełności się z Tobą zgadzam. Gra jest odtwórcza (są tylko kosmetyczne zmiany, a szkoda bo 3 lata to wystarczająco dużo czasu, żeby w czymś nowym pogrzebać :) ), nieidealna (w sumie jak każda) no i... na tą chwilę tylko tyle jestem w stanie powiedzieć ;) .

PS. Na przyszłość proszę nie oskarżać ludzi po ich ''wyglądzie'' na forum. Pozdrawiam :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wybacz kolego, ale w kilku recenzjach jest tak napisane, że ta gra jest najlepszą pozycją na naszą platformę :P . Co do lekkiego najazdu na moją osobę, to chcę Ci powiedzieć, że jestem fanem serii (nie ukrywam tego jak widać i wiem, że czasem takie posty jak Twój się pojawią :) ), ale że jestem tylko w tą grę ślepo zapatrzony? Proszę cię... Przeczytaj parę komentarzy wcześniej. Potrafię też ją krytykować i głośno mówić, że coś jest czasami nie tak. Wiadomo, że ideałów nie ma. Do tego chciałem Ci powiedzieć, że niekoniecznie musi być ona dla mnie najlepsza, a mój komentarz który zacytowałeś jest oparty na wielu recenzjach (do tego wyrwany z kontekstu i niezrozumiany przez Ciebie). Nie wystawiłem jej ŻADNEJ noty - co to za bezpodstawny zarzut w moją osobę i mieszanie mnie z błotem na forum? Nie rozumiem Twoich lotów więc... może lepiej gdybyś zajął się sobą oraz swoimi ideałami? Tu nie chodzi o to by oceniać ludzi - mówmy o wrażeniach na temat samej gry lub oceniajmy, gdy jest taka możliwość.

Natomiast jeśli chodzi o ostatnią część Twojej błyskotliwej wypowiedzi to w zupełności się z Tobą zgadzam. Gra jest odtwórcza (są tylko kosmetyczne zmiany, a szkoda bo 3 lata to wystarczająco dużo czasu, żeby w czymś nowym pogrzebać :) ), nieidealna (w sumie jak każda) no i... na tą chwilę tylko tyle jestem w stanie powiedzieć ;) .

PS. Na przyszłość proszę nie oskarżać ludzi po ich ''wyglądzie'' na forum. Pozdrawiam :D .

Nie miałem najmniejszego zamiaru Cię urazić. Wybacz jeżeli tak to odebrałeś. Wcale Cię nie oceniam tylko ostatnie posty kwestionujące ocenę największych serwisów poświęconych grom. W sumie to trochę bez sensu dyskutować nad słusznością/ niesłusznością czyjejś oceny przed premierą, więc chyba najlepiej jak się wstrzymamy z ocenianiem do czasu aż sami ukończymy grę. Peace & no hard feelings. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam sobie czytanie recenzji, oglądanie gameplayów itp. kiedy dostane grę chce się nią cieszyć w pełni i kiedy ją przejdę sam ją ocenić, nie opierając się na recenzjach. Swoją drogą muszę przyznać hip-hop gamerowi trochę racji, mw 2 ma lepiej ocenioną grafikę niż god of war 3 ??? coś tu rzeczywiście jest nie tak, ale jak już wspomniałem, olejcie recenzje i cieszcie się grą.

PS: To grę wysyłają w polsce 17 czy 19 ?

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to czepianie sie, ze gameplay sie w ogole nie zmienil (bo po co zmieniac cos co jest idealne)

Dla mnie nie jest. Wolalbym zeby prawa galka mozna bylo obracac kamera tak jak w Darksiders np. A dashowanie inaczej zalatwic np. tak jak w Darksaiders tez ;) ;P

A co do ocen przez serwisy to naprawde ocena serwisu jest chyba ostatnia rzecza z informacji jaka patrze o danej grze. Gra ma MI sie podobac a nie komus tam. Ostatnio bylem na gieldzie i mowie tytul gry a gosc mi mowi ze czemu to jak to bardzo slabo oceniane jest i ona ma cos lepszego. A ja mowie ze dlatego mowie mu ten konkretny tytul bo sie juz dowiedzialem tyle rzeczy ile chcialem i ile mi wystarczaja zeby ja kupic i chce wlasnie TA gre. Ile to filmow dla mnie bylo SUPER a n a filmwebie czy imdb marne oceny dostawalo. Moze lubie debilne filmy czy prostackie gry, nie wiem, mniejsza z tym. Lubie to co lubie i Kazdy powinien najbardziej interesowac sie swoja ocena. Opadna mi recen jak tu sie zacznie taka sama gadka jak w temacie U2 jak wyszlo i jak to masa ludzi wychwalala pod niebiosa GRE a kazde slowo krytyki rownalo sie ze zjechaniem osoby krytykujacej. Wyloozowac, kazdy ma prawo do swojego zdania i niech sobie kazdy tu powie. Dla mnie HEAVY RAIN Jest gra na ktora w ogole nie patrze i w ogole mnie nie inreresuje. Za 50zl moze z ciekawosci bym kupil i tyle ;P a ile sie naczytalem ne wsow i postow ZE OH JUZ JEST ! PADA DESZCZ PIEKIELNY WKONCU ! itp itd. Ale rozumiem ze ktos moze byc fanem takiego typu gier i dla niego ten tytul moze byc WYPASNY. Looz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest. Wolalbym zeby prawa galka mozna bylo obracac kamera tak jak w Darksiders np. A dashowanie inaczej zalatwic np. tak jak w Darksaiders tez ;) ;P

