Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę prosić podaj mi swoje gg mam jeszcze pytanka :) a widze, że obczajony jesteś bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób polecało zacząć przechodzenie gry od tytana ale moim zdaniem kogoś kto nigdy nie miał styczności z God Of War-em nie polecał bym takiego rozwiązania. Prawdą jest że tylko 3 walki są trudne Posejdon , Hades i Zeus ;) reszta to zwykłe pionki :)

Nadal męczę wyzwania Ukamienowany i Gołe ręce ale to kwestia paru prób :)

Graficznie gra mnie się podoba , kamera jest taka jak w poprzednich częściach , zagadki nie robią żadnej trudności ( porównując Prince of Presja z ps2 ;) ) randomowa krew na ciele Kratosa wpada w oko :) i jedyne co jest słabe to fabuła . Zakończenie było wiadome od samego początku ( kto przeszedł wie o czym mowa ;) )

Walka z Zeusem u Gaii

Do zabicia klonów i walenia w serce ostrza wygnania , jak niema klonów użyj tych ostrzy co mają prąd L1+O w stronę Zeusa + magia a w ostateczności gniew i po kłopocie ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady i pomoce :) dokładnie 5 minut temu zrobiłem platynke :DDD jestem mega ucieszony :D jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zakończeniem niech mi ktoś go wytłumaczy ;s

uwaga spoiler:

niech mi ktoś wytłumaczy czemu kratos sie zabil ? jaki to miało cel bo ja tego nie rozumiem :/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób polecało zacząć przechodzenie gry od tytana ale moim zdaniem kogoś kto nigdy nie miał styczności z God Of War-em nie polecał bym takiego rozwiązania. Prawdą jest że tylko 3 walki są trudne Posejdon , Hades i Zeus ;) reszta to zwykłe pionki :)

Nadal męczę wyzwania Ukamienowany i Gołe ręce ale to kwestia paru prób :)

Graficznie gra mnie się podoba , kamera jest taka jak w poprzednich częściach , zagadki nie robią żadnej trudności ( porównując Prince of Presja z ps2 ;) ) randomowa krew na ciele Kratosa wpada w oko :) i jedyne co jest słabe to fabuła . Zakończenie było wiadome od samego początku ( kto przeszedł wie o czym mowa ;) )

No nie wiem, czy zakończenie było wiadome od samego początku, bo mnie trzymało w napięciu do samego końca. Nie spodziewałem się ostatniego ruchu Kratosa, pewnie jak większość graczy oraz jego człowieczeństwa (wbrew pozorom ;) ). Słaby był jak dla mnie motyw z tym ogniem... mogli lepiej z tego wybrnąć - przyznaję. Nie można jednak powiedzieć, że fabuła była słaba, ponieważ wiedzieliśmy, jakie Kratos ma zadanie, bo to część fabuły całej trylogii, która do takiego końca prowadziła :) . Dzięki temu jednak widzieliśmy, jak na twarzy głównego bohatera malował się wielki gniew, a na gębach oponentów strach, a nawet panika :D . To jest piękne w God of War III.

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów. Czy jak się przejdzie labirynt na poziomie easy bez śmierci to tez zaliczy to ukryte trophy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postu który napisał God_of_War :

,, Zakończenie było wiadome od samego początku '' jeśli byś zwrócił uwagę na to że rozpoczynając grę Kratos wypowiada ,, Moja zemsta dobiegła końca '' i na końcu gry jest ten sam filmik ;) o to mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przywiozłem GOWIII do domu dzisiaj wieczorem wielkie granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przywiozłem GOWIII do domu dzisiaj wieczorem wielkie granie.

Tego "wielkiego grania" to może jest ze 30 min pózniej jest schemat i oklepane patenty, do tego jak dla mnie magia GoW gdzieś się zatarła, fabularnie ta gra wydaje sie wręcz biedna .

Jak dobrze pójdzie to dziś powinienem ukończyć 3, mam nadzieję że przynajmniej zakończnie bedzie na pełnej kur@#$ bo jak nie to bedzie to dla mnie największy EPIC FAIL 2010 roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW to wspaniała seria. Trójka jak dla mnie to najlepsza część serii. Nie wiem co tobie tu nie pasuje. Przyznam, że pierwsze 30 minut to chyba najlepsze 30 minut w tej grze, ale mimo to gra jest super.

