Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Można je normalnie kupić w MM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole zapomnialem o istnieniu tej gry a tu za kilka dni premiera, z 2jka bawilem sie wysmienicie pomimo jej wielu wad, 3jke wlasnie zamowilem na PC, z tego co czytalem w recenzjach (a te sa fenomenalnie przychylne) kazdy mankament 2jki zostal wyrzucony tudziez naprawiony a do tego gra ma ponoc wciagajaca historie, sub-questy i inne rzeczy do roboty, czego chciec wiecej :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dialog z youtube:

"(...) Should probably clarify that the tearing is in this video is down to the capture equipment, not the game itself. It runs perfectly smoothly.

That's great to hear. Are you sure about that? I have seen a lot of PS3 gameplay yet most of them included some screen-tearing issues and frame rate stutters."

gameplay z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mów że dałeś za figurkę 120 zł

grę też kupiłeś czy na razie masz tylko bad assa? :)

Obstawiam że kupił kolekcjonerke xD tak samo było z Arkham City gdzie kupowało sie gre + figurkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jest już gra w Saturnach we Wrocławiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrane i rozpakowane tylko na razie bo zostały mi jeszcze 2 misje hitman

elegancko zapakowane przez empik jak i sama gra jest porządnie ale jajcarsko zapakowana -kto zamówił to zobaczy;)

insane guide ma 50 stron i fajnie się prezentuje

laleczka całkiem niezła-chciałem sprzedać ale chyba zostawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ta gra przypomina troche Dead Island ? czyżby ubi wzorowało sie na techlandzie ?XD

Poza tym gramy postacią o imieniu Jason...tak samo nazywało sie dziecko z HR porwane przez Zabójcę Origami...czyli czyzbysmy grali tym dzieckiem tylko juz w miare dorosłym ?XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ta gra przypomina troche Dead Island ? czyżby ubi wzorowało sie na techlandzie ?XD

Poza tym gramy postacią o imieniu Jason...tak samo nazywało sie dziecko z HR porwane przez Zabójcę Origami...czyli czyzbysmy grali tym dzieckiem tylko juz w miare dorosłym ?XD

Ty jesteś detektywem już snujesz jakieś intrygi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ta gra przypomina troche Dead Island ? czyżby ubi wzorowało sie na techlandzie ?XD

Poza tym gramy postacią o imieniu Jason...tak samo nazywało sie dziecko z HR porwane przez Zabójcę Origami...czyli czyzbysmy grali tym dzieckiem tylko juz w miare dorosłym ?XD

Coooo tyyy masz za rozkminy facet....jakbyś strzelił sobie coś, albo spalił, hehe. Grę może jutro dorwę, zobaczę jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko skończe hitmana i kontraktów narobię i już nie będe miał co tam robic to przerzucam się na Farcraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

Czy tylko dla mnie ta gra przypomina troche Dead Island ? czyżby ubi wzorowało sie na techlandzie ?XD

Poza tym gramy postacią o imieniu Jason...tak samo nazywało sie dziecko z HR porwane przez Zabójcę Origami...czyli czyzbysmy grali tym dzieckiem tylko juz w miare dorosłym ?XD

Czy tylko mnie Dead Island przypominało trochę Far Cry i Crysisa? Czyżby techland wzorował się na Crytek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym kolega mówił, że jajcarsko o palcu vaas'a który wskazuje na figurkę a jej głowa jest zakryta obrazkiem z głową dziewczyny ? a wszyscy wiedzą, że to vaas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mów że dałeś za figurkę 120 zł

grę też kupiłeś czy na razie masz tylko bad assa? :)

Nie dałem - zresztą na półce mają ją za 89,90zł :P

Obstawiam że kupił kolekcjonerke xD tak samo było z Arkham City gdzie kupowało sie gre + figurkę...

Nie kupiłem kolekcjonerki...

Miałem brać edycję szaleńca, ale jest ona zwyczajnie mówiąc słaba - futerał tandetnie wykonany, a ten cały poradnik przetrwania na wyspie, można o tylnią część ciała rozbić...

Jedynie figurka Vaas'a daje radę, a i tak wolałbym jakiegoś stylowego steelbook'a...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wielka beka. Byłem w Saturnie i wersja na PC i X'a już jest, na PS3 też...ale edycja za 270zł....gdzie nie ma w ogole zwykłej edycji, nie rozumiem tego kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe edycję (The Lost Expeditions) będą dopiero po pierwszym grudnia - mają być w gazetce za 189zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w czwartek ma być zwykła edycja gry, bez dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis sobie w empiku gre i niestety przed premiera nie pogram bo gra usilnie probuje sie polaczyc z serwerami far cry 3 ktore sa jeszcze wylaczone. Oznacza to ze po wyjsciu do menu i wejsciu do gry gra sie wiesza :/ a mialem nadzieje ze sobie elegancko zbadam mechanike i mozliwosci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis sobie w empiku gre i niestety przed premiera nie pogram bo gra usilnie probuje sie polaczyc z serwerami far cry 3 ktore sa jeszcze wylaczone. Oznacza to ze po wyjsciu do menu i wejsciu do gry gra sie wiesza :/ a mialem nadzieje ze sobie elegancko zbadam mechanike i mozliwosci :/

A to psikusa zrobili ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do singla, też trzeba być z tym g**nem od Ubi połączony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac offline ale jakakolwiek proba wyjscia do menu (poprzez przycisk start) konczy sie proba polaczenia z serwerami far cry 3 i zwiecha gry po powrocie i restart potrzebny (gra od poczatku rozdzialu lub punktu kontrolnego). Na razie w jednym momencie gry wymusilo na mnie wejsciu do menu (nie bede zdradzac) i sie poddalem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozłącz online i powinno być ok.

sry za późno napisałem

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy oni te serwery włączyć planują. Premiera w US dopiero 4 grudnia, to się im nie śpieszy. Nawet w UK jest 30 listopada dopiero. Tak więc i tak u nas gra pojawia się zabójczo szybko. Dopiero dziś ogłoszone zostały trofea przecież. IMO jutro powinno już śmigać bez problemów. W sumie trochę to dziwne, promki dziennikarskie takiej blokady nie miały, czy jak? Sporo jest recenzji, gdzie ludzie normalnie grali w coopa i multi przecież.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swerwery włączą o połnocy ze środy na czwartek albo coś koło tego ;)

Ja gre bede mial pewnie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×