Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim Desitny bedzie z XXX godzin do naptrzepania, wiec WD wyglada przy tym jak graz na raz, a Call of Duty nowe pewnie wyglada przy tym jak pol produkt :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że Sony sobie obrało za swój kolor teraz niebieski ;/ 

 

wolałem czarne pudełko jak za ps3 pierwszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra nie jest na raz, bo nie znam osoby która usiadła i zrobiła kampanie bez wyłączania konsoli :D Ogólnie mówicie co chcecie, ale ja PS4 kupie od razu z WD, BF4 nie biorę z prostego powodu - jeszcze będe grał w 3. Ptem oczywiście inFamous i czekam już na Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że Sony sobie obrało za swój kolor teraz niebieski ;/

wolałem czarne pudełko jak za ps3 pierwszego...

Niebieski, jak za czasów PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, jak za czasów PS2.

 

Co oznacza, że Sony mierzy bardzo wysoko. Czekam niecierpliwie na gamescom, może jakiś nowy Tekken, Silent Hill, może Black 2? Oczekiwania mam spore, bo niedosyt, jeśli chodzi o exy na E3 pozostał lekki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest na co czekać,szczerze wątpie że Sony sie wystrzelało już na E3 i na gamescomie nie mają nic do pokazania nowego.Sądze,że zobaczymy w Kolonii parę nowych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza, że Sony mierzy bardzo wysoko. Czekam niecierpliwie na gamescom, może jakiś nowy Tekken, Silent Hill, może Black 2? Oczekiwania mam spore, bo niedosyt, jeśli chodzi o exy na E3 pozostał lekki.

Blacka 2 nie będzie bo EA szkoda kasy na zasponsorowanie dewelopingu tej gry. A szkoda bo Black był "fpyte"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak kupie sluchawki do ps3 to beda pozniej mi  dzialaly na ps4 bo chcialbym kupic  jakies dobre i nie wiem czy warto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pozycja numer #6 powinna być zdecydowanie na #1 :biggrin:

 

raczej powinna byc na pozycji 4 albo 5, z punktu widzenia handlowca to sa najlepsze polki do sprzedazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe mnie jedna rzecz związana z HS. Bo zastanawiam się nad kupnem jakiś fajnych słuchawek. Skoro teraz będzie można podłączyć te słuchawki z zestawu do pada to czy będzie możliwość podłączenia jakiś lepszych słuchawek pod tego pada?

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obrazku z playstation access można wywnioskować, że będzie działał headset Pulse i Pulse Elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obrazku z playstation access można wywnioskować, że będzie działał headset Pulse i Pulse Elite.

Jakby nie patrzeć są to słuchawki firmy sony i dedykowane marce playstation, nie tak dawno była oficjalna informacja, że słuchawki sony pulse (chodzi mi o ten nowszy model) na 100 % będzie kompatybilny z ps4, podejrzewam, że starszy model Wireless Stereo Headset 7.1 również będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież juz dawno potwierdzili że ich te Headsety 7.1 beda działać z PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, nie wiem z czego się wywiązała ta dyskusja bo na pewno nie z mojego posta. Pytałem o coś zupełnie innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe mnie jedna rzecz związana z HS. Bo zastanawiam się nad kupnem jakiś fajnych słuchawek. Skoro teraz będzie można podłączyć te słuchawki z zestawu do pada to czy będzie możliwość podłączenia jakiś lepszych słuchawek pod tego pada?

 

wygląda na to, że tam w padzie będzie zwykły jack 3.5mm 2 funkcyjny (mikro i głos z jednego wtyku) więc nie widzę przeszkód...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że tam w padzie będzie zwykły jack 3.5mm 2 funkcyjny (mikro i głos z jednego wtyku) więc nie widzę przeszkód...

 

Nie wygląda tylko jest to potwierdzona informacja ;)

 

he controller features several output connectors: a stereo headset jack (3.5 mm TRS connector), a micro-B USB port (USB 2.0, even though the PS4 supports USB 3.0) and an extension port.[24] It can be charged via microUSB, a dedicated charging station, or the console (even when the console is off).[24] It will also include a mono speaker.[24]

 

http://en.wikipedia.org/wiki/DualShock

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Sony Pulse bardzo zadowolony chociaż wcześniejszy model był wygodniejszy a bateria dłużej trzymała. Najfajniejsze jest to że zawsze mogę dongle podłączyć do TV po USB i kablem i mam bezprzewodowo dźwięk z wirtualnym 7.1 z TV ale zalety i wady słuchawek to już inny temat.

Myślę że każe słuchawki na USB zadziałają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pokazali by coś z menu :P Lubię takie smaczki :)

Chyba tylko jeden filmik był co pokazywał jak menu wygląda.

Pomijam oczywiście materiał z PS Meeting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to małe to PS4 :D

 

gościu bał się postawić konsole w pionie obie LOL....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zamierza zapowiedzieć 25 ekskluzywnych tytułów na GamesComie :)

http://www.gamepur.com/feature/11355-sony-vs-microsoft-ps4-exclusive-line-are-way-better-xbox-one.html

 

Większość to mają być tytuły AAA, a nie popierdółki indie.

No cóż, półtora miesiąca czekania jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×