Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jednorazowy kod, może już ktoś wykorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie utwory w singstar można śpiewać w duecie? Jeśli dany utwór nie ma takiej opcji po co dwa mikrofony?

Edytowane przez Madnessr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie! Mozesz za to je spiewac w rywalizacji z druga osoba, imprezie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prościej : każdy utwór można śpiewać na raz z towarzyszem , ale niektóre mają oddzielne ścieżki do śpiewania dla każdego (bo dwie osoby śpiewają w utworze np. nick cave i kellie minoque *czy jakoś tak:P)) i to są właśnie duety. Normalnie gracie i śpiewacie to samo na raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz rozumiem :) Mikrofony zamówione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadasz? Nie zaleznie od kompatybilnosci wstecznej konsoli?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie, opcja jest już jakiś czas. Też niedawno się pokapowałem, niesety teraz dostanie płyt od ps2 w rozsądnej cenie graniczy z cudem (swego czasu można było je kupić za grosze)

Dzięki aplikacji singstar w XMB nie trzeba już zmieniać płyty podczas gry. dotychczas trzeba startować z blu ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piosenek z plyty z PS2 nie da sie wstawiac do Singstar Online.

Ale fakt, ceny skoczyly - dobrze ze na samym ppoczatku kupilem Wakayjna Impreze na PS2 bo sa tam najfajniejsze kawalki.

tymczasem chcialem nabyc lata 80, i nigdzie juz nie ma. Na Allegro byly po 68pln, a teraz po 130:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy poszedl po rozum do glowy kiedy wyszlo Singstar z softem i ceny poszly w gore!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem , że aż tak się porobiło. Rok temu za 50 zł sztuka dorwałem : Ballady, 80's, Eska, Wakacyjna impreza. Widać jest z czego się cieszyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby napisać ktoś jakie są ukryte trofea w darmowej wersji singstar? :>

Myk z przestawieniem daty chyba nie wbije potrzebnych trofeów prawda?

Właśnie wyrwałem na allegro singstar Abba za 30 zł :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest:

Kupuje Singstar grę na PS2, wkładam do napędu i mogę te piosenki z płyty na stałe wgrać do Singstar(XMB) ?? czy za każdym razem płyta musi być w napędzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem od wczoraj.

zaczelo sie od problemow z zalogowanie do PSN, ale po paru restartach, zalogowalem sie.

Jako, ze kupilem sobie Move, chcuialem kupic jakas piosenke, wiec wszedlem do Sklepu Singstar, i wybralem np jakas piosenke, ale nie da sie jej kupic - zamiast ceny jest klodka.

Myslalem, ze to moze jakas przerwa techniczna ze strony Singstar, ale dzisiaj rano, odpalam Singstar i nawet sie na ich serwery nie moge zalgowac - wyskakuje blad LE13.

O co chodzi z tym bledem?

Dodam, ze w tym czasie inne gry online chodza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem sam sie rozwiazal - najwodoczniej lezal po stronie SS.

Z innej beczki: Czy Singstar+Dance to tylko utwory do tanczenia czy rowniez do spiewania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, problem sam sie rozwiazal - najwodoczniej lezal po stronie SS.

Z innej beczki: Czy Singstar+Dance to tylko utwory do tanczenia czy rowniez do spiewania?

Sa to utwory do tanczenia i spiewania w jednym czasie. Jedna osoba (badz tez druzyna) spiewa i druga (drugi) tańcuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba spiewa, jedna tanczy. Gdy grasz ze znajomymi to po jednej osobie z druzyny spiewa i tanczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, gre juz mam. Nie wiem po co cale to zamieszanie. W gre mozna grac samemu: spiewac albo tanczyc. Plus ocyzwiscie multi, gdzie jedna osoba tanczy a druga spiewa.

Tylko, ze taniec jest bardzo trudny. Sa gdzies jakies tutoriale, zeby nauczyc sie krokow? Bo puszczanie w kolko troche mija sie z celem, jesli chce sie czegos nauczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Singstore jest promocja wielkanocna na kilka fajnych piosenek - 3,50.

Pojawilo sie rowniez 6 utowrow Freddiego Mercurego, ktorych nie ma na plycie Queen - super sprawa, choc conajmniej dwoch nie jestem w stanie zaspiewac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej. Czy te mikrofony będą działać z Singstarem http://allegro.pl/ak140-2-x-mikrofon-karaoke-xbox-ps3-ps2-singstar-i3216629761.html?

Czy trzeba oryginalne Singstara?

I drugie pytanie: Czy angielskie gry Singstar na PS2 też działają?? ;P wolę się upewnić :)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×