Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

killzone vs BF3 to jak porównanie mercedesa (killzone) z polonezem (BF) i to pod każdym względem. Multi w K3 z move to coś czego DICE nigdy nie będzie umiało zrobić ...

Tak tak, widać to zwłaszcza po ilości osób grających w BFa i K3... ale brednie opowiadasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choćby i pc był miliard razy szybszy to i tak wolę konsolę bo... wkładam płytę/ściągam grę i gram- nic mnie więcej nie obchodzi, nie ma użerania się z aktywacją gry, za którą zapłaciłem w sklepie itd. :biggrin:

 

Trochę przesadzasz. Tak wiem każdy zna ten schemat, na konsoli wkładasz płytkę nie mija 10 sekund i już grasz, nigdy się nic nie instaluje, nie ma żadnych łatek.

A na PC'cie, człowieku szkoda gadać, co tam się nie dzieje. Instalowanie gier na PC wymaga cierpliwości i oddania. Są tacy, którzy instalują tam tylko jedną grę tygodniowo, żeby to nie wpływało negatywnie na ich samopoczucie.

To jest aż ciężko pomyśleć, ktoś kto kupuje pc musi sobie to nieźle rozplanować żeby się nie załamać. Na samą myśl o graniu na pc...

 

Dobra starczy

W ogóle skąd pomysł żeby w temacie "Playstation 4" rozmawiać o PC'tach? Mało jest tematów związanych z ps4, o nich sobie porozmawiajmy.

Każdy kupi co chce, Xboxa, PS4, PC'ta, może są tacy, którzy kupią każdy z tych sprzętów. Też będzie fajnie, gratuluję, jeżeli sprawi to komuś przyjemność i ma kasę to dlaczego nie.

 

Co do PS4, zaskoczył mnie ten sprzęt po ogłoszeniu. Jest w porządku. Porządny kawałek sprzętu, ale nie ma na nim w co pograć.

Za 2 dni Gamescom, mam nadzieję, że pokażą coś co namówi niezdecydowanych do zakupu PS4, a innych utwierdzi w przekonaniu, że warto. Co nie zmienia mojego zdania, że PS3 wraz z Beyond Two Souls i GTA V zapowiada się lepiej od swojego następcy. Multiplatformy wychodzące na current geny i next geny? Żadne różnice w rozgrywce, nie przekonuje mnie to.

Edytowane przez Mantf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakiegoś system sellera (obecnie go nie ma) i mam cichą nadzieję,że coś na GC będzie (obojętnie z którego obozu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód dla którego kupiłem PS3 to właśnie tytuły na wyłączność. TLoU to dla mnie najlepszą gra na PS3, God of War, Uncharted, Heavy Rain, niebawem Beyond, tę wszystkie gry to najwyższy poziom. Dochodzi Resistance (jedynka ma najlepsze multi na PS3), dobre i śliczne KZ, czy racery Wipeout i MotorStorm, które są świetne (GT nietrawie, wolę arcade). No i jest jeszcze MGS4 czy LBP. X360 tez kupiłem tylko dla exc. Halo i GeoW. Osobiście kupuje konsole głównie dla exc. chodź obecnie na PS4 najlepiej dla mnie zapowiadające się gry to Destiny, Wiedzmin i inFamous. Liczę jeszcze na multi w KZ i od tego głównie zależy czy wezmę PS4 w dniu premiery.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód, dla którego ja kupiłem ps3 to raz, że gram od 16 lat tylko na konsolach Sony, dwa - exy, które miło wspominalem z czasów PS1 i PS2. Niestety exy, poza Resistance 1 i 3 raz Killzone 2 totalnie mnie rozczarowały i zaczynam je powoli omijać szerokim łukiem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, widać to zwłaszcza po ilości osób grających w BFa i K3... ale brednie opowiadasz ;)

 

to, że masy łykają byle co to już przywykłem...

 ludzie hype na BF mieli na dług przed premierą i nawet błędów i wad nie zauważają tylko grają w ten zwyczajny naskryptowany fps,,,

 

 

the end of off topic now ;P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty ale ja większość gier kupuje przechodzę i sprzedaje 10-30 zł taniej. To że gra kosztuje 200 zł a na PC 100 zł i niby po 10 kupionych grach "zaoszczedzilismy" 1000 zł to bardzo prymitywne myślenie. Samo Sony mówi że sprzedaż używek to nasze święte prawo hehe

Widzisz, robisz tak dlatego że ceny cie do tego zmuszają. Kupując GTA V na PC za 150zł a nie 250 nie miałbyś rozkmin czy przejść szybko i sprzedać póki jest okazja czy nie.... Na swoim przykładzie powiem że gier nie sprzedaje, trzymam bo lubie wracać do niektórych, a stare gry traktuje w sumie jako kolekcjonerstwo. Dla mnie na przykładzie 10 gier to jest oszczęność 1000zł które moge zainwestować w grafike i moge grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że masy łykają byle co to już przywykłem...

