Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią kolegi wyżej :thumbsup: a na jakim trybie najwięcej expa Ci leci ? ja ostatnio pocinam na gymkhanie, bo nieskromnie mówiąc mam nawet niezłego skilla w tym trybie porównując do innych trybów, więc zawsze jestem 1 - 2, co daje jakies 1000 fanów za rundę, w zależności od ilości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze jezdzilem na Point to Point solówka czyli najnudniejszy z trybów na nim uzbieralem az 32 lewele, natomiast dzis przelaczylem sie na competitive chyba to tam gdzie jest rallycross landrush i inne pierdoly + team i dzisiaj wskoczyl mi lewel w gore za jeden dzien a dokladniej 2h grania wiec jeszcze 2 lewele i mam dosc - ja w gymkhanie jestem strasznie slaby to tutaj za mnie nadrabiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią kolegi wyżej :thumbsup: a na jakim trybie najwięcej expa Ci leci ? ja ostatnio pocinam na gymkhanie, bo nieskromnie mówiąc mam nawet niezłego skilla w tym trybie porównując do innych trybów, więc zawsze jestem 1 - 2, co daje jakies 1000 fanów za rundę, w zależności od ilości graczy.

Za party mode bez większych umiejętności możesz zgarnąć 1700 jeśli trafisz dobry team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój nick na PSN Nowal89 . Do zdobycia mam kilka trofeów online. min Road Trip, Cheeze it!, Join the Party. Gram codziennie wieczorami. Jak cos dodawać mnie do znajomych z dopiskiem d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za party mode bez większych umiejętności możesz zgarnąć 1700 jeśli trafisz dobry team.

Zawsze w party zdobywałem po 700 fanów a gra była dłuższa, dlatego na gymkhanie łatwo i przyjemnie wpada, ale tam nie gra za dużo osób : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na ps3 wogole coś mało ludzi w to gra. Jako weterana Dirta 3 (calak i blisko 70h na x360) denerwują mnie dwie rzeczy. Maaaaasakryczne dropy animacji w multi i ilośc baranów w Rally cross i landrush. Naprawdę cieżko znaleźć dobre lobby bez destruction derby co na klocku nie było problemem.

Po wczorajszym update softu konsoli kilka razy mnie wywaliło z lobby, tez tak macie ?

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zaktualizowałem i wszystko było dobrze, nie wiem o co chodzi :confused: I masz racje, najbardziej RallyCross i landrush mnie wkurza, zawsze mnie ktoś uderzy, nie ma bata żeby nie ;/ Dlatego szerokim łukiem omijam te tryby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze kolejnego posta tylko po to, aby ktoś zobaczył, że coś się dzieje :D (jeśli coś źle, to wybaczcie, nie powtórzy się) Tym razem pomęczę Was nabijaniem LVL. Po prostu dobija mnie to, że strasznie wolno wchodzą. Ktoś chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie jestem wciaz chetny do wbicia na 35 lvl ale we dwoch na booscie w gimkhanie malo co zdzialamy bo zaledwie chyba 500 fanow wiec nie wiem czy ma to sens w pojedynke

Edytowane przez ytgvcn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na wieczór jestem online. szukam chętnych na joyride, lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 14 ot jest F1 :) Na wieczór pewnie bede grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele... Ale sie wku...rzyłem... gram w dirta online, jest spoko, zostało mi 5 lvl na multi do platyny. Patrze na płytę i co ? pęknięcie od wewnętrznej części płyty do obszaru z danymi. Pęknięcie jest przez cały ten "plastik", lecz nie nachodzi na obszar danych. I co teraz mam zrobić ? Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Płyty do napędu na pewno nie włożę, bo słyszalem o przypadkach, ze plyta eksplodowała na drobny mak w napędzie, za czym idzie i płyta za 120 zł i napęd, który jest dużo większym wydatkiem są zepsute... Jestem wręcz załamany... ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę post pod postem, żeby ludzi widzieli, że coś nowego, jak coś mogę usunąć. W jaki sposób bateria nabić te 100k w szybkim czasie ? mam 30 lvl i pękniętą płytę, dlatego chce to zrobic szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie możesz przejrzeć trzech ostatnich stron - jest tam kilka razy napisane. We dwóch zajmie nam to około 8h, ale chyba mam sposób by robić to automatycznie. Gymkhana Team i każdy 0 pkt - i powtarzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie zrozumiałem o co chodzi Ci na początku, bez spiny xD Wiem, we dwóch jest to monotnne strasznie, leci po 300 fanów na 1:30. A jaki jest ten Twój sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich trybach najczęściej grałeś ? bo już mnie męczy to wbijanie leveli xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem rallycross/landrush lub pierwsza zakładka gdzie też są te dwa tryby oraz gymkhana, rally i trailbrazer. Generalnie zauważyłem że im więcej francuzów w lobby tym wiekszy destruction derby.

Do 35lvl potrzeba 250tys pkt, to tak na marginesie. Mi to zajeło niecałe 260 wyścigów.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na grę? Potrzebuje 2 kolegów do zrobienia Road Trip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×