Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

-AC4 będzie też na PS3,

-BF4 jak ktos lubi szuterki multi to chyba warto,mało mnie interesujeta gra,

-COD będzie też na PS3,

-Driveclub,no ok

-Killzone Shadow Fail osobiście mnie ta gra nie interesuje ale słyszałem że multi ma być podobne jak w KZ2 więc pewnie tez warto

-Knack,wygląda jak gierka za 50zł do PSS. Nie mówię ze to źle ale no trochę słaby tytuł aby zachęcić mnie do kupna

-FIFA 14 będzie też na PS3

-Just Dance 4,będzie też na ps3

-LEGO będzie też na PS3

-mADDEN 25 no ta gra będzię miała duże zainteresowanie w europie bo to popularny sport na tym kontynencie............not

-NFS będzię tez na PS3

-Skylanders Swap Force będzie też na PS3

-Watch Dogs też bedzie na PS3.

 

Indyki pominę bo to gry które odpali prawie każdy komp

 

Czyli z tej 15 ile gier tylko przeznaczonych na nextgeny zostaje? 3? 4? Tak jak pisał Żywy,słaby lineup

 

 

 

 

Czyli podsumowując : lineup kiepski bo Sony nie spytało się mnie jakie ja chce gry + przecież będą skompresowane wersje na starą konsole. jak wychodziło ps2 to też były gorsze wersje nowych gierek na psOne jak tony hawk i to chyba nie był argument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z jakiej perspektywy mam mówć? ;)

 

 

Zwracam tylko uwagę na to, że są osoby, które nie posiadają obecnie konsol i zakup PS 4 w dniu premiery będzie dla nich zupełnie opłacalny. Line - up dla takich ludzi jest dobry, każdy wg. mnie znajdzie coś dla siebie. Inaczej to wygląda względem obecnych posiadaczy plejek, ale o tym już pisaliście ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi multiplatformy to na pewno tak ale IMO nie po to daje się kasę za konsolę by grać w to co jest na pc buląc za te gry kasę (co innego w ps+...)

 

Zwracam tylko uwagę na to, że są osoby, które nie posiadają obecnie konsol i zakup PS 4 w dniu premiery będzie dla nich zupełnie opłacalny. Line - up dla takich ludzi jest dobry, każdy wg. mnie znajdzie coś dla siebie. Inaczej to wygląda względem obecnych posiadaczy plejek, ale o tym już pisaliście ;)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak XMB po liftingu trochę ;P   i dobrze ;)

 

wczoraj trochę myślałem o ps4 i premierowej ofercie gier od sony strikte i poza Killzonem i drive clubem kompletnie nic nie będzie tego 29 listopada... trochę bez sensu kupować konsolę dla 2 gier ;p  bo sorry ale te indyki to nie jest argument za wydaniem ~1800PLN.... 

edit: dobra, Knack ma jeszcze być ;p

Trochę boję się, że będzie jak z vitą- kolejne gry aaa od sony po poł roku/roku od premiery konsoli.... 

 

Mi by Killzone i Driveclub wystarczyły. Genialnie zapowiadające się gierki ale w tym roku nie popełnię zeszłorocznego błędu. Nie sprzedam PS3 tylko poczekam i ogram gry godne uwagi. Po sprzedaży PS2 bardzo tego żałowałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi trolluje MS :biggrin:

Uwielbiam gościa :)

 

6ydl.jpg

 

Jakby ktoś nie wiedział to chodzi o ilość regionów, w których wypuszczana jest konsola.


Zerknijcie sobie w okolice 1:20

 

 

Jeśli dołączanie będzie rzeczywiście takie szybkie to masakra :biggrin: Oklaski zasłużone.

Ogólnie jestem zachwycony tym UI, ale na boga te ikonki ze starego XMB znowu tam są!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że mimo wszystko nie jest tak źle pod względem dostępnych gier. Przecież wiadomo, że na początku można się było spodziewać pełno multiplatformówek, a same gry nie będą oferowały jeszcze tak wielkiego skoku technologicznego - dajmy developerom trochę czasu na oswojenie się z nowym systemem, optymalizację kodu itp., a na pewno już niedługo będą pojawiać się coraz ładniejsze graficznie gry (i miejmy nadzieję ciekawsze). Ponadto - sam łapię się na tym, że na listę startowych gier patrzę przez pryzmat biblioteki gier dostępnej na obecną generację. A przecież mimo wszystko większość graczy powinna znaleźć coś dla siebie - są trzy tytuły stricte FPS, są przynajmniej dwie gry typowe action/adventure, jest coś ze ścigałek, są gry sportowe, jest też coś bardziej casual'owego. Oprócz tego mamy zapowiedziane The Division, które moim zdaniem na pierwszych materiałach prezentuje się świetnie, będzie InFamous, będzie The Crew, do tego dwa tytuły od Santa Monica i Naught Dog - to wszystko być może w ciągu pierwszych kilkunastu miesięcy. Tak na dobrą sprawę ile ex'ów Sony wypuszczało w ciągu roku na PS3? Moim zdaniem to dalej jest podobna liczba, o ile nie większa. Dla niszowców są jeszcze indie - pewnie, że żaden z tych tytułów nie przyciągnie specjalnie nowych klientów, ale na pewno daje jakieś większe pole wyboru. 

