Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Moje id djmajeranek

Panowie jak zapłacić za te piosenki jak chciałbym kupić ? Nie mam karty kredytowej. Pomocy !!!

Kup sobie zdrapke, albo poproś znajomego który ma karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, umieściłem swoje wypociny na singstar online i jak wchodzę przez konsole to są one widoczne (nawet zostały ocenione) a jak wchodze przez www.singstar.com to nie ma zamieszczonych przeze mnie materiałów. Ktoś wie Why ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączam do pytania. Własnie zakupiłem Grę SingStar Polskie Hity 2 z bezprzewodowymi mikrofonami i muszę stwierdić, że to wielka porażka. Opóźnienie głosu śpiewającej osoby słyszanego w głośnikach wręcz uniemożliwia śpiewanie. Grzebanie w kalibracji i ustawienie na jakąkolwiek wartość nic nie daje. Automatyczne ustawienie wchodzi na 110. Ponad to we wszystkich piosenkach z tej płyty nie ma mozliwości wyłączenia oryginalnego głosu wykonawcy. Jestem totalnie rozczarowany z powodu braku mozliwości zaśpiewania tylko do lini melodycznej i dlatego mam pytanie do szanownych forumowiczów majacych ta płytę, czy tak to z nią jest czy zakupiona wersja oryginalna z Empiku za 239zł. jest skopana.

Ponad to podstawowe pytanie - jak to jest z tymi mikrofonami? Czy też macie takie opóźnienie swojego głosu względem słyszanego głosu w głośnikach? Czy tylko ja tak mam?

A śpiewanie przy wyciszonych mikrofonach, to totalne mijanie się z celem takiej zabawy. A co dopiero śpiewać równo razem z wykonawcą? Przecież tak się nie da. Proszę o odpowiedź!

Bo jeśli to tak działa to znaczy, że to badziew nic nie wart i idę czym prędzej oddać ten szajs do sklepu. Bo czy to jest zabawa śpiewać przy wyciszonych mikrofonach?

Witam wszystkich

i dołączam się do poprzednika z wielką prośbą o pomoc.

Niestety wszystkie dotychczasowe zabiegi nie pomagają.

Kupione oryginalne mikrofony bezprzewodowe i ABBA - PS3.

Opóźnienie dźwięku nie pozwala na zabawę.

Tryb dźwięku w (nowym) telewizorze: gra.

Próba ustawienia automatycznie latency - bez sukcesu. Ręcznie, niezależnie od poziomu kalibracji - efekt dużego opóźnienia dźwięku pozostaje.

Inne urządzenia zakłócające w pobliżu wyłączone (typu router, telefon)

Nie wiem już, co jeszcze można zrobić.

Może ktoś rozwiązał taki problem.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki model TV masz? Moze masz kino domowe? Jak tak to podłacz ps3 do kina bezposrednio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze co oznacza bład sieciowy UL9 H500 przy wysyłaniu multimediów? nie moge wysłać klipu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar kolejne po Buzz! mega pozytywne zaskoczenie. Chyba zmieniam się w każuala :tongue:

Gra świetna do grania razem ze swoją drugą połówką.

Kupiłem zestaw Polskie Hity 1 + Beatlesów z mikrofonami. Całość kosztuje koło 130 zł a zabawa jest przednia.

Tak się zajarałem, że jeszcze pierwszego wieczora domówiłem Singstar Queen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar Queen to już wyższa półka do śpiewania :) Głos Freddy'ego ciężko naśladować... Zobaczysz na kawałkach: Bohemian Rhapsody i mój faworyt Another One Bites the Dust!!scare.gif

Ale i tak liczy się zabawa! Daj znać jak wam będzie szło :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar Queen to już wyższa półka do śpiewania :) Głos Freddy'ego ciężko naśladować... Zobaczysz na kawałkach: Bohemian Rhapsody i mój faworyt Another One Bites the Dust!!scare.gif

Ale i tak liczy się zabawa! Daj znać jak wam będzie szło :)

pozdr

Zgadzam sie. Queen to juz niemal jazda bez trzymanki. Co prawda mozna zamiast spiewac - nucic, ale zabawa gorsza. Ale jesli chodzi o spiewanie, to tak jak "I want to break free" jest dosc latwe, tak kilka numerow jest niestety dla mnie nie do zaspiewania. Np "killer queen" czy wlasnie another one bites the dust. Trzeba sporo cwiczyc, zeby zdobyc dobry wynik.

Na poczatek kazdemu bym polecal Abbe - znane utowry i wiekszosc dosc latwych.

Ja w przyszlym miesiacu zamawiam polskie lata 80, zwiekszajac swoje SIngstary to liczby 6:)

Co do zstawien opoznienia - ja tez mialem dosc duze, ale zostawilem tak, jak ustawilo sie automatycznie, a spiewam nie na kreski tylko na sluch. CO ciekawe, w replayu wszystko idealnie ze soba sie naklada.

Teraz ja ma pytanie: nagralem 5 teledyskow, i za nic w siwecie nie moge ich wyslac - nie ma opcji wysylania OCB???

Singstar Queen to już wyższa półka do śpiewania :) Głos Freddy'ego ciężko naśladować... Zobaczysz na kawałkach: Bohemian Rhapsody i mój faworyt Another One Bites the Dust!!scare.gif

Ale i tak liczy się zabawa! Daj znać jak wam będzie szło :)

pozdr

Zgadzam sie. Queen to juz niemal jazda bez trzymanki. Co prawda mozna zamiast spiewac - nucic, ale zabawa gorsza. Ale jesli chodzi o spiewanie, to tak jak "I want to break free" jest dosc latwe, tak kilka numerow jest niestety dla mnie nie do zaspiewania. Np "killer queen" czy wlasnie another one bites the dust. Trzeba sporo cwiczyc, zeby zdobyc dobry wynik.

