Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

A jak przykładowo zostawię sobie swoje ps3 aby móc grać w gry psx-ps3 i kupię ps4. To będę mógł grać na swoim koncie psn na obu konsolach ?

I czy na ps4 jak się zaloguję na psn to będą widoczne moje trofea itp ?

 

Cuki1984.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przykładowo zostawię sobie swoje ps3 aby móc grać w gry psx-ps3 i kupię ps4. To będę mógł grać na swoim koncie psn na obu konsolach ?

I czy na ps4 jak się zaloguję na psn to będą widoczne moje trofea itp ?

 

Konto PSN/SEN przechodzi na ps4, wiec będziesz mógł się logować. Ale nie wiem czy w tym samym czasie będzie można być zalogowanym na ps3 i ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Widzieliście nowe Call of Duty?Wygląda niesamowicie [...]"

Ze śmiechu prawie spadłem z krzesła - znikomy postęp graficzny + pies zdalnie sterowany hahaha

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa,jeśli tak,to przepraszam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logicznie biorąc to, tak

 

Ok

 

Zależy co masz na myśli "ta sama zawartość". 

Ogólnie czy moje konto będzie działać, bo tak jak pisałem wyżej - pare gier ze stora ściągnąłem i troche szkoda by mi było to wszystko stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co kupiłeś na storze dla ps3 nie bedzie działać normalnie na ps4...później niby ma być to dostępne za pomocą gaikai ale dopiero po 2014...i bez neta minimum 14mb/s nie pograsz komfortowo...dlatego wg. mnie nie ma sensu sprzedawać obecnej konsoli...

 

EDIT: a tak...i nie wiadomo czy nie będziesz musiał wtedy zapłacić drugi raz za możliwość odpalenia tego w ogóle za pomocą gaikai...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne ogloszenie, zapowiedz to moga, ale nowe gry (w większości a vite, i same trailery/ teasery bo robione na szybko)...zresztą co tu ogłaszać jak większość sklepów już to zrobiła za nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko,kto bierze z Was PS4 na premierę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko,kto bierze z Was PS4 na premierę? 

 

Mam preorder, ale chyba odpuszczę i tylko dlatego, że mi się w życiu pozmieniało i czas na granie z 6-8 do 0-2 godzin dziennie zmalał.

Na PS3 wychodzi masa dobrych gier i dopóki ich nie ogram w PS4 nie inwestuję.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak beda jakies ciekawe exy na premiere to czemu nie? Bo narazie PS3+GT6 oraz PC do multiplatformowek mi w zupelnosci wystarcza. Zobaczymy co Sony pokaze na GDC, najbardziej czekam na multi KZ:SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto kupować na premierę. Dlaczego? A no bo wiele się nie zmieni względem PS3. Będzie tylko lepsza grafika i trochę nowych exów.

A co? Exy nie mogą poczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma czas, pieniądze i lubi gry, to doprawdy nie rozumiem dlaczego miałby nie kupować nowej konsoli na premierze. Przecież to prawdziwe święto w tej branży.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam pre-ordera :)
Ale tylko dla tego, że xbox'a mam na piraty a już tęsknię za graniem multi (BF4).
Konsola i tak będzie trzymać cenę, pewnie powstaną tylko pakiety z grami.
No i jak to kolega napisał powyżej :
 

 

Przecież to prawdziwe święto w tej branży.

Ps3 odpuściłem sobie biorąc xbox'a, tym razem będę świętować z Sony :psbutton: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił, ale nie ze względu na te marne exy, ale pełnoprawnego Battlefielda 4 (choć wolałbym bad company 3), ale i tak na ps3 w okresie jesienno-zimowym wychodzi tyyyyle ciekawych tytułów, że ze względu na finanse i czas pozostanę przy ps3 jeszcze przez minimum rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinieneś się chwalić, że jesteś złodziejem

 

Dlaczego ? Jak chcę niech się chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu niech się zgłosi na policję ze wszystkimi dowodami.

 

Ja biorę na premierę. Nie mogę się już doczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie same rozpakowanie konsoli w dniu premiery to magia. Dlatego też, osobiście wybiorę się do sklepu i osobiście kupię. Bardzo chciałbym wyrwać PS4 w dniu premiery ale jedyny ogranicznik to funduszę, postawiłem sobie nową generację jako jedyny cel już jakiś czas ale czy zdążę uzbierać do premiery to się okażę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% kupię w dniu premiery, teraz zastanawiam się nad preorderem. Myślicie że na dzień dzisiejszy znajdę gdzieś taki preorder by można go było wziąć na rozsądne raty z przedłużoną gwarancją od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×