 

Oczywiście każdy ma swoje motywacje, jednemu bardziej podoba się to, drugiemu tamto. Ja osobiście na dzień dobry planuję grać w NBA 2k14, Watch Dogs i Assassin's Creed 4, z zapowiedzianych oficjalnie rzeczy w dalszej kolejności The Division i być może The Crew - i to wydaje się, że wszystko w ciągu pierwszego roku. Wcale nie narzekam.

A to, że to multiplatformy to wcale mi nie przeszkadza - na konsolę Sony zdecydowałem się już dawno temu, a nie mam też zamiaru grać w te gry na obecnej generacji, skoro wiem, że pod ręką będą w ładniejszej wersji, nawet jeśli na początku "tylko trochę" ładniejszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest, ale marudy będą narzekać i próbować zniechęcić innych, bo myślą że ktoś ich w ogóle bierze na poważnie.

Uwielbiam szukanie wad w każdym aspekcie next-genów :D To takie polskie...zniechęcić drugiego, bo mi się nie podoba ^^

Osoba, która składa pre-order na konsolę to nie jest casual, który będzie grać na Movie, tylko zapalony gracz i raczej wielbiciel marki.

Gier na start jest sporo i każdy znajdzie coś dla siebie, do tego jeszcze będzie w cholerę gier na sklepiku, f2p i tych z Plusa, mi na start naprawdę więcej nie trzeba.

 

Problem jest w tym, że do niektórych chyba jeszcze nie dotarło, że pre-order nie jest przymusem, a konsola to nie cukier i nie nie wyparuje ze sklepów w niewyjaśnionych okolicznościach.

Nie czarujmy się, ale w tym kraju raczej konsol w sklepach nie zabraknie, nawet w dniu premiery. Pre-ordery za 100zł to tylko chęć skorzystania na "hajpie", a dam sobie łapę urżnąć, że jak pójdę w dniu premiery do takiego MM czy Saturna, czy jeszcze gdzieś indziej to spokojnie kupię swoją sztukę.

Polska to niestety nie jest kraj, gdzie ludzie sobie mogą pozwolić na zakup konsoli w dniu premiery i gierki za ponad 200zł. Większość dopiero rozgrzewa się na PS3.

Zresztą tak było z każdą generacją u nas, więc dla mnie to nic nowego, ale jak ktoś stawia pierwsze kroki w konsolach to może robić po siebie, że nie dostanie swojej sztuki :)

 

Wracając do tematu, ja biorę w "Day One" i naprawdę mam gdzieś co myślą inni :D Radzę innym mieć podobne nastawienie, a marudy niech sobie narzekają.

Konsola jest dla mnie i gry, które kupuje mają mi sprawić frajdę i z tego co obserwuję, to sprawią i to wielką :

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne słowa. Teraz można zamknąć temat :P

Mamy rady aby kupować, marudy niech spadają...mają zapłacić 400ojro a że oczekują zupełnie innego contentu...taki life ;)

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z kupnem ps4 poczekam z pół roku :) na spokojnie nie ma co sie spiepszyc , powychodza jeszcze jakies awaryjnosci konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym, że jak ktoś czeka na Slima czy cuś, to niech się liczy z tym, że tańsza cena = gorszej jakości komponenty.

Ta niższa cena nie bierze się znikąd :) Powie Ci to każdy, że PS3 Fat to Mercedes w porównaniu do tego co siedzi w Slimie, a co dopiero w Super Slimie.

Każdy model miał jakieś swoje wady, Fat ylody, Slimy zasilacze, a Super Slim jakieś problemy z wydajnością w grach.

 

O problemy z hardwarem raczej się nie martwię, widać że Sony podeszło konkretnie do tematu i wzięli nauczkę z wszystkich swoich błędów.

Jeśli chodzi o sofware, to tylko aktualizacja i po sprawie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dołączanie będzie rzeczywiście takie szybkie to masakra :biggrin: Oklaski zasłużone.

Ogólnie jestem zachwycony tym UI, ale na boga te ikonki ze starego XMB znowu tam są!

