Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na kierownicy akurat gymkhana wychodzi bardzo dobrze i powiem szczerze, że on tutaj tych donatów nie robi jakoś specjalnie cudnie.

Na padzie dzisiaj zagrałem i jest naprawdę dziko. Auto wierci się strasznie, ciężko wyczuć moment, itd.

Niestety, ale w rajdach pad wypada lepiej od kierownicy (tak... DIRT po raz kolejny jest skopany jeśli chodzi o kierownicę), tak w gymkhanie koło sprawuje się świetnie, bo można sobie idealnie kontrolować poślizg. Na padzie lekki skręt i już rzuca autem na drugą stronę.

Czasami tak uda mi się wprowadzić samochód w poślizg na kierownicy, że tylko gaz trzymam i leci mi idealnego donuta.

Z tym, że mnie ta gymkhana w ogóle nie obchodzi, także nie przywiązuje do tego większej wagi.

Ale przy robieniu go czy to na kierownicy czy padzie, to ręczny zawsze wciskam tylko raz, na początku, żeby wprowadzić w poślizg, potem 2 bieg i tylko kontruje albo dokręcam.

Na tym najmniejszym donucie jedynie zmieniam na 1.

Nie wiem jak tutaj sprawa wygląda na automacie, ale jak nagle zacznie mieszać biegami to straci fura obroty i lipa może wyjść, a na manualu nigdy Ci to nie grozi.

EDIT:

Jeszcze co do ustawki...

To polega na tym, że nikt nic nie robi. Także jak ktoś ma owsiki nie potrafi wysiedzieć to niech odpuści, bo nie chce słuchać po kilku minutach, że komuś się już nie chce.

Właśnie cały sęk w tym, że cierpliwość tutaj jest złotem.

Nie mówię, że mamy siedzieć pół dnia i nic nie robić...ale z godzinkę, góra dwie wypadałoby poklepać te levele. Przez ten czas spokojnie każdy sobie nabije sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teoretyczna lista wygląda mniej więcej tak:

- Patrickosan

- Pioraj

- kowal9023

- kielczanCK

- erwines

- Damianof13

- shizmon (?)

- pioraj (?)

Gdzie "?" tzn. że nie wiem czy owe osoby są chętne do nabijania levelu w online.

Najlepiej jakby dały znać w temacie.

Oczywiście jeśli są inne chętny osoby to dawać znać!

kielczan strasznie ciśnie i myślał nawet dzisiaj koło 20:00 o ustawce. Ja jestem za, ale czy reszta się stawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dziś jestem jak najbardziej chętny, także tylko podajcie godzinkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 20:00 jest planowana niby ta ustawka na levelowanie.

A ile osób będzie to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprężcie się na dzisiaj na 20:00, wczoraj tylko 1 osoby nam brakowało i można by było nabijać te levele...

Postarajcie się. Ponabijamy przez godzinkę/dwie i sporo levelu może wskoczyć przez ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej normalnie sobie pojeździć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że nie jeździmy...Teraz każdy chce tylko dobić tych fanów i mieć to z głowy, bo gra szału niestety nie robi.

Poza tym za każdym razem od kilku dni regularnie gramy i jeździmy, a ustawianie na nabijanie jeszcze się nam nie udało.

A z normalnego jeżdżenia w JAM Session jest BARDZO mało punktów. Można zrobić team do Pro Toura, ale tam można max 4 osoby, to jak jest 5 osób, to przecież nie wywalimy jednej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa to jeśli normalnie jeździcie to postaram się dołączyć może się uda zrobić 2 teamy i dobrze pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie zrozum mnie źle. Jak uda się nam uzbierać pełny pokój 8 osób, to będziemy próbować robić to nabijanie.

Polega to na tym, że na Gymkhanie nie można nabić ani jednego punktu, przez co wszyscy mają pierwsze miejsce + bonusy za team.

Ale jak się nie uda to gramy normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest-rozumiem, nawet z Matijad;em poruszałem temat takich ustawek ale on już nabił 35 i nie gra póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ta lista na tamtej stronie to była taka naciągana lista.

Wczoraj było kilka osób spoza listy, a tych z listy nie było i nam brakowało.

Jak ktoś jest chętny to niech po prostu będzie wieczorem i zaprosimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nas było już prawie ośmiu ale nie długo bo się ludzie posypali. Dziś 20 bądźcie kto może to pójdzie znowu ustawka i lecimy z tematem. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nas było już prawie ośmiu ale nie długo bo się ludzie posypali. Dziś 20 bądźcie kto może to pójdzie znowu ustawka i lecimy z tematem. :thumbsup:

kurde wczoraj zapomniałem że mieliśmy o 20 grać i ciskałem całą noc w batmana na x box

dzisiaj mnie raczej nie będzie bo nie mam czasu

może na chwile wbije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wbiłem 35. W tydzień grania online (tylko wieczorami) więc nie jest aż tak źle z tym trofeum. Swoją drogą nie rozumiem czemu ono jest tylko brązowe? :whistling:Tak jak to trofeum z bobslejem (nie wiem jak się to pisze) dwa dni się męczyłem ale wczoraj wieczorem wpadło. :thumbsup: Najgorzej jak brakuje 9 tysięcznych tak jak mi... dry.gif :verymad: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy wy robicie tak, że gracie tylko dla platyny i jak ją już zdobędziecie to kończycie z grą?? Bo jeśli tak to trochę żałosne jest xd, a jeśli jeszcze się w grze bawicie później to ok. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy wy robicie tak, że gracie tylko dla platyny i jak ją już zdobędziecie to kończycie z grą?? Bo jeśli tak to trochę żałosne jest xd, a jeśli jeszcze się w grze bawicie później to ok. ;d

dla Ciebie to jest żałosne a dla innych nie

ja gram dla przyjemności nie dla trofeów

mam 12 lvl na psn i ponad 1100 trofeów i nie mam ani jednej platyny bo nie zwracam większej uwagi na trofea

niektórzy grają w multi DiRT 3 po to żeby wbić 35 lvl i mieć to z głowy

mi jak się zachce to gram w dirta a jak nie to w co innego

i szczerze nic mnie to nie obchodzi czy ktoś wyciska gry specjalnie dla trofeów to jego sprawa

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez jeszcze pod uwage ze nabijajac fanow na trofeum mozna sie juz wystarczajaco nagrac.. Mam grac cale zycie w jedna gre? Jak kilka czeka na polce i dysku..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylby ktos chetny zrobic jutro pucharek cheeze it? To z mysza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylby ktos chetny zrobic jutro pucharek cheeze it? To z mysza?

Wejdź do JAM i poszukaj ludzi, którzy grają. Bo prędzej to zrobisz samemu niż dorwiesz ludzi na ustawkę.

Sam tak zrobiłem bo bardzo mało "naszych" gra w tą grę. Za drugim podejściem jak byłem myszką to udało mi się to zrobić.

Grunt to w miarę kumaty zespół trafić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Patricko, trafic... ja mam do tego maksymalnego pecha.. Zazwyczaj trafiam idiotow ktorzy mysla ze to wyscig i moja obstawa jedzie do przodu :/ a ja najzwyczajniej w swiecie nie chce se psuc humoru.. Jutro poprobuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzoza umówimy się jakoś na psn i Ci pomoge

dawno w dirta nie grałem

wbił bym już ten 35 lvl ale mi staty zresetowało :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie pogralem w dirta, Infamous2 za bardzo wciaga. Jutro pewnie sobie pojezdze bo w niedziele na wakacje jade, wiec jak cos sie Erwines odezwe jak bedziesz online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×