Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

PS. @Patricko, o ile idziesz ze Angry Joe wrzuci jutro filmik wniebowziety nowym Xboxem i dziekujac im za wycofanie sie z tyh chorych pomyslow :biggrin: ?

Bankowo...Joe, gruby i cała reszta fanboyów pewnie już jedzie na ręcznym do tych newsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem. Pewnie na forach X'a i u hamburgerów ogólna ekstaza panuje i pojazd po Sony...

Tylko czekać, aż gruby i reszta ekipy zacznie się spuszczać na YT, jaki to ten M$ nie jest zajebisty i w ogóle łaskawy, że pozwolił im ich własne gry sprzedawać.

Parodia sama w sobie.

 

Ale co w tym złego? Tak właśnie działa konkurencja, MS wraca do gry jak ktoś zauważył i na tym skorzystamy wszyscy - ci, którzy chcą wybrać po prostu konsolę pod siebie jak i ci, którzy są przywiązani tylko do marki. Bardzo dobry krok microsoftu (oczywiście wymuszony), wszystko wraca mniej więcej do stanu w jakim być powinno. Pytanie co zrobią Japończycy. Notabene, do tej pory w dużym stopniu to właśnie działo się wśród zwolenników PS4 - radocha, bo Sony normalnie podeszło do kwestii używek i różnych DRM-ów.

 

Najlepsze jaja będą jak rok po premierze wrócą do tych restrykcji mówiąc, że potrzebne jest to dla "mocy chmury". 

 

Najlepsze jaja to będą, jak tak zrobi Sony. Wszystko jest możliwe, a warto pamiętać, że obie firmy mają jeden cel - zarobić. Na razie krok MS w dobrą stronę, oby tak dalej, bo na tej konkurencji możemy tylko i wyłącznie zyskać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. @Patricko, o ile idziesz ze Angry Joe wrzuci jutro filmik wniebowziety nowym Xboxem i dziekujac im za wycofanie sie z tyh chorych pomyslow :biggrin: ?

Na twiterze napisał, że już renderuje vloga xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One i gry skierowane na tę konsolę będą przypisane do konkretnego kraju, więc zadziałają tylko w jego obrębie. Taki wniosek można wysnuć z wiadomości rozsyłanej do klientów przez sklep muve.pl, w której czytamy, że platforma „będzie przeznaczona do użytku tylko w kraju, do którego została przypisana przez producenta/wydawcę”. „Niemożliwe ma być uruchamianie np. gier kupionych w Polsce na konsoli pochodzącej z innego kraju” – informuje sklep.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=78015

 

:biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem. Pewnie na forach X'a i u hamburgerów ogólna ekstaza panuje i pojazd po Sony...

Tylko czekać, aż gruby i reszta ekipy zacznie się spuszczać na YT, jaki to ten M$ nie jest zajebisty i w ogóle łaskawy, że pozwolił im ich własne gry sprzedawać.

Parodia sama w sobie.

 

Hipokryzja w takim przypadku otrzyma teraz nowy synonim - Microsoft..

Dostali po doopsku i to równo, pograżyli się wypowiedziami własnych vipow, a teraz starają się to odkręcić lol ----> żenua

Nie przymierzając - to jak lizanie nie mytego rowa - niesmak zostanie ;p

 

btw ciekawe co teraz mister Cliff Bleszinski aka mesjasz DRM, będzie miał do powiedzenia - chyba powinien obsmarować M$, obrazić się na wszystkich i zajać się kolejną odsłoną Mario na WiiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie juz z komentarzami "krol podnosi sie z kolan" :laugh: :laugh: :laugh:

 

Ja bym to ujal inaczej ...Reanimowali trupa zanim zaczal sie rozkladac :)

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to oni mogą sobie wszystko napisać, że nie będzie żadnego DRM itd. Nie zmienia to i tak sytuacji, bo PS4 na ten moment jest tańsze niż Xbone. Jak zjada do poziomu 399 (tri najty najn) to dużych zysków to oni mieć nie będą, tak jak to miało miejsce z sony na początku tej generacji.

Nie ma się czym podniecać w tym momencie. Trzeba poczekać trochę czasu, bo teraz MS będzie się starał zatrzeć fatalnie wyglądającą sytuacje i mogą powiedzieć wszystko tylko po to, żeby już po nich nie jechano.

Edit: Hahaha Bansai, przygotuj się na "Powrót Króla" itp. Hamburgery już na bank mają używanie :P http://www.youtube.com/watch?v=0J6bfVnW4fQ

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten grubas jest posrany n maxa az nie moglem tego obejzec zal mi za niego byl taki ze nie podolalem do konca pierwszy raz widze faceta myślałem ze bedzie cos smieszneg gadal ze x jest mega i wogole a tu nie dosc ze grubazzzz to jeszcze zachowuje sie i gada jak jakis dzieciak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co zrobią Japończycy.