Blagam cie, nie uzywaj slowa darksiders gdy piszesz o GoW III, ten gniot na to nie zasluguje. - system walki 1 klawiszem, monotonne kombinacje, zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do apelu Alucarda :P

DARKSIERS nie jest nawet godzien lezec na polce kolo GoW3 ,a co dopiero porownywac go z ta gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zeszła z argumentów na bicie piany podnieconych-długo wyczekiwaną grą - chłopców, a szkoda dry.gif

Proponuje przyswoić, że nie każdemu ta gra musi sie podobać, a wrzucanie na stos każdego, kto ma inne zdanie tylko potwierdza pierwszą linijkę tego postu.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja zeszła z argumentów na bicie piany podnieconych-długo wyczekiwaną grą - chłopców, a szkoda dry.gif

Proponuje przyswoić, że nie każdemu ta gra musi sie podobać, a wrzucanie na stos każdego, kto ma inne zdanie tylko potwierdza pierwszą linijkę tego postu.

pzdr

Mu sie nie podoba to jak jest teraz ,a mi sie nie spodobala jego wizja :P

Koniec off-topa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HipHopGamer oburzony ocenami GoWIII - http://www.n4g.com/p...ews-488330.aspx

Faktycznie , 8.5 za prezentacje? wtf?:|

Ten HipHopGamer to kretyn.

Niedługo jeszcze samobójstwo popełni bo God of War III nie dostaje samych 10.

Śmiać mi się chce z takich ludzi. Teraz to już oceny na poziomie 9 są za niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten HipHopGamer to kretyn.

Niedługo jeszcze samobójstwo popełni bo God of War III nie dostaje samych 10.

Śmiać mi się chce z takich ludzi. Teraz to już oceny na poziomie 9 są za niskie.

Nie spodobała mu się ocena za prezentacje , ja się zgadzam , bo gra jest najpiękniejsza (lub jedna z najpiękniejszych - U2) z dotychczas dostępnych na PS3 , a tutaj raptem dostaje niższą notę za grafikę niż np taki MW2... hmmm... albo obniżanie oceny GoWIII za to , ze to nadal GoW , że to nadal ta sama historia , no sorry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do apelu Alucarda :P

DARKSIERS nie jest nawet godzien lezec na polce kolo GoW3 ,a co dopiero porownywac go z ta gra...

a u mnie beda lezec tuz obok siebie wlasnie. pomimo tego ze wiem ze GOW3 to inna liga niz DARKSIDERS, tak nie zaprzecze ze z Wojna spedzilem mnostwo czasu i nei zaluje go bo byla to frajda czy sie komus to podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie beda lezec tuz obok siebie wlasnie. pomimo tego ze wiem ze GOW3 to inna liga niz DARKSIDERS, tak nie zaprzecze ze z Wojna spedzilem mnostwo czasu i nei zaluje go bo byla to frajda czy sie komus to podoba czy nie.

Popieram, gra może nie jest odkrywcza, ale grało mi się bardzo przyjemnie, chyba najlepiej z 3 slasherów jakie ostatnio przerabiałem. (Dark, Bayo, Dante)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, gra może nie jest odkrywcza, ale grało mi się bardzo przyjemnie, chyba najlepiej z 3 slasherów jakie ostatnio przerabiałem. (Dark, Bayo, Dante)

rowniez sie z tym zgodze, ze Dark jest swietna gra :) to jest zupelnie inna gra niz GoW i blizej jej do Zeldy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez sie z tym zgodze, ze Dark jest swietna gra :) to jest zupelnie inna gra niz GoW i blizej jej do Zeldy :)

Tak to chyba zeldzie nikt nie ublizyl jeszcze xD ...

Dla mnie DS to lipa straszna, dlaczego ? Pisalem w odpowiednim temacie i w sumie z tego co widzialem nie bylem sam ^^

No ale mniejsza, radze wrocic do tematu, bo ten na pewno jest czujnie obserwowany przez niejednego moderatora :rolleyes:

A odnosnie samego GoW zastanawia mnie fakt ile tak na PRAWDE bedzie trwac przechodzenie gry w normalnym tepie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś do jakis informacji na temat tego z czego będzie wykonana puszka pandory w edycji UT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba zeldzie nikt nie ublizyl jeszcze xD ...

Dla mnie DS to lipa straszna, dlaczego ? Pisalem w odpowiednim temacie i w sumie z tego co widzialem nie bylem sam ^^

No ale mniejsza, radze wrocic do tematu, bo ten na pewno jest czujnie obserwowany przez niejednego moderatora  :rolleyes:

A odnosnie samego GoW zastanawia mnie fakt ile tak na PRAWDE bedzie trwac przechodzenie gry w normalnym tepie  :happy:

cos mi sie Alu wydaje, ze podobnie jak wczesniejsze czesci - ok 8h :) pierwsza czesc mozna bylo tak na prawde w 5h przejsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ładnie będe sobie w sobotę pykał cały dzień no ok w piątek też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mne idarksiders to wlasnie zelda w mroczniejszych i ciekawszych klimatach i tylko dlatego ze macha sie w niej mieczem nie trzeba nazywac gry slasherem. a co d opuszki pandory z ultimate edition to... LINK na koncu tego materialu (wrazliwcy na spoilery radze przewinac od razu do konca bo jest pokazana cala walka z leviatanem) jest ona pokazana, szczerze mowiac nie robi wrazenia... ciesze sie ze jednak swoja ultimate odwolalem i biore zwykla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×