 ludzie hype na BF mieli na dług przed premierą i nawet błędów i wad nie zauważają tylko grają w ten zwyczajny naskryptowany fps,,,

 

 

the end of off topic now ;P)

Ludzie grają w to co im sprawia większą frajdę ;) grywalnością w sieci BF3(czy nawet do dziś BC2) miażdży KZ3... a że 1% graczy ma inne zdanie, to już nikogo nie obchodzi ;) Singiel w FPSach tak naprawdę jest nieistotny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"TLoU to średnia gra po chłodnej ocenie"

No to ja takich średniaków chcę więcej, ba mogą wychodzić tylko takie gry. Zresztą jeżeli kogoś jara bardziej Bio INF, który jest typową strzelanką, a im dalej w las tym gracz dostaje same kill roomy...(w sumie w 99% uważam, że ta gra ma tylko i wyłącznie takie oceny ze względu na jej ostatnie 30min) .. ciekawy co by było gdyby zamienić prolog TLoU i końcówkę tej gry. 

 

Gram teraz w TR'a i jest to gra b.dobra, ale sposób prowadzenia narracji, główna bohaterka i jej relacje z innymi - to wszystko jest dużo gorsze niż w TLoU. Nie mówię już

że z niewinnej dziewczyny w chwilę (jak przy pstryknięciu palcami) przemienia się w chodzącego rambo/joela - po prostu morderce.

Edytowane przez Starh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Singiel w FPSach tak naprawdę jest nieistotny ;)

Ile jeszcze razy przeczytam takie głupie za przeproszeniem pieprzenie? To że BF,KZ,COD mają fabula tak słaba i nijaka to nie znaczy że każdy FPS w singlu jest taki... BioShock 1 i Infinite,Metro 2033 i Last Light,Half Life 2, Resistance 3(tu może nie fabuła a pokazanie zagłady ludzkiej,bezsilnosci),System Shocki,

Deus Ex Human Revolution(ale to taki szuterskradanka,zależy jak grasz :p) Jeszcze bym coś znalazł

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja nie ma sensu, bo i tak nie dojdziecie do porozumienia. Dajcie już spokój, niech każdy gra na tym na czym chce i w to co mu się podoba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że masy łykają byle co to już przywykłem...

 ludzie hype na BF mieli na dług przed premierą i nawet błędów i wad nie zauważają tylko grają w ten zwyczajny naskryptowany fps,,,

 

 

the end of off topic now ;P)

 

 

Raczej BF3 ssie na singlu i nadaje sie tylko do multi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie :). Piszecie co niektórzy o wyższości multiplatform na exami od Sony i powiedzmy, że macie racje. Tyle, że kupując PS4 mogę grać zarówno w exy jak i multiplatformy ;) Dla mnie jest to win-win situation. Co mi po super wypasionym PC z piękną i ostrą jak żyleta grafiką, skoro nie pogram na nim w gry od Quantic Dream czy Naughty Dog albo inne serie które albo w ogóle nie wychodzą na PC, albo wychodzą z takim opóźnieniem, że głowa mała (do tego często są skopaną konwersją).

 

Zastanawia mnie tylko, co Wy tutaj jeszcze robicie, skoro tak bardzo razi was granie na konsolach. Rozumiem, że każdy może wyrazić swoją opinie, ale o 60fps w 1080p na PC czytam w tym temacie (i nie tylko tym) co chwilę i pewnie będę czytał jeszcze przez długi czas.

 

Aaa i NFL, napisz tak pokrótce, w czym Tomb Raider jest lepszy od The Last of Us. I dare you ;).

 

Serio, niech każdy gra na czym chce i nie próbujmy wmówić innym co jest dla nich lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo razi granie na konsoli? Sam mam 3 konsole i PC co nie znaczy,że mam same peany pisać nt każdego z tych sprzętów. 

1080p@60fps to było hasło tej "nowej generacji". Jak jest teraz, bliżej premiery już wiadomo i jedyne co mnie ciekawi to jak ludzie będą marudzić gdy z takiego BF4@60fps (jak zapowiadają twórcy) przeskoczą do innej gry@30fps. Bo na razie nie ma problemu, po co 60fps i tego typu bzdety. Zobaczymy co będzie po premierze

Dla mnie TR jest lepszy w każdym aspekcie oprócz tego elementu interakcji między bohaterami opowieści. Każdemu co innego się podoba,ale darujmy sobie teksty w stylu "co wy tu jeszcze robicie" albo "nie podoba się to graj na PC" (uprzedzam tylko bo już tak było). Jest normalna dyskusja o grach i tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, gdyby PS3 (a w przyszłości PS4) nie było moją główną platformą do grania, pewnie by mnie tu już nie było, ale to może ja jakiś dziwny jestem. ;)

 

 

1080p@60fps to było hasło tej "nowej generacji".