 

Tu nawet nie chodzi o sam czas dołączenia, ale o fakt, że ta gra musiała sie ładować w czasie podglądu streamu innego gracza! Czas potrzebny na załadowanie gry i danego poziomu, nawet z HDD, powinien zająć o wiele więcej - także jeśli tak to ma wyglądać - to by było prawdziwe on-the-fly :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze , może się czepiam , ale mocno mi przeszkadza to plumkanie przy przeskakiwaniu ikon w menu konsoli. nie wiem , może za bardzo przypominają mi się czasy z granturismo2 na ps2(tam też podobne dzwięki były) ,gdzie siedziałem nad grą nocami i wbijałem trofki do wyrzygu.

natomiast w kwestii czasu dołączenia do grającego ziomka na serwer : POZAMIATANE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preordera brać nie zamierzam. Nie wierzę, żeby zabrakło nagle w sklepach sprzętu wartego 1700 zł. No nie przesadzajmy, to nie jest kwestia 200-300 zł. Poza tym sporo osób decyduje się jeszcze pozostać przy swoich PS3 czy Xboxach, a już na pewno nie planują przesiadki w pierwszych dniach po premierze. Nie wiem, może w co większych miastach typu Warszawa, Kraków, Wrocław - może tam będzie większy hajp, ale u mnie - w mieście ok. 100 tys. nie wierzę, żebym wyszedł z pustymi rękoma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawi mnie jaką trzeba będzie mieć minimalną prędkość łącza aby korzystać z tych wszystkich fajnych ficzerów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącze w sumie przyda się tylko do streamowania (głównie dobry upload) i osobiście o tym mogę zapomnieć, ale do całej reszty, zwykłe polskie "2mb/s" powinno w zupełności wystarczy.

Oczywiście pomijam Gaikai bo o tym to jeszcze nic nie wiadomo, ale na pewno będzie wymagane sporo.

Dla mnie genialna sprawa, że będzie można nagrywać niezliczone ilości materiałów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Patricko. Jesteśmy w przededniu wielkiego wydarzenia. Dla graczy to wielkie święto. Ja również będę się starał kupić ps4 w dniu premiery - będzie to mój pierwszy raz. Gdy wychodziło ps3 nie było mnie stać na zakup w pierwszych miesiącach. Kolejna "taka impreza" pewnie za jakieś 7 lat. Może jaranie się tym wszystkim przez dorosłego faceta nie uchodzi ale co tam... raz się żyje. W każdym z nas jest trochę z dziecka. Czasu na granie mam mało więc nie mam zamiaru narzekać, że mało gier na start. Mi zestaw PS4 + BF4 w zupełności wystarczy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dołączanie będzie rzeczywiście takie szybkie to masakra :biggrin: Oklaski zasłużone.

 

Tez to zauwazylem, masakra, nawet komp za 10k tak nie potrafi. Pytanie tylko co jesli plyty z gra nie ma w napedzie? Wyskoczy komunikat, czy nie bedzie po prostu opcji dolaczenia w UI, czy jak? No i patrzac po filmiku zdaje sie, ze bedzie mozna obslugiwac wirtualna klawiature przy pomocy touch pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko i żaden komp tak nie umie, bo nie ma i pewnie długo nie będzie kompów ze zunifikowanym ramem GDDR5. Staram się to tłumaczyć od początku wszystkim z kompleksem pc. Może w końcu ta demonstracja coś im pokaże.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram to jedno, ale największą rolę odgrywa "waga" samego systemu". Jak taki Win7, który ma na rocznym kompie 25 GB to o czym tu mowa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogos ewidentnie jeszcze trzyma hype na GDDR5 ;p Jesli chodzi o wszelkiego rodzaju loadingi to pamieci typu GDDR sa gorsze od DDR z racji wiekszych opoznien, a zwlaszcza dla prockow AMD, ktore "wola" mniejsze opoznienia niz wyzsze takty RAMu. Ja obstawiam, ze po prostu po wlozeniu plyty do napedu gra jest automatycznie ladowna do pamieci czy tego chcemy czy nie, tylko gra sie od razu nie uruchamia, a potem tylko z poziomu UI wchodzimy do gry, ktora juz dziala w tle, cos a'la ALT+TAB na PC, a ewentualne loadingi sa tylko po to, zeby wczytac dana mape w multi.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hUMA i AMD to wychodzi na to, ze daje nie tylko znaczny boost w operacjach 3D. De facto na domowych PCtach zadebiutuje na koniec 2013 / początek 2014 i wygląda na to, że właśnie GDDR5 bardzo się "polubi" z procami AMD ;D

 

http://www.tomshardware.com/news/AMD-HSA-hUMA-APU,22324.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 gry PS4 only na start ałć

 

 

Call of Duty: Ghosts na PlayStation 3 nie będzie dużo gorsze niż na PlayStation 4.

Czyli na PS4 nie będzie dużo lepsze

 

grałem np w CoD 3 co było PS2/PS3 i  to była gra z PS2 niestety wydana na blu-ray

pożyjemy zobaczymy jak w praniu różnice będą wyglądać w przypadku PS3/PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×