Skocz do zawartości
przem_2010

Wymiana dysku w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak zarezerwuj trochę wolnego czasu bo to będzie trwało w zależności od ilości danych na konsoli jak masz plusa to wyślij seavy do chmury wyczyść konsole zostaw tylko profile zrób buckup systemu na nowy dysk ściągniesz gry, seavy i wszystko w 30 min stronę wstecz masz fajny filmik jak to wygląda polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem - kupiłem dziś slimkę 320, patrzę na dysk, a tam informacja, że wolnego miejsca jest tylko 262gb na 298 możliwych. Gdzie w takim razie podziało się około 60gb? Wcześniej miałem slimkę 120, była informacja o 100/111 - to jestem w stanie zrozumieć, bo system itd. Ale żeby aż tyle przy 320 ucięło? Może ktoś powiedzieć, czy to normalne, czy lepiej od razu sformatować dysk? Konsola jest nowa, ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to krok po kroku:

1. Nowy dysk formatuje na PC w fat32

2. Podpinam kieszeń z nowym dyskiem do ps3 i robię backup

3. Podpinam kieszeń z dyskiem do PC i zgrywam backup na PC

4. Zamieniam nowy dysk z dyskiem z PS3

5. Formatuje stary dysk z PS3 w fat32 i kopiuje backup z PC na niego

6. Podpinam kieszeń z starym dyskiem do ps3 i wgrywam backup?

To ja jeszcze dodam że zrobiłem tak jak opisałem i wszystko jest OK, wszystkie savy, dane i zainstalowane gry się przywróciły, dodam jeszcze że nie deaktywowałem żadnego konta ani nic. Dla dysku 500GB jest tak naprawdę dostępne 468GB, z czystym systemem konsola rezerwuje sobie trochę miejsca i dla mnie dostępne jest 412GB.

Edytowane przez samez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście - obydwa będą dobre :P

czy warto dodać te 60zł do dysku 750gb?

to już zależy od Ciebie, czy potrzebujesz więcej niż te 500GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko zamontowalem dzisiaj dysk 1Tb nic nie mam wgrane a wolne miejsce pokazuje 826/931 .Zjadlo mi ponad 100gb wczesniej mialem dysk 80gb jedyne co zaczolem sciagac to borderlands z ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko zamontowalem dzisiaj dysk 1Tb nic nie mam wgrane a wolne miejsce pokazuje 826/931 .Zjadlo mi ponad 100gb wczesniej mialem dysk 80gb jedyne co zaczolem sciagac to borderlands z ps+

Wszystko gra. Wszyscy tak mają :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to luzik :) troche mnie tylko dziwi to ze mialem dysk 80gb to na system zabralo mi duzo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pomnozysz proporcje to wyjdzie Ci tyle samo! Poza tym dysk nigdy nie ma tyle ile jest na nim napisane, zawsze mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bo chciałbym sobie plusa kupić wraz z dyskiem, więc wydaje mi sie, że ten wiekszy bd lepszy. Ogólnie to do wymiany potzrzebny jest nowy dysk+pendrive z aktualizacją+dysk zewn. do skopiowania bierzącej zawartości dysku, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiga aż miło , ale z 750GB po formacie itp zostaje 620gb ;) do plusa wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu wiesza mi się konsola, a raczej zacina. Pierwsza myśl to była, że laser, ale dzisiaj ściągłem demo zainstalowałem i niestety ale nadal się gra zacina. Czy powodem tego może być dysk ? jak to sprawdzić ?. Czy jak przełożę mój dysk 320 gb z slima Cech 2503b do konsoli kumpla slim 320gb 2503b to starci on swoje dane zapisane na swoim dysku ?. Pytam, bo zastanwia mnie, czy konsola nie będzie chciała formata dysku po zmianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu dysku i upatrzyłem coś takiego:

http://allegro.pl/wd-scorpio-blue-750gb-8mb-sata-300-wd7500bpvt-w-wa-i2778474701.html

Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi w tym zdaniu: 'Dysk standardowo wyposażony jest w 2MB pamięci podręcznej, opcjonalnie rozszerzalnej do 8MB.'? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×