Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

@Patricko

 

Wystarczy postawic jakies ultimatum ze konsolowo-pcowe wojenki sa zakazane pod grozba warna/odpoczynku (dla obu stron ktore poniesie konflikt) od forum i podejrzewam ze konsekwentna egzekucja w przyszlosci szybko wyplewi takie wycieczki offtopowe, ja wiem ze grzyby szybko rosna po deszczu, ale lepiej je sukcesywnie wyrywac niz pozwolic im sie zalegnac w temacie.

 

Sam lubie podyskutowac o zaletach PC/Konsol no ale mimo wszystko to jednak nie jest temat od tego, wiec wrzuccie na luz juz ludziska.

 

Szlachic dobrze napisal, przez ostatnie 5 stron dowiedzialem sie 2 ciekawych rzeczy. Zmuszacie cholera do wchodzenia na portal po newsy, czego strasznie robic nie lubie ;).

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przez najbliższe pięć stron będzie o tym jak to wojny konsola vs pc są złe xD

a wracając do tematu , chyba gdzieś w tej zawierusze doczytałem że xbox będzie miał zewnętrzny zasilacz ( może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć) , ma jeszcze mieć jakiś dodatkowy pakiet gold . ten gold to jest coś więcej ? pisaliście że ta roczna usługa ma kosztować 99 dolców. czy sony też wprowadza jakiś ekskluzywny pakiet plusa?

ps. proszę , jeśli można o proste odpowiedzi , bez kolejnej "debaty" pt: plus vs gold. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, XO ma zewnętrzny zasilacz i tak wygląda:

 

Xbox-One-Power-Supply.jpg

 

Co do usługi z X'a to na razie jest to płatny online + różne usługi, typu Netflix.

O grach na razie nic nie mówią, be te gry co dają teraz na X360 to podobno są tylko do końca tego roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home Gold to w szczególności możliwość "dzielenia sie" grami na tej samej konsoli pomiędzy innymi użytkownikami. To co na PSN jest od początku - mówiąc prościej - mój syn wbija platyne na WŁASNYM profilu w grze, którą zakupiłem JA, na swoim profilu. Pomijam już fakt, że może to robić także na swojej konsoli, a nie tylko na mojej. Także na X1 za jedyne 99$ rocznie będzie można na jednej konsoli grać pod innym gametagiem niż ten który kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie, jeszcze tylko 2 dni, wytrzymajcie, lada dzien bedzie wysyp gier i info o PS4 i wtedy bedzie o czym dyskutowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home Gold to w szczególności możliwość "dzielenia sie" grami na tej samej konsoli pomiędzy innymi użytkownikami. To co na PSN jest od początku - mówiąc prościej - mój syn wbija platyne na WŁASNYM profilu w grze, którą zakupiłem JA, na swoim profilu. Pomijam już fakt, że może to robić także na swojej konsoli, a nie tylko na mojej. Także na X1 za jedyne 99$ rocznie będzie można na jednej konsoli grać pod innym gametagiem niż ten który kupił.

Panie, na x360 też tak można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie, jeszcze tylko 2 dni, wytrzymajcie, lada dzien bedzie wysyp gier i info o PS4 i wtedy bedzie o czym dyskutowac.

 jeden dzień:) jutro 19.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, na x360 też tak można :P

Jeśli tak to zwracam honor, myślałem, że ta usługa jest tylko dostępna dla posiadaczy MS Live Gold Familly Pack, któy kończy żywot własnie 27 sierpnia, przechodząc w Home Gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho, cicho! Konferencja Microsoftu się zaczyna!


38528-trollface-trol-d.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wams szczerze że chciałem zobaczyć co będzie na tej konferencji żeby porównać z Sony, ale niestety nie ma streamingu.