Edytowane przez slepyy13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Uncharted 2 właśnie na taka łupankę miałem ochotę, jestem własnie po zabiciu Posejdona i jestem baaaaaaaaaaaardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postu który napisał God_of_War :

,, Zakończenie było wiadome od samego początku '' jeśli byś zwrócił uwagę na to że rozpoczynając grę Kratos wypowiada ,, Moja zemsta dobiegła końca '' i na końcu gry jest ten sam filmik ;) o to mi chodziło ;)

Tak, ale (nie czytajcie, jeśli nie przeszliście gry!!!)

zaskoczeniem było dla mnie samobójstwo głównego bohatera bohatera. Może i przeszło mi to przez myśl, ale ta sytuacja mnie zaskoczyła.

Jak dla mnie to jest godne zwieńczenie trylogii. Tylko jedna rzecz mi nie podeszła, o której już wcześniej napisałem :) .

PS. Popieram kolegę wyżej (slepyy13) :P . Napewno jeśli chodzi o gameplay (tutaj twórcy niemal doszli do perfekcji) i stronę artystyczną. Chyba tylko fabularnie jest trochę gorzej, ale wiadomo czemu ;) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się tej fabuły...

Ale jeśli się zastanowić , to uważam , że zakończenie części 2 cliffhanger'em było błędem , bo gra oferowała wiele pod względem fabuły , była zdrada , narodziła się żądza zemsty , było poszukiwanie swojego przeznaczenia , była ofiara , był pakt z "wrogiem". Zabrakło jedynie zakończenia.

Zakończeniem okazała się część 3 , i właśnie przez to , ze została wyrwana z kontekstu części 2 , jest też i uboższa fabularnie względem poprzedniczki - wszystko co trzeba było powiedzieć zostało powiedziane w cz. 2 , a w cz.3 po prostu wykonujemy to do czego prowadził nas wątek fabularny z poprzedniczki.

Gdyby 2 była pełna i miała w sobie zakończenie , to zapewne okrzyknięto by ją najlepszą gra tego typu. Niestety stało się inaczej i na część 3 trzeba patrzeć przez pryzmat całej trylogii , całej historii. J nie traktujmy jej jako odrębnego tytułu , który miał mieć świetna fabułę i znakomity gameplay , bo chyba wszyscy , którzy kupili tą grę zrobili to ze względu na niedopowiedzianą historię God of War 2. Nie kupiliście nowej gry , kupiliście zakończenie starej historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy tą grę, ponieważ jest to jedna z najlepszych serii gier :)(a może nawet najlepsza dla niektórych) i było wiadome, że już trzecia, ale ostatnia część przygód Kratosa będzie hitem. I przyznasz andryush, że było to wiadome od pierwszej zapowiedzi tej ostatniej części, że będzie to wyśmienita gra. A tak wogle wiecie o tym, że ma być niby DLC z multi dla naszego mięśniaka ?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza to pojęcie względne , bo serię charakteryzowano jako najlepszą w dziedzinie grafiki na PS2 , najlepszą pod względem gameplay'u dla tego gatunku... więc u każdego to "najlepsza" może oznaczać co innego. :)

Trzecia część miała być najlepsza ze względu na nową platformę , nową technologię , czyli głównie grafika , pozostałe aspekty zostały pokazane z najlepszej strony w poprzedniczkach. Niektórzy błędnie zinterpretowali pojęcie "najlepsza" i myśleli , że zobaczą tutaj wszystkie strony tego medalu , czyli grafikę , gameplay , fabułę... "bo tak słyszeli" Niektórych aspektów jednak zabrakło , no i opisałem wcześniej dlaczego tak się stało. Ale myślę , że dla kogoś kto zagłębiał się na poważnie w poprzednie odsłony są widoczne wszystkie pozytywy serii , tak , serii , bo o ile GoW I mogliśmy traktować jako oddzielna produkcją , to już GoW II i III są ze sobą mocno związane , bez jednej nie było by drugiej.