Hasło wymyślone i głoszone przez samych graczy ;). Jak będzie naprawdę? Zobaczymy po premierze nowych maszynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 razić gdy z takiego BF4@60fps (jak zapowiadają twórcy) przeskoczą do innej gry@30fps. 

 

 

nie żebym się czepiał ale DICE już przy BF3 obiecywało co to nie zrobią a wyszło co wyszło.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ulega wątpliwości, że we wtorek oczy wszystkich fanów PlayStation będą zwrócone w kierunku Kolonii, gdzie Sony będzie miało swoje "pięć minut" w postaci konferencji. Najważniejszym punktem programu będzie premiera PlayStation 4, na którą to konsolę wyczekują prawie wszyscy. I wygląda na to, że wielka niespodzianka została chyba zepsuta.

Otóż na forum NeoGAF pojawiła się informacja, która na 90% jest prawdziwa. Premiera PlayStation 4 odbędzie się pod koniec października, co jest potwierdzeniem wcześniejszych plotek. Dodatkowo osoba, która ujawniła tę informację potwierdza, że SDK konsoli jest już gotowe, co daje Sony przewagę nad Microsoftem, który z tym ma jeszcze drobne problemy.

Oczywiście dopóki nie pojawi się oficjalne potwierdzenie, musimy do tego podchodzić z odpowiednim dystansem, jak do każdej plotki. Ale to rozstrzygnie się już we wtorek po 19:00.

http://www.ps3site.pl/plotki-ploteczki-plotunie-premiera-playstation-4-pod-koniec-pazdziernika/163912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zmierzyli tą prawdziwość na 90%

albo coś jest prawdziwe albo nie ;)

Pewnie tak, ze informacje od tego kolesie sprawdzają sie w 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modowie zróbcie tu porządek bo człowiek wchodzi kolejny dzień na ten temat by poczytać o ps4 a widze cała masę kompletnie niezwiązanych z tematem postów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi  mnie to że w tych czasach ktoś jeszcze ogranicza się do jednej platformy kompletny bezsens, sam gram na ps3 i na pececie i nie widzę w tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modowie zróbcie tu porządek bo człowiek wchodzi kolejny dzień na ten temat by poczytać o ps4 a widze cała masę kompletnie niezwiązanych z tematem postów.

I to jest najlepsze:

h3xa.png

Plusa daje osoba, która robi jeden z większych off-topów w tym temacie...Fuck Logic!

=======================================================================

A porządku się tu już nie da zrobić, niestety grono "przyjaciół" forum zrobiło już tu taki syf, że sensownych info tutaj nie sposób szukać.

Jakbyśmy chcieli oczyścić temat, z ponad 250 stron zostało by może z 50, a czasu na takie czystki to nikt tutaj nie ma z nas.

Newsy giną w potoku bezsensownych przekomarzanek i wróżb z fusów, jako to ta generacja nie jest zacofana i słaba.

Po GamesComie na chwilę może się tutaj coś pojawi ciekawego, ale potem znowu do premiery będzie ocenianie całej generacji przez przybyszów z przyszłości.

W momencie premiery konsoli, ten temat zostaje zamknięty i pojawiają się już normalne wątki o danej tematyce, gdzie na takie coś po prostu przyzwolenia już nie będzie.

Jak chcecie, żeby poziom tego tematu wrócił do normalnego stanu, to musicie sami o to zadbać pisząc normalne posty i nie brać udziału w prowokacjach wszczynanych przez trolli. Co z tego, że wywalimy pół tematu i zbanujemy kilka osób, jak zaraz pojawią się nowi i znów dyskusja zacznie się na nowo?

Nie kumam...po co dajecie się wciągać w te nic nie warte gadki? Ktoś pisze bzdury to olejcie to i raportujcie, któryś mod to usunie i po sprawie.

Bo jak kilka osób zacznie pierdo lamento, to potem to ma efekt kuli śniegowej i ciągnie przez kilkanaście stron.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich 5 stron dowiedziałem się o możliwym porcie TLoU na PS4, oraz o prawdopodobnej premierze konsoli w październiku. Litości, nie chcę czytać o tym że PC zjadły nową generację zanim ją w ogóle wymyślono oraz że EXy to gówno i towar dla lemingów.

 

Interesują mnie informacje o PS4 i to chciałbym tu móc przeczytać a nie wasze spiny jakie to PeCety są zajebiste.

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×