Eee...nic? Bo co mają niby robić? To "wielki" M$ musi się pocić i robić pod siebie ze strachu, żeby nie odstawać od nich.

Sony miało nauczkę w 2006 i bardzo ładnie wyciągnęli wnioski przy kolejnej generacji. Robią swoje i nie bawią się w brudne gierki, tak jak to M$ robi.

Ode mnie dozgonna wdzięczność, że w czasach kiedy wszyscy szli w DRM i się tym jarali, oni pokazali temu wszystkiemu środkowy palec.

Prawdziwi gracze nigdy tego nie zapomną.

X nadal nie jest wspierany poza tymi 21 krajami, zdjęli blokadę regionalną, ale już są jakieś plotki o tych grach, że muszą z PL dystrybucji.

Jeśli to prawda to życzę powodzenia ludziom w takim kraju jak Polska. Teraz można tanio kupować na Amazonach, Zavvi, TheHut, itd.

Ukrócenie tego to wciąż wielki minus z mojego punktu widzenia. No, ale przynajmniej będą używki na allegro, także zawsze jakiś plus w tym całym marazmie.

Nie wspominam nawet o wiecznie czuwającym oku wielkiego Kinecta!

Pomijam już sam fakt nadwyrężenia zaufania klienta. Odzyskać zaufanie jest mega trudno, nawet po tych newsach każdy dalej myśli, że coś śmierdzącego się za tym może chować. Czas pokaże...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i faszyści rezygnują w jakimś stopniu z DRM, jednak nie zmienia to faktu że Xbone to nadal kawał beznadziejnej zlepki plastiku. 

 

Jedyna tego zaleta to prawdopodobieństwo, że Sony być może skończy przypominać jaką to wielką łaskę wszystkim zrobili z polityką "No DRM" i zabiorą się w końcu za właściwą promocję konsoli związaną między innymi z grami. To tak jakby ktoś wydawał książkę, a jej głownym hasłem reklamowym byłoby że mogę ją pożyczyć lub zatrzymać na wieki - o łał, naprawdę?!  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten grubas jest posrany n maxa az nie moglem tego obejzec zal mi za niego byl taki ze nie podolalem do konca pierwszy raz widze faceta myślałem ze bedzie cos smieszneg gadal ze x jest mega i wogole a tu nie dosc ze grubazzzz to jeszcze zachowuje sie i gada jak jakis dzieciak 

 

Nie myl boogie2988 z francisem - to nie do konca ta sama persona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wypowiedz Cliffa, piesek microsyfu zrobil z siebie blazna heheheh ciekawi mnie jak to sie wszystko potoczy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee...nic? Bo co mają niby robić?

 

Walczyć o klienta. Stosunkowo niewielka część nabywców przejmuje się tym, co producenci konsol gadają pół roku przed premierą - dla większości liczy się stan jaki będzie miał miejsce w momencie podjęcie decyzji o kupnie konkretnej konsoli (czyli okolice premiery i czas po niej). Dlatego Sony już nie wystarczy ładna polityka "no DRM" + fajnie w tej chwili wyglądający Plus i jakieś tam społecznościowe pierdoły, Wyścig w dużej mierze startuje na nowo. I uważam, że to bardzo dobrze. Osobiście mam nadzieję, że Sony wygra, ale na konkurencji możemy tylko zyskać.

 

Jedyna tego zaleta to prawdopodobieństwo, że Sony być może skończy przypominać jaką to wielką łaskę wszystkim zrobili z polityką "No DRM" i zabiorą się w końcu za właściwą promocję konsoli związaną między innymi z grami. To tak jakby ktoś wydawał książkę, a jej głownym hasłem reklamowym byłoby że mogę ją pożyczyć lub zatrzymać na wieki - o łał, naprawdę?!   :blink:

 

O to to. Idealne podsumowanie imho. Choć w tym wyciętym zdaniu to z faszystami nieźle pojechałeś;P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co twoim zdaniem takiego możemy zyskać w tym momencie? Cena PS4 na 99% zostanie bez zmian. Jakiś nowych zajebistych gier nie będzie na premierę. Specyfikację wygrało sony. Exy jak na razie na równo. Plus wygląda lepiej na dzień dzisiejszy niż Gold. Ja już nie liczę na jakieś fajerwerki z obu stron, tylko pociągnięcie tego co jest i ostra promocja wszędzie gdzie się da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X nadal nie jest wspierany poza tymi 21 krajami, zdjęli blokadę regionalną, ale już są jakieś plotki o tych grach, że muszą z PL dystrybucji.