To DLC to żart na 1 kwietnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą dopiero Posejdona ,biorąc pod uwagę spektakularność tej walki cięzko mi uwieżyć  że komjuś może ta gra się nie spodobać ale to kwestia gustu a tak przy okazji to chyba piekniejszego modelu postaci podczas gry nie widzialem normalnie z bliska Kratos wymiata i te jego Buły piękną robotę wykonali panowie z Santy... 

A tak przy okazji czy byłby ktoś uprzejmy powiedzieć jak wstawić trophy card jako sygnature ? bo nie wiem jak to zrobić

Edytowane przez Grimmjow1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, tak jak podejrzewałem udało mi sie ukończyc dziś GoW 3 .

Zakończnie jako zamknięcie trylogii jak najbardziej mnie satysfakcjonuje .

Gra jako całośc prezentuje sie bardzo dobrze jednak ja spodziewałem się znacznie więcej .

Majstersztykiem gameplay-u to moze ta seria była ale na ps2 lata temu .

Dzis po 3 latach od wydania GoW2 trzecia część nie wnosi praktycznie nic nowego do serii, niemal od poczatku do końca miałem nieodparte wrażenie że to wszystko juz było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, tak jak podejrzewałem udało mi sie ukończyc dziś GoW 3 .

Zakończnie jako zamknięcie trylogii jak najbardziej mnie satysfakcjonuje .

Gra jako całośc prezentuje sie bardzo dobrze jednak ja spodziewałem się znacznie więcej .

Majstersztykiem gameplay-u to moze ta seria była ale na ps2 lata temu .

Dzis po 3 latach od wydania GoW2 trzecia część nie wnosi praktycznie nic nowego do serii, niemal od poczatku do końca miałem nieodparte wrażenie że to wszystko juz było .

To wszystko już było , bo to kolejny odcinek przygód Kratosa :P Nowej "przygody" niestety nie dostaliśmy , z resztą chyba nawet nie mieliśmy się co spodziewać bo wiadomo co się stało na końcu 2 "przygody".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ukończyłem GoW 3 na tytanie i nawet platyna wpadła chociaż lekko nie było zwłaszcza w labiryncie :tongue: i muszę powiedzieć ze gra jest warta swojej ceny :thumbsup:

bardzo mi się podobała. Ale mam lekkie zastrzeżenia co do polskiej wersji która mogla by być lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od polskiej wersji? :P Myślę, że jest dobra, choć mogłoby być lepiej :D Ale i tak jest nieźle :)

"Milcz, kobieto" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zawiodło w nowym GoWie to jego długość (a raczej jej brak). Nie wiem czy to tylko wrażenie (bo bezpośrednio przed 3ką nie odświeżałem dwóch poprzednich części) ale 1 i 2 wydawały mi się dłuższe. W oficjalnych wypowiedziach Santa Monica Studios czytałem, że w speedtestach na normalu średnia to 12h. Nie wiem czy testował to orangutan czy średniorozwinięty amerykanin z nadwagą, ale grając sobie spokojnie na normalu, robiąc od razu trofea za rogi, oczy i pióra i na liczniku po ukończeniu gry wyszło 8:30h. Szkoda, bo fabuła jako zakończenie sagi świetna, w końcu totalna rozpierducha i dokonanie zemsty. No może sama końcówka z

tą całą nadzieją i odnajdywaniem dobra w kratosie wydała mi się trochę sztuczna i zrobiona na siłę.

Zobaczymy, może jakieś dlc wyjdą i przedłużą żywotność gry bo odsprzedawać kratosa to trochę zbrodnia wink.gif

Edytowane przez Triku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,jak dla mnie to też strasznie krótka,je przeszedłem gre w 9h przy dwóch podejsciach,

Dwa dni i po grze??? Dobrze że zostawili nam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia bo szkoda było by ją odłożyć na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapytam wiekszosci, a przeszliscie przez poziom Chaos (nie pytam sie andryush'a, bo wiem ze to zaliczyl) czy uwazacie platyne za ukonczenie gry na 100%? ;)

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×