Skocz do zawartości
przem_2010

Wymiana dysku w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kogoś, komu padł dysk:

Czy informacja o "złym dysku pamięci masowej" pojawiała się tuż po odpaleniu konsoli, cz trochę trzeb było poczekać? Bo u mnie przez minutę jest czarny ekran, a dopiero potem info o dysku. Nie wiem czy to normalne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Fata 80GB i zamierzam wymienić dysk na większy, ale swego czasu po jednej z aktualizacji podobno taka możliwość została zablokowana. Proszę o rozwianie moich wątpliwości:)

Z góry dziękuje i pozdrawiam:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie starą 40 chce wymienić na 120 gb. Znacie może jakieś sklepy gdzie dostanę takowy ? na allegro szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "szału" pod jakim wzgledem? Dostepności czy cen? Jeżeli tego pierwszego to dołóż pare złotych i kup 250GB, co według mnie jest rozsądniejszym rozwiązaniem niz 120GB! A jeżeli cen to pomyśl nad używką.. czego osobiście bym nie polecał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi 250Gb, aż tyle nie potrzebuje. :confused: 120Gbmi w zupełności wystarczy, tylko nie wiem który na allegro byłby odpowiedni. Może ktoś zna inne sklepy gdzie takowy dostanę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 40 i tego się nie da używać , rok temu wymieniłem na 320 . W tej chwili się zastanawiam czy nie wymienić na 500/640 chociaż , bo mam pare gier z Pss , gry na płytach , które wymagają instalacji i mają łatki do pobrania , a teraz kupiłem Ps+ i kiepsko to wygląda przy 320gb . W zeszłym roku kupiłem go za śmieszne 139 zł , teraz sa dużo droższe , a takich dysków jak 120 gb to widzę , że już nawet nie ma w sklepach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej. Za 150 zł coś kupię ? Może ktoś ma na sprzedaż ? Dodam, że kompletnie się nie znam na dyskach i nie chce kupić takiego który nie będzie działał. :unsure:

Edytowane przez dzupert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj na allegro używanych na gwarancji lub dołóż trochę kasy, bo niestety ceny dysków poszły ostro w góre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licytuj ten pierwszy jak już, drugi odpada, a na trzeci nie dostaniesz dowodu zakupu :)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jak mój ten szajsung . Ja niby mógłbym mieć 160 gb do sprzedania , kupiłem w niedziele 2 tygodnie temu slima 160 gb i w najbliższym czasie będę do niego przekładać 320 z fata , który jest po ylodzie i muszę co miesiąc-półtora wymieniać pastę , więc się wkurzyłem i kupiłem nową , tylko nie wiem wtedy jak z gwarancją , do serwisu musiałbym oddać z oryginalnym dyskiem , gdyby konsoli się coś stało . W każdym bądź razie pamiętaj , żeby zrobić sobie kopię zapasową , bo osobiście uważam , że szkoda danych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądź razie pamiętaj , żeby zrobić sobie kopię zapasową , bo osobiście uważam , że szkoda danych .

Tak wiem, sprawdzałem i muszę sobie załatwić od kogoś jakiś dysk, bo mój pandrive 8Gb to za mało. :P

Dziękuje za info Panowie, przynajmniej wiem na czym teraz stoję.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, sprawdzałem i muszę sobie załatwić od kogoś jakiś dysk, bo mój pandrive 8Gb to za mało. :P

Może ci styknie , usuń wszystkie dane gier , na nowym dysku sobie spokojnie zainstalujesz i ściągniesz łatki , usuń wszystkie dema i gierki z Pss , też sobie pobierzesz , zostaw profile , save'y i inne drobiazgi , które będzie trudniej odtworzyć i może akurat ci się zmieści , na 40gb na pewno nie masz tego dużo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej konsoli można dysk wymienić? Mam slima 320GB z najnowszym firmware

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo obilo mi się o uszy ze Sony zablokowało tą możliwość

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dysk w konsoli i chciałem wgrać z powrotem backup zrobiony na starej 40GB, jednak po wybraniu opcji "Narzędzia kopii zapasowych" -> "Przywróć" -> "Tak" i wybraniu pendrive na którym uprzednio zrobiłem backup pojawia się komunikat "Czekaj" i po kilku sekundach..

Tutaj zaczyna się problem, konsola prosi o wybranie nośnika na którym znajduje się zrobiona kopia zapasowa! A wiem dokładnie że ta kopia na tym pendrive jest zapisana, sprawdzałem nawet na komputerze! W czym tkwi błąd?

Z góry dziękuję za sugestie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powinny wyskoczyć podłączone nośniki i musisz wybrać pendrive'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak robię.. wybieram pendrive, pokazuje się napis "Czekaj" i "podłącz urządzenie z zapisaną kopią zapasową".. i tak w kółko, stąd ten problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×