Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

uhhtKJX.gif?1

 

Kaz nawet jak się nie uśmiecha to się uśmiecha. Nawet Czak tak nie umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jestem nieufny wobec takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno IGN zrobil glosowanie na Youtubie w ktorym ludzie glosowali na lepsza konferencje, kontroler, nazwe konsoli, oraz to ktory sprzet bardziej trafia w ich gusta, dzisiaj poznalismy wyniki tego Pre-E3 voting. Bylo lekko ponad 310 tysiecy glosow, dla zainteresowanych (link do filmika, nie da sie wkleic inaczej):

 

http://uk.ign.com/videos/2013/05/31/xbox-one-vs-ps4-the-results-ign-versus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o blokowanie używek sytuacja jest taka, że MS już to zapowiedział, a Sony sugeruje wolną rękę dla wydawców. Jestem bardzo ciekawy jak się zachowa rynek, wydawcy, ceny gier i sprzedaż tytułów w takiej sytuacji, że np. EA i CAPCOM wprowadza opłaty za używki a dajmy na to KONAMI pozwala grać w gry z drugiej ręki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA i CAPCOM wprowadza opłaty za używki a dajmy na to KONAMI pozwala grać w gry z drugiej ręki

Mogliby zrobić tak, jak mówisz. Poznałoby się, kto jest szmatą na kasę i kogo omijać głębokim łukiem.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, żeby poznać się na EA czy Capcom to nie trzeba nawet kolejnej generacji :)

Mam w ogóle niezły z polew z tego co EA wyczynia. Nie wiem czy w historii gier była bardziej chciwa i pazerna na hajs firma.

Zdjęli te online passy, teraz pod publiczkę zdejmują ze starych gier, po czym zaraz dosrają takie kwoty za te gówniane DRM'y, że tylko nieliczni sobie pozwolą na to.

 

Chociaż ten cały ruch PS4NoDrM może coś tam da. Sporo mediów się na ten temat wypowiada i wspiera akcję.

Na 5 czerwca NeoGaf przewidział kolejny "atak" i mają chyba znów zasypać wszystkich twittami, itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączanie online passów do starych gier, to początek końca ich multiplayera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączanie online passów do starych gier, to początek końca ich multiplayera :sad:

Początek PS4 to koniec w branży gier :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, PS4 to może jeszcze nie tak :) Zobaczymy na E3 co się wydarzy.

Ja wciąż mam gdzieś mały promyk nadziei, że akcja #PS4NoDrM coś da.
Prędzej bym obstawiał, że to takie M$ + EA + Capcom + podobne, pociągną całą branżę na dno :/

 

Tak też z drugiej strony...wiem, że jako modowi mi nie wypada...ale jakby rzeczywiście zrobili jakieś chore systemy DRM, to chciałbym żeby im to złamali jak najszybciej.

Samo złamanie DRM, po prostu, nic więcej. Wtedy obrót używkami znów odzyskałby swoje drugie życie, a firmy się tym trudniące raczej by nie narzekały.

No, ale to takie moje biadolenie :)

 

Jeszcze 10 dzionków i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby złamać ale tylko w zakresie grania na singlu, jeśli chodzi o multi to raczje nierealne

 

EDIT: po zastanowieniu w sumie xbox jest PCtem i to nie najwyzszych lotów zamkniętym w magnetowidzie (z tego co narazie wiadomo) więc może jednak by złapali dostęp i do sieci :)

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno IGN zrobil glosowanie na Youtubie w ktorym ludzie glosowali na lepsza konferencje, kontroler, nazwe konsoli, oraz to ktory sprzet bardziej trafia w ich gusta, dzisiaj poznalismy wyniki tego Pre-E3 voting. Bylo lekko ponad 310 tysiecy glosow, dla zainteresowanych (link do filmika, nie da sie wkleic inaczej):

 

http://uk.ign.com/videos/2013/05/31/xbox-one-vs-ps4-the-results-ign-versus

 

Dzieki bralem udzial w glosowaniu zupelnie zapomnialem sprawdzic wyniki.

W sumie jakos nie sa one dla mnie zaskoczeniem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent na dzień dziecka (niby nic nowego, ale potwierdzenie tego, o czym wspominali wcześniej): http://tech2.in.com/news/console/sony-officially-states-that-playstation-4-will-not-have-drm-against-used-games/875088

 

To wcale nie oznacza, że będziemy mogli grać używkami.

"requirement for users to register a game online in order to play it would be left to game publishers"

 

Wystarczy, że wydawcy będą chcieli logowania przy pierwszym uruchomieniu gry i wtedy konsole nie mają na to wpływu.

Jedyne pocieszające jest to, że może gry wydane przez SONY będą mogły być przekazywane z ręki do ręki, ale to też łatwo ukrócić, wystarczy jedynie i wyłącznie cyfrowa dystrybucja.

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do momentu E3 nie powiedzą nic czego już nie słyszeliśmy. Jeszcze tydzień i mam nadzieję że wszystko się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony i tak pozostanie czyste jeżeli aktywacje gry online zostawi na barkach twórców.

 

Wiadomo że sprzedaż gier spadnie na początku ale pewnie i tak to sobie odbiją po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jesli calkowicie zakaze blokowania gry single player (bo do multi moga byc kody aktywacyjne), to ich konsola sprzeda się o wiele lepiej od M$ byłby to bardzo dobry ruch marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×