Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 udało mi się kupić dzień przed europejską premierą. Zadzwoniłem do CentrumSony i spytałem się po ile będą mieć itp. Koleś odpowiedział, że konsole już mają w magazynie i mogą mi ją już dziś sprzedać. Jak wychodziłem ze sklepu, to od razu podbił do mnie koleś z wielkimi oczami i tekstem, przecież premiera dopiero jutro. :)

Ogólnie dzień kupna każdej konsoli pamiętam jak to byłoby wczoraj. Przy kupnie PS4 pewnie znów będę się czół jak dzieciak, gdy jechałem z mamą do sklepu po PSX. Później nerwowe rozpakowywanie, pierwszy gry, zerwana nocka, piękne wspomnienia. Teraz pewnie nie wiele się zmieni, z taką różnicą, że trzeba będzie wypisać kilka dni urlopu lub załatwić L4. ;P

Oby tylko europejska premiera odbyła się w tym roku.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy jechałem z mamą do sklepu po PSX. Później nerwowe rozpakowywanie, pierwszy gry, zerwana nocka, piękne wspomnienia. Teraz pewnie nie wiele się zmieni, z taką różnicą, że trzeba będzie wypisać kilka dni urlopu lub załatwić L4. ;P

Jestes pewien ze tylko z ta roznica ? No chyba z mama tez nie bedziesz teraz jechal :D.

Rowniez mam nadzieje ze premiera bedzie w tym roku, jednak zanim zdecyduje czy bede koczowac przed jakims sklepem chcialbym widziec pelen spis tytulow startowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekki offtop ale ten "Super Saver" na Amazonie to działa? W sensie zawsze biorę standart bo słyszałem od kogoś że na darmowej szło mu miesiąc albo w ogóle nie doszło. Kupił ktoś z tą wysyłką?

A co do tytułów startowych to jeśli Second Son i Killzone będą na premierę to nie ma się co zastanawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią na premierę poza KZ:S zobaczył jakiegoś dobrego rpga...nawet może być to FF ze stajni SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekki offtop ale ten "Super Saver" na Amazonie to działa? W sensie zawsze biorę standart bo słyszałem od kogoś że na darmowej szło mu miesiąc albo w ogóle nie doszło. Kupił ktoś z tą wysyłką?

Jak najbardziej działa. Pierwszy raz jak zamawiałem zapłaciłem w poniedziałek, a w czwartek wieczorem dzwoni do mnie kurier z przesyłką. Zdziwiony otwieram i się zastanawiam co mogło przyjść, a tu przesyłka z Amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekki offtop ale ten "Super Saver" na Amazonie to działa? W sensie zawsze biorę standart bo słyszałem od kogoś że na darmowej szło mu miesiąc albo w ogóle nie doszło. Kupił ktoś z tą wysyłką?

Działa jak złoto - od momentu wysyłki paczka idzie średnio 2-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest możliwość rezerwacji PS4, jak i składania zamówień przedpremierowych na gry: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ceny

249 xD

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja! ;)

No ale to był pewniak, chyba nikt się nie spodziewa że będzie taniej, jak już to co najwyżej dychę.

Ja jeśli bym się zdecydował na PS4, to wraz z konsolą widzę tu dla siebie cztery tytuły: AC4, Watch Dogs, Killzone 4, InFamous.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wolę odczekać ten "szał" i poczekać jak się wszystko ustabilizuje i ceny gierek wrócą do poziomu 200zl na premiere(z grami na ps3 było podobnie nie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, sugeruję się polskim rynkiem.

Cóż, złodziejstwo w tym kraju to norma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci ile czasu mija ''do momentu wysylki''

W zależności od dostępności danego produktu - zazwyczaj pod ceną masz zaznaczone np. "in stock" czyli 1, góra 2 dni na przygotowanie wysyłki, albo np. "may take additional 2/3/X days to deliver" czyli że ten okres realizacji będzie trochę dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, że nowy XBox w pełnej wersji będzie za $500 będzie też dostępna wersja z abonamentem za $300.

Zastanawiam się czy taka wysoka cena (o ile okaże się to prawdą) jest dobrą czy niedobrą wiadomością.

Z jednej strony jeśli XBox720 kosztowałby $300 znaczyłoby, że na 99% PS4 tez tyle by kosztowało.

Jeśli cena będzie wyższa Sony też może dodać kilka zielonych do ceny.

Z drugiej strony może Sony będzie chciało pokonać Microsoft niską o wiele niższą ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale póki co, to tylko plotki...

Ale wolałbym, aby Sony pokonało Microsoft'a technologią - nie ceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, że nowy XBox w pełnej wersji będzie za $500 będzie też dostępna wersja z abonamentem za $300.

Zastanawiam się czy taka wysoka cena (o ile okaże się to prawdą) jest dobrą czy niedobrą wiadomością.

Z jednej strony jeśli XBox720 kosztowałby $300 znaczyłoby, że na 99% PS4 tez tyle by kosztowało.

Jeśli cena będzie wyższa Sony też może dodać kilka zielonych do ceny.

Z drugiej strony może Sony będzie chciało pokonać Microsoft niską o wiele niższą ceną.

Kazdy Xbox bedzie mial wbudowanego kinecta (ktory tez bedzie wlaczony xD), co podnosi cene znacznie wiec nimi bym sie nie sugerowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA i tak się sprzeda, nawet gdyby miał wbudowaną kuchenkę mikrofalową (oczywiście też always on). Ba, to by się świetnie przyjęło, nie musieliby wstawać, żeby pójść do kuchni po żarcie.

Odnośnie PS4 i cen gier, nie ma co się sugerować kwotami, jakie widnieją w pre-orderach itd. bo wiadomo, że celowo dali więcej, aby w razie czego zbijać. Odwrotny zabieg nie spodobałby się klientom, wiadoma sprawa. Obawiam się tylko, że ceny na poziomie 249 pln za gry, już takie pozostaną przez dłuższy czas, o ile nie na stałe.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spójrzcie na to tak...ile reczniczków do zakrywania kinecta sie sprzeda po premierze nowego x'a XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak wszyscy będą zakrywać ;) Trzeci Świat jest dość wysoko notowany, jeśli chodzi o zakupy wszelakich "ruchawek" na Kinect'a i Move'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz, będą ludzie którzy wpadną w paranoję że rząd ich podgląda przez kinecta i będą zakrywać XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...oby tym razem Sony się postarało i piraci nie złamali ich konsoli tak jak zrobili to z Ps3 i X360...

Anywhoo AMD to bardzo dobra firma więc raczej bublu nam nie wcisną do next gena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×