Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Szczera prawda! Zaprawdę powiadam Wam, szczera prawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pierwsa recenzja nowej konsoli m$ :D

http://www.cda.pl/video/87222fb/Xbox-One-Pierwsza-recenzja-na-swiecie-

 

 

A tak to ja już odpadam od hejtu na m$ ponieważ nie kopie się leżącego.

 

Zostało mało czasu do "eczy" i będę wyczekiwał pokazu Sony i Niny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trace - z tego co wiem Nintendo zrezygnowało w tym roku z konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie musi być z nimi cienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym X360 sprzedał się 4 razy lepiej niż Wii U, PS Vita sprzedaje się lepiej niż Wii U.

Wii U to taki Dreamcast 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że u nas i US to WiiU się dobrze nie sprzedaje...ale chyba w KKW jest lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola :) Dreamcast to była genialna konsola z wieloma świetnymi tytułami, z Shenmue na czele.

PS2, żeby nie było w tyle musiało mieć konkurencję na Shenmue. W ten sposób powstała genialna Yakuza.

Do tego protagonista PGR, czyli Metropolis Street Racing. Również jedna z najlepszych bijatyk, czyli Soul Calibur.

Świetna konkurencja dla Gran Turismo, czyli Sega GT. Po dziś dzień wspominam z łezką oku.

O całej reszcie świetnych tytułów nawet nie wspominam.

Zeżarło ją piractwo, bo z konsolą nie trzeba było robić dosłownie nic, po prostu kupić, ściągnąć grę (w tamtych czasach kupić) i grać.

W dodatku w naszym kraju gier na tą konsolę było jak na lekarstwo.

Dopiero potem puścili model, że już się nie dało piracić, ale to już było za późno niestety :sad:

Dreamcast dało życie wielu genialnym markom. Nigdy w życiu nie dam jej obrażać, bo to była jedna z najlepszych konsol jakie w życiu miałem :)

Gdyby nie ta konsola, to dzisiaj nie uświadczylibyśmy wielu, ale to wielu genialnych gier.

SEGA była kiedyś potęgą godną konkurować z najlepszym, czyli Nintendo. Żałuję, że potoczyło się tak jak potoczyło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba się zapędziłem chodziło mi o Gamecube.

 

EDIT:

Jednak nie, nie mówię że Dreamcast był złą konsolą, jednak patrząc na ilość sprzedanych sztuk o sukcesie nie można mówić.

Zresztą GC nie sprzedał się też jakoś super, mimo wszystko 2x lepiej niż Dreamcast.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zapędziłem chodziło mi o Gamecube.

 

EDIT:

Jednak nie, nie mówię że Dreamcast był złą konsolą, jednak patrząc na ilość sprzedanych sztuk o sukcesie nie można mówić.

Zresztą GC nie sprzedał się też jakoś super, mimo wszystko 2x lepiej niż Dreamcast.

Dreamcast to była zajebista konsolka, a takie gry jak Shenmue, SoulCalibur czy Soul Reaver (graficznie miażdzący wersję PSX) to gry ponadczasowe. Ogólnie raj dla fanów arcade'u. Poza tym już wtedy można było grać po sieci, a taki Quake 3 obsługiwał myszkę i klawiaturę. Świetna konsola, szkoda, że to Xbox był głównym konkurentem PS2, a nie jakaś nowa konsola Segi, która zaczęła się już wtedy staczać. 

 

Gdzie te czasy, kiedy na konsole wychodziły konsolowe gry bez DLC i tępego multi na siłę... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta cena już tam jest od momentu zapowiedzenia PS4 na swojej konfie 20 lutego.

Na Amazonie wciąż nie ma oferty, bo nie są znane modele oraz ceny.

Zavvi i inne strony po prostu chcą zebrać pre-ordery...ale konsolę to jednak odradzałbym tam kupować.

W przypadku gwarancji, użeranie się z nimi to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli w PLN'ach ( w naszych sklepach ) jakieś 2400zł...no to mamy powtórkę z ps3...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć mówię, że to nie jest żadna oficjalna cena...

Na stronie jak byk Wam pisze:

 

 

Release date and price unconfirmed. Payment will not be taken until dispatch.

Regrettably, we are unable to ship outside the UK

 

Czytajcie proszę dokładnie, bo tylko niepotrzebny zamęt wprowadzacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/the-five-possible-states-of-xbox-one-games-are-strangel-509597078

 

W skrocie - nie dosc, ze X1 jest slabszy, to gry beda mialy dostep do jedynie 6 rdzeni CPU, 5GB RAM, i 90% GPU, pozostale rdzenie, pamiec i moc GPU beda zzerane przez OS'y.

X360 też miał być słabszy, a PS3 to miał być graficzny potwór. Jak zobaczę porównanie obu konsol na jakimś filmiku a nie na papierze to wtedy będę mógł oceniać, na razie to tylko domysły. A z tym, że PS4 już wygrało to bym się tak nie śpieszył, bo identyczne wnioski można było snuć przed premierą Wii, chociaż widać po sprzedaży WiiU, że takie bajery szybko się nudzą więc wszystko wskazuje, że PS4 będzie na topie, ale to nic pewnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jestem mocniejsze i na papierze i w testach, a że gry wyglądają gorzej to tylko i wyłączenie wina Sony i lenistwo deweloperów.

Nie dość, że platforma jest trudna w programowaniu to jeszcze podobno Sony dostarczyło nie najlepsze narzędzia.

 

Co do PS4 i X1 co będzie lepsze wg. mnie zależy tylko i wyłącznie od gier dostępnych na tą platformę.

Gry multi platformowe będą wyglądać podobnie więc moc obliczeniowa jest w tym przypadku sprawą drugorzędna, gry są najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tak mowil? A no tak, PRowcy Sony... Natomiast dla kumatych w temacie od poczatku na papierze bylo jasno widac, ze PS3 ma cala mase niedociagniec. Poza tym wtedy konsole roznily sie od siebie w budowie, teraz to praktycznie jeden i ten sam sprzet, z tym, ze X1 pozera sporo wiecej zasobow (3 OSy w tym Windows robia swoje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 4 z tego co wiemy ma podobne wnętrzności do XBone. Moje pytanie brzmi czy też musimy dostać konsole tych rozmiarów ? :D Czy jest jednak szansa, że Sony zmieści te podzespoły w mniejszą obudowę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, dysku i BD nie zmniejsza, no i patrzac na to, ze podzespoly sa wlasciwie te same, to i system chlodzenia bedzie musial byc podobnych rozmiarow, dla porownania chlodzenie w X1:

 

xbox-one-el-interior-00-e1369218233796.j

 

Jak widac zajmuje bez mala polowe obudowy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

lol, jaki helikopter zamiast wiatraka, ale dobrze dobrze, moze nie beda sie te Xy przegrzewac.

 

Poza tym co wy gadacie ze to wielkie jest ? Spojrzcie na lapy tego goscia, jakby je zlaczyl i polozyl na obudowie to by ja cala zakryl.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wiatrak był mniejszy to musiałby się też szybciej kręcić,przez co konsola byłaby głośniejsza.Wrzucenie dużego wiatraka jest najrozsądniejszym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Myślę, że możemy działać na szerszym polu niż konsola do gier i to jest naszym celem. Możliwe jest wyjście z pozycji 400 mln sztuk, by ostatecznie sprzedać miliard urządzeń. Tak właśnie postrzegamy swoją szansę w przypadku Xboksa ONE.

 

1zmz788.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×