Jeśli to prawda to życzę powodzenia ludziom w takim kraju jak Polska. 

 

 

 

Nie ma blokady=będzie wszystko działać. Nie powołuj się na info od muve z dzisiejszego dnia, bo to już nie aktualne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co SONY pokaże w tym roku jeszcze The Last Guardian  + EXA od Naugty Dog, który na 100% się tworzy   :biggrin:!?

Teraz w sumie muszą wytoczyć najcięższe działa - a przecież my gracze na to najbardziej czekamy  :biggrin:

 

Wierzę, że ten killer nawróci znów ludzi na Gamescomie lub TGS w tym roku :biggrin:

 

 

No, a Vlog od Angry Joe pojawi się jeszcze dziś :biggrin: Jego reakcja = reakcja wszystkich hamburgerów hejcących w ostatnim miesiącu M$.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co twoim zdaniem takiego możemy zyskać w tym momencie? Cena PS4 na 99% zostanie bez zmian. Jakiś nowych zajebistych gier nie będzie na premierę. Specyfikację wygrało sony. Exy jak na razie na równo. Plus wygląda lepiej na dzień dzisiejszy niż Gold. Ja już nie liczę na jakieś fajerwerki z obu stron, tylko pociągnięcie tego co jest i ostra promocja wszędzie gdzie się da. 

 

Tak na szybko:

 

- ciągłe dbanie o poziom Plusa/Golda (czy jak to się tam u nich nazywa)

- walkę na exy (nie tylko całe gry, ale i DLC np.)

- promocje cenowe (na konsole, gry i akcesoria)

- dbanie o firmware

- pomoc techniczna

 

Mówiąc krótko: jak już pisałem, walka o klienta, która toczyć będzie się nie tylko na premierę, ale do czasu kolejnej generacji konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie wiem czy oplaca sie brnac w temat the last guardian, bo to jedna wielka niewiadoma.. nastepne targi za 2 miechy w dojczlandii, ciekawe czy ktoras strona wytoczy jakies dziala, nie tylko w postaci gier..

 

i inna kwestia, co na to teraz wydawcy giganci. EA, Ubisoft ktorzy do niedawna nie wiedzieli jak sie odniesc do zabezpieczen, jak ten temat ugryzc.. EA ktore zrezygnowalo z OP i podobna spiewka jak w microsyfie.. powrot jakis przepustek czy wykastrowane gry

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy słyszeliście, ale twórcy Killzone'a pracują już nad kolejną grą. Zdradził to jeden z twórców w wywiadzie na E3. Jakieś nowe IP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy słyszeliście, ale twórcy Killzone'a pracują już nad kolejną grą. Zdradził to jeden z twórców w wywiadzie na E3. Jakieś nowe IP :)

Nowe IP wszyscy przyjmiemy z otwartymi rękoma :)! Nie ma to jak powiew świeżości w tej branży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahaaha zaczęło się :) tutaj próbka:

 

Jak dla mnie MS to geniusze marketingu...
Specjalnie nakreceli taki hejt na siebie tymi kontrowersyjnymi rozwiazaniami, by caly internet huczal, a teraz obracaja wszystko o 180stopni.. i gadanie zaczyna sie znow, ale na +
Celowe zagranie, na bank!

http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/microsoft-wycofuje-sie-z-restrykcyjnej-polityki-dotyczacej-zabezpieczen-w-xbox-one-169755/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny news z Kotaku:

"Możesz kupić konsolę w dowolnym kraju i grać na niej gdziekolwiek. Możesz też użyć w tej konsoli dowolnej płyty". 

 

Coś czuję, że za tydzień zmienią cenę :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

@pack - zajebisty link :D

 

VdmAQdE.jpg

hahahaha :D 

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Kaz Hirai :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma sie czym podniecac,ps4 jest tansze i mocniejsze.M$ ratuje sie jak moze,i wg mnie hamburgery juz sa kupione ta zmiana microsyfu.Ale w EU nie maja wiekszych szans.Dobre imie tworzy sie latami,a mozna je szybko stracic i m$ jest idealnym przykladem.Teraz przsz dluuugi czas w podswiadomosci siedziec mi bedzie : kurde,m$ juz raz chcieli ludzi wydymac,trzeba uwazac.I chocby przez to nawet gdyby cene xone zmienili na 349$ to i tak wzialbym ps4 ze wzgledu na szacunek dla Sony i to ze m$ nadal moze cos kombinowac.Jak dla mnie sa spaleni na amen ze swoim shitem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×