Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak by byla mozliwosc sprawdzenia to by ktos odpowiedzial ale serwery wylaczone wiec opinie na ten temat nie wiem skad sie wziely :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od chłopaków z NZ...którzy dostali już ta grę trzy dni temu...dzisiaj u nich bedzie kontra i recka ale wolałem też sie zapytac innych poniewaz dla jednego AI moze ssac a dla innego byc nie do pokonania...więc wychodzi na to że albo kłamali albo ich promki i innych takich redakcji o grach działają po multi i w co-op'ie...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos AI nie jest lekko przynajmniej na poczatku gdzie masz jakiegos ak47 i pistolecik na kapiszony (nawet na dzika trzeba kilku kulek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że AI w multi i co-opie strasznie ssie i że oba te tryby są słabe...czy to prawda ?

Skoro jednym z atutów gry wymienianym w recenzjach jest stosunkowo inteligentne AI w trybie singlowym, to dlaczeo miałoby ssać w co-opie, skoro oparte jest na tych samych algorytmach? Niech to Twoje tajemnicze "źródło" sprawdzi lepiej, na jakim poziomie trudności grany był ten coop. A co do multi, to jak komuś się nie podoba, niech wraca do BO2. Multi w FC3 to zupełnie inna bajka, co z resztą wielokrotnie było podkreślane u twórców i w recenzjach ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z dzikiem to troszke trzeba bylo naboi wcisnac :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blackhawkpl Takie tajemnicze to nie jest xD na fejsie o tym pisali u siebie xD ale jak wróce do domu to zapytam...

Oni chwalą AI w singlu ale podobno na multi to są tylko kaczki wystawione na odstrzał...

Tak czy siak polecam wypatrywanie dzisiaj filmików i recki na:

gry.wp.pl ewt. na fejsie w grupie nieczystezagrywki

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z dzikiem to troszke trzeba bylo naboi wcisnac :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

dzik jak dzik

ja podszedłem na początku do bodajże tapira na pewniaka ,dostał chyba z 3 kulki w głowę i okolice po czym się wkurzył i mnie zabił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ogólnie jak? warto kupić? ładnie to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ogólnie jak? warto kupić? ładnie to wygląda?

Do dupy, nie warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy, nie warto.

Wyczuwam sarkazm, ale koleś normalnie zapytał, nie musiałeś być taki niemiły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam sarkazm, ale koleś normalnie zapytał, nie musiałeś być taki niemiły :biggrin:

Skarkazm uzasadniony, bo takie durnowate pytania powtarzają się co chwila... Recenzenci chwalą, ludzie piszą, że gra super itd. A niektórzy dalej szukają jakichś wad, minusów, problemów. Nie dogodzisz ^^ Ja rozumiem, że po FC2 można mieć uraz, bo był gówniany. No, ale bez przesady. Minęło już trochę czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, opinie, na ogól, opłaconych recenzentów to se można wsadzić.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie swoją kopię w Saturn za 269zł. Moja pierwsza edycja kolekcjonerska, więc moje podekscytowanie jest uzasadnione. Bardzo ładnie wykonane "opakowanie", jednak figurkę raczej odsprzedam. Podzielę się również moimi spostrzeżeniami wieczorem, póki co czekam aż się patch 1.01 ściągnie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której figurce mówisz ? tej co Vass soedzi na kamieniu czy tej takiej jak laleczki hula ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tylko 1 w kolekcjonerce-wahillla

na kamieniu do kupna osobno

moja już poszła na gametrade

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić tą na kamieniu ? sprawdziłem alledrogo i tam nic nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić tą na kamieniu ? sprawdziłem alledrogo i tam nic nie ma :(

U mnie w mieście była 1 sztuka w Saturnie w Pasażu Grunwaldzkim za 279zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i pierwsze wrażenie piorunujące. Dopiero co pozbyłem się Hitmana na rzecz nowego Far Cry 3 i nie żałuję. Podoba mi się każdy aspekt tej gry! Jedynie graficznie nie powala, ale jak na obecną generację jest bardzo przyzwoicie (trochę musiałem pozmieniać ustawienia obrazu TV). Gra już od samego początku daje nam tyle możliwości, że aż głowa boli. Misje poboczne, "znajdźki", losowe wydarzenia, polowania i zapewne wiele innych których jeszcze nie odkryłem. Warstwa fabularna jest przesycona szaleństwem, więc nazwa edycji jest jak najbardziej adekwatna.

Dawno nie było gry, w której tak często odwiedzałbym menu podręcznika, umiejętności, plecaka, itp. Far Cry 3 jest niesamowitym sanboxem z elementami RPG i bardzo ale to bardzo rozbudowanym światem gry. Praktycznie cały czas coś się dzieje dookoła- polujące drapieżniki, wędrujące po wyspie pojazdy, proszący o pomoc NPC i walki armii Vaas'a ze zwierzyną lub naszymi sprzymierzeńcami. Gram dalej:P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej:P

To forum uczy negatywnych uczuć - czyt. zazdrości :D

Daj znać, jak wygląda walka, czy faktycznie tak widowiskowo jak na filmikach. No i gdybyś łyknął trochę multi/coopa. Jak się prezentuje, o ile już serwery będą włączone. Ja swój egzemplarz W KOŃCU (!!!!) odbieram jutro i obiecuję systematyczne relacje z pola walki ^^ Gdyby ktoś chciał pograć w coopa, multi, to moje ID znacie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Empiku i sprzedawca mnie strasznie wkur... Far Cry na półce a on, że mi nie sprzeda bo premiera jutro!!!Przez niego muszę do jutra do 16 czekać! :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem właśnie swoją kopię w Saturn za 269zł. Moja pierwsza edycja kolekcjonerska, więc moje podekscytowanie jest uzasadnione. Bardzo ładnie wykonane "opakowanie", jednak figurkę raczej odsprzedam. Podzielę się również moimi spostrzeżeniami wieczorem, póki co czekam aż się patch 1.01 ściągnie. :-)

Możecie napisac ile ten patch zajmuje ? Gre mam z cyfrowej dystrybucji i premiera za 3h u mnie a sie wkurze jak bede musial jeszcze sciagac patcha z 1gb np ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch mało ma ok 90 mb:)

mapa naprawde duuuza jest.gra sie fajnie chodz to lazenie troche nudzi momentami na dluzsza mete.brakuje samolotu.

samochodami sie przyjemnie jezdzi nawet radio leci w tle :-D

multi dalej nie bangla mi i coop.

co do walki - zadnej walki nie ma dla mnie i nie jest jakas rewolucyjna.malo interakcji i duzo nie mozna w otoczeniu zdemolować

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez radexon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Pytanko do tych co już grają i trochę przegrali.

Czy dżungle są 'gęste', czy nawalili krzaczków, bambuska, kamyków i dorzucili małpkę? Czy może jednak można się zgubić pośród zieleni? Czy mapa jest porównywalna do tej z RDR czy jednak mniejsza/większa? Czy 'czuć' że ta mapa jest ogromniasta czy jednak nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że napisy można właczyć i wyłaczyć i wybrać je w innym języku... :) działa wam online ? patche pobrało a online nie działa mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×