Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

ta promocja jest śmieszna do black opsa była teoretycznie lepsza... Gry z pierwszej listy to są hiciory, których cena nowych oscyluje standardowo 200zł... Assassin Creed III, Most Wanted, Medal of Honor Warfighter te gry miały premierę miesią temu :P a kto normalny Fife 13 sprzedaje, jak w grę można grać non stop i powracać do niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grafiki to gierka wygląda oszałamiająco. Co prawda oglądałem gameplay z wersji na konsolę Xbox 360 i rzecz jasna widać różnice w stosunku do PC (tradycyjnie jakość tekstur), ale inne rzeczy typu pole widzenia, ilość roślinności, dosłownie robi wrażenie. Oceny też zbiera nienajgorsze. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Skojarzenia z synchronizacją z Assassin's Creed są jak najbardziej na miejscu – po wszystkim na mapie pojawiają się wszystkie interesujące nas punkty, łącznie z posterunkami, które wielu z Was z całą pewnością pamięta z Far Cry 2. Nie macie się jednak o co martwić, bo tutaj pełnią one nieco inną rolę. Jest ich bowiem trzydzieści cztery, a jeśli już uda nam się odbić jeden z nich, pozostaje on nasz na zawsze. Nie ma zatem mowy o frustrujących sytuacjach z poprzedniej części serii i przeciwnikach respawnujących się dosłownie za naszymi plecami."

to było dla mnie najważniejsze-składam zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupować Far Cry 3 bo przecież do kolejna strzelanka,lecz ogldając kolejne gameplaye doszedłem do wniosku że tą gre TRZEBA MIEĆ. Masa możliwości,kilmat,zwierzęta. Normalnie RDR w dżungli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś z portalów oceniających grę określił ją mianem Skyrima z pistoletami. Może być to w pewnym stopniu trafne określenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś z portalów oceniających grę określił ją mianem Skyrima z pistoletami. Może być to w pewnym stopniu trafne określenie. ;)

Z tego co się wczytywałem w recenzje, to nawet nie jeden, a kilka portali porównywało właśnie FC3 do Skyrima, pod względem wielkości świata i swobody działania. W sumie nie jest to jakoś szczególnie oderwane od rzeczywistości. Jasne, FC3 jest znacznie bardziej nastawiony na akcję, przygodę, a nieco mniej na rozwój postaci. Bo mimo wszystko, obczajając te filmiki, trudno było mi ogarnąć, jak dużo nasz bohater zyskuje, gdy rozwijamy jedną z tych trzech ścieżek rozwoju i co to tak naprawdę da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE - czy ktos moze potwierdzic, ze wersja na ps3 bedzie dzialac tak samo? z tego co widze to niezle tekstury, duzo fps i brak screen tearingu.

IMO - każdy oceni sam, gdy już zagra. W każdym razie z recenzji które czytałem, nie spotkałem się ze wspominką, by była jakaś graficzna różnica pomiędzy xklockiem, a PS3. Z resztą sam sprawdź, wrzucałem w tym temacie parę stron wcześniej kilka recenzji, gdzie FC3 testowany był w całości na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Gejmplejo-recenzja grana właśnie na PS3 - jak dla mnie wygląda to bombowo - stabilny framereate i śliczna grafika
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie FarCry 1 na PC'ta? ten motyw ze statkiem ;P dosyc podobny no cóż święta się zbliżają a gra zapowiada się bardzo fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale po każdym następnym gameplay`u ta gra coraz to bardziej mi sie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze Borderlandsa 2 kupiłem to bym brał na premiere a tak sie kupi z 2tyg po ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie też kupię, narazie muszę wymęczyć Hitmana i wbić upragnioą platynę i wtedy zasiądę do FC3. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze Borderlandsa 2 kupiłem to bym brał na premiere a tak sie kupi z 2tyg po ;)

No ja też pewno poczekam z miesiąc. AC3 trzeba do końca ograć.

Nie wspomnę, że zaczęte od dawna leżą Dead Island i Just Cause 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech a dopiero Mikolaj mi przyniesie :( dawno tak na zadna gre nie czekalem az mi wpadnie w lapska.. Az mi sie nie chce grac w te wszystkie tytuly ktore czekaja az po nie siegne i dokoncze/zaczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo nie mogę się doczekać. Pre-order mam już wykupiony na PSS, teraz tylko niech mi pozwolą ściągnąć. AC3 próbuję wymęczyć, ale ze 100% chyba nie zdążę, a chcę sprzedać, póki jest coś warte. Ale czuję, że Far Cry 3 będzie grą, która obok Skyrima wciągnie mnie na najdłużej spośród wszystkiego, w co grałem w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, niech kupuje jak najwiecej, bedzie z kim grac w coopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupować Far Cry 3 bo przecież do kolejna strzelanka,lecz ogldając kolejne gameplaye doszedłem do wniosku że tą gre TRZEBA MIEĆ. Masa możliwości,kilmat,zwierzęta. Normalnie RDR w dżungli.

Pomyślałem dokładnie tak samo. Z tym, że ja biorę to na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym ma polegać cały ten coop w FC3? Jakieś misje wspólne do wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym ma polegać cały ten coop w FC3? Jakieś misje wspólne do wykonania?

Ogólnie cały coop ma w sobie konkretną fabułę. Nie chce się rozpisywać, by Ci nie spoilerować. Zarys wygląda tak, że akcja dzieje się pół roku przed pojawieniem się głównego bohatera (Jasona) na wyspie, a czterech graczy wciela się odpowiednio w czterech bohaterów. Do przejścia jest bodaj 8 lub 10 (nie pamiętam dokładnie) misji, które polegają bodaj na wyzwoleniu wyspy z rąk kogoś tam. Ich przejście ma trwać około 2-3 godzin. Można więc to traktować jako małą kampanię dla wielu graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie zadzialal bo to gra ubisoftu.. bylo juz walkowane tysiac razy ze gry od ubi nie wchodza w gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik już wysyla zamowienia dziś

dokładnie:))

do mnie już idzie edycja szaleńca

a hitman nie skończony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×