 

...natomiast Sony ma nawet swoje własne odliczanie do konferencji streamowanej na żywo :D

 

http://gamescom.eu.playstation.com/

 

38528-trollface-trol-d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa FIFA 14 w zestawie dla preorderów w Europie, serwery dedykowane w CoD:Ghost, Fable Legends to chyba najlepsze co zapowiedział dzisiaj MS.

Myśle, że Sony może ich łatwo znokautować jak podczas E3. Kilka nowych exów i wczesna data premiery :)

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta FIFA 14 w zestawie to akt desperacji i kolejne kilkadziesiąt milionów zielonych wydane na haracz :biggrin: A w Polsce premiera w czerwcu 2014, do tego czasu cen wersji pudełkowej spadnie o 60%.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa FIFA 14 w zestawie dla preorderów w Europie, serwery dedykowane w CoD:Ghost, Fable Legends to chyba najlepsze co zapowiedział dzisiaj MS.

Myśle, że Sony może ich łatwo znokautować jak podczas E3. Kilka nowych exów i wczesna data premiery :)

Dedykowane serwery.Niech sie Sony uczy

Jesli Sony odwali teraz taka choojnie,ze platne granie przez sieci bedzie P2P to zal.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, Titanfall bedzie przedstawiony na pokazie EA, wiec konferencja MS jest jak najbardzie zbedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starajcie się wszelkie plotki i nowinki omawiać w temacie GamesCom 2013, a tutaj rzeczy stricte związane z PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane serwery.Niech sie Sony uczy

Jesli Sony odwali teraz taka choojnie,ze platne granie przez sieci bedzie P2P to zal.

No tak dali serwery na ps3 we wszystkich swoich fpsach ale niech się uczą. MS pobierał golda a w Halo które sprzedawało sie w 10 mln czy gearsach chłopaki zasuwali na p2p :D Sony ma mały wpływ na to co robi activision, możliwe że zostaną wycyckani i dostaną p2p ale jeszcze nie wiadomo.  W takim przypadku powinniscie kupić X1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Sony może mieć wpływ na to co robi Activision.

Wystarczy tak jak MS narzucić z góry że są tylko dedyki, udostępni chmurę i jest petarda.

Musi to działać w taki sposób, żeby i małe i duże firmy mogły sobie na to pozwolić.

MS pobierał opłaty i może dla tego ich teraz na chmurę stać, Sony nic nie brało i będziemy dalej się męczyć z P2P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sony też nieźle zarobiło na ps+, a od przyszłej generacji zarobią jeszcze więcej, więc mogli by pomachać sałatą przed nosem Kotticka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chrono87:

Dedyki dedykom nie rowne - z jednej strony seria Resistance, ktora miala bezapelacyjnie najlepsze dedyki w calej tej generacji, a z drugiel slynne Lagzone 2, z kolei EA/BF gdzies posrodku. Takze nie ma sie poki co cieszyc z dedykow na X1 dopoki nie wiadomo nawet jaka beda oferowaly jakosc. Chociaz i tak, placenie za dedyki > placenie za P2P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie oficjalna data premiery
Playstation 4 dostępne w Europie 29 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując rocznego Plusa 90 dni gratis dają.

 

...i Minecraft na PS4 :P

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zawiodłem tą konferencją, wprawdzie podali datę premiery, ale jednak po ostatnich plotkach liczyłem, że będzie to koniec października. W zasadzie jedyne "wow" zrobiłem jak potwierdzili, że Naughty Dog pracuje nad nową grą, ale bardziej dlatego, że spodziewałem się jakiegoś teasera w daleszej części show, bo to że coś robią było pewne. Shadow of the Beast nawet fajny trailer, pozostałe rzeczy mnie nie jarają, póki co. Gdzie jest The Order 1886? Aha no i prezentacja nowego menu konsoli fajnie wygląda, w zasadzie takie połączenie nowych rozwiązań ze starymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, niebieski kolor mega! Rozumiem, że konsole także będa dopasowane kolorystycznie do padów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×