Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś chętny na grę? Potrzebuje 2 kolegów do zrobienia Road Trip

Ja Ci pomogę, myśle że bateria też, a potem razem podexpimy LvL xD Pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że to żałosne ciągle o tym pisać, ale już po prostu rzygam dirtem i granie online nie sprawia żadnej przyjemności już, chce to mieć za sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to chce miec za soba i zeby wpadła platynka. Niestety nie chce mi wpasc trofeum z wygraną z outbreak, invasion, cat n mouse i transporter. Mi brakuje kilka exp do 31 lvl. Jak cos jestem na wieczór na dircie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadam na piwo ale bede w nocy jak ktos chetny to zapraszać. Fajnie leci exp na Team- gymkhana wygrana to 1200exp w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy w team nie moge nikogo znaleźć. Sam mam 31 lvl, prawie wszystko nabite na gymkhanie solo, cały czas pierwszy jestem jakimś cudem. A za każdą godzinną sesją w dirta pęknięcie na płycie sie powiększa :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z gosciami expiłem na team gymkhana i w ogole punktów nie zdobywając wpada za kazdym razem 1100exp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy road trip trzeba zrobic z 3 graczami na raz czy mozna kazdą gre z jednym innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić z CONAJMNIEJ trzema innymi graczami. Bo czytałem na trophy hunters o tym trofeum i tam koleś napisał chyba, ze z trzema innymi, a nie conajmniej trzema. No i ktoś pisał jeszcze ze jesli podczas gry ktos wyjdzie/wejdzie do pokoju to trofik nie wpada. Ja grałem akurat z 3 innymi graczami, ale podczas dochodzili inni i odchodzili, więc było ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz 35lvl i zostały mi te 2 nieszczesne trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarz... nie są takie straszne powiem ci, najgorsze jest to z 35 lvl'em :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało tylko road trip mysle ze za 20 min platynka :) 35 lvl tez nie straszny. ustawiaj sie na team> gymkhana i zeby nikt nie zdobył ani jednego punktu i leci spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem cie dzisiaj bateria na psn'ie. ja tylko chwile pograłem. a co do team gymhana to jeszcze ani razu jak grałem nie spotkałem tam żadnego gracza... <facepalm>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś podlevelować dziś między 21 a 23?

ja chętnie

pisz na psn do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabiliśmy troszkę wczoraj z bateria ale trzeba więcej osób! ludziska, wysyłać zaproszenia via psn i róbmy bo chce sprzedać tą grę wpiz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj do baterii to nic nie odpisał... A chciałem dołączyć do Was. Ile Wam sie udało wbić i w jakim czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem Ci dokładnie ile ale byliśmy tylko we dwóch i dawało to jakieś 500 fanów na wyścig wiec dupowato trochę, ale teraz gram od poprzedniego postu i wpadłem na pro tourze na gościa co zblokował gaz i w ogóle go nie ma a ja sobie wygrywam każdorazowo i zostało mi jakieś 8k do 35lvl :)

EDIT:

więc to powyżej to też jest jakiś sposób na nockę np. blokujesz gaz w pokoju pro toura gymkhany i sobie wpadasz w pierwsza ścianę kończysz ostatni ale coś tam fanów zawsze leci a online gra z dnia na dzień coraz mniej osób i jeśli ktoś chce to wbić lub brakuje mu naprawdę mało jak u mnie to trzeba się spieszyć.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

więc to powyżej to też jest jakiś sposób na nockę np. blokujesz gaz w pokoju pro toura gymkhany i sobie wpadasz w pierwsza ścianę kończysz ostatni ale coś tam fanów zawsze leci a online gra z dnia na dzień coraz mniej osób i jeśli ktoś chce to wbić lub brakuje mu naprawdę mało jak u mnie to trzeba się spieszyć.

Świetny pomysł, zostawię tak dzisiaj - zobaczymy ile mi wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, zostawię tak dzisiaj - zobaczymy ile mi wpadnie.

no i co zrobiłeś tak??

pytam z ciekawości

ile wpadło exp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×