Na poczatek kazdemu bym polecal Abbe - znane utowry i wiekszosc dosc latwych.

Ja w przyszlym miesiacu zamawiam polskie lata 80, zwiekszajac swoje SIngstary to liczby 6:)

Co do zstawien opoznienia - ja tez mialem dosc duze, ale zostawilem tak, jak ustawilo sie automatycznie, a spiewam nie na kreski tylko na sluch. CO ciekawe, w replayu wszystko idealnie ze soba sie naklada.

Teraz ja ma pytanie: nagralem 5 teledyskow, i za nic w siwecie nie moge ich wyslac - nie ma opcji wysylania OCB???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dziś Queen, pograłem z 1,5 godzinki. Niektóre piosenki są masakrycznie trudne, ale nie kupiłem tej gierki aby wyciągać 9500 na hard. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, prawie wszystkie piosenki znane, więc przynajmniej refren można zaśpiewać. Będzie motywacja by pouczyć się zwrotek, w końcu Queen to dla mnie najlepszy zespół w historii. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bgm2- Czy udało Ci się rozwiązać problem z opóżnieniem? U mnie niestety to samo :( opoznienie 110, automatyczna kalibracja nie pomaga, tryb tv:gra, telewizor: LG 32LD650, sprawdzałam różne konfiguracje trybów (kino, sport, muzyka, wył. ) i nic... Przy włączonym i wyłączonym routerze to samo. Nawet próbowałam podłączyć przez gniazdo SCART i opoznienie bylo jeszcze wieksze;/ Na zwyklym tv (kineskopowym) wszystko chodzi ok- troche to smieszne, bo ps3 wyprodukowane jest z myslą o podlaczeniu do nowych tv skoro obsluguje hdmi, rozdzielczosc HD itp... Uważam, że wywaliłam 239 zł w błoto, bo nie po to kupowałam zestaw, aby teraz ściszać mikrofony, aby nie było słychać opóźnienia... Macie jakiś pomysł co mogę zrobić, aby Singstar hulał bez opóźnienia na nowym tv? Zabawa jest przednia, jednak na starym tv to nie to samo... Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,warto kupować mikrofony bezprzewodowe,czy lepiej zaoszczędzić i kupić wersję z przewodami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,warto kupować mikrofony bezprzewodowe,czy lepiej zaoszczędzić i kupić wersję z przewodami ?

Polecam bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam bundle z RockBand Beatles - 2 mikrofony przewodowe + gra. Można nówkę kupić poniżej 40zł. Rożnica w cenie jest kolosalna. Jak gra ma służyć raz na 2-3 tygodnie, na jakieś party ze znajomymi to najlepsza opcja.

około 220 zł = 2 gry singstar + Beatles Rockband (można śpiewać i bawić się nie posiadając instrumentów) + mikrofony przewodowe lub 1 gra singstar + mikrofony bezprzewodowe.

Ja wybrałem 1 opcję i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ostatnio zacząłem pogrywac w "podaj mikrofon"...3 z 7 rund to składanki...niestety w 90% do składanek wybiera mi Polskie Hity (taką mam płytę). Niby jest 6 składanek m.in. największe hity, coś tam miłość itp. Chyba do 5 składanek dobiera tylko te polskie hity co mnie trochę wkurza bo mam trochę utworków kupionych w PSN store. Czy ktos wie może czy mozna to edytować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje możliwość dokupienia w postaci cyfrowej starych wersji Singstar-z PS2 -z psn lub singstore? A jeśli nie to da się odpalić wersje z PS2 na PS3 ? -pytam bo jest tam wiele mega kawałków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całych gier singstar nie da się cyfrowo kupić, są tylko pojedyncze piosenki po 5zł i ewentualnie pakiety 5 piosenek za 23zł. Jeżeli chodzi ci o polskie singstary wydane na ps2 to z nich piosenek nie ma w singstore. Jedyna opcja to posiadanie ps3 60 gb odpalającej gry z ps2.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całych gier singstar nie da się cyfrowo kupić, są tylko pojedyncze piosenki po 5zł i ewentualnie pakiety 5 piosenek za 23zł. Jeżeli chodzi ci o polskie singstary wydane na ps2 to z nich piosenek nie ma w singstore. Jedyna opcja to posiadanie ps3 60 gb odpalającej gry z ps2.

Możesz odpalić płyty singstar na ps2, jeśli masz jedną płytę na PS3. Uruchamiasz np Polskie Hity, przy wyborze piosenek naciskasz SELECT i podmieniasz płytę... nie musisz mieć ps3 60gb.

Pzdr!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nawet nie wiedziałem. Na Ps2 rzeczywiście jest wiele ciekawych pozycji.

Edit: Kurde chyba tylko ja o tym nie wiedziałem, co ciekawe sprzedawcy na allegro chyba o tym doskonale wiedzą bo gry pa ps2 wcale nie są znacząco tańsze. To się nieźle zgapiłem bo ostatnio widziałem wyprzedaż gier w media expert i było dużo singstarów chyba za 30zł, ale może uda się jeszcze coś upolować.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz odpalić płyty singstar na ps2, jeśli masz jedną płytę na PS3. Uruchamiasz np Polskie Hity, przy wyborze piosenek naciskasz SELECT i podmieniasz płytę... nie musisz mieć ps3 60gb.

Pzdr!

O tej opcji wiedziałem,ale trochę nie wygodna... Dziwne jest toże nie da się kupić wersji cyfrowej ,skoro oficjalnie nie da się uruchamiać gier z PS2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko rzuciłem okiem na ceny w sklepach internetowych i rzeczywiście to jest przegięcie pały, ceny prawie identyczne. Płacić za wydaną kilka lat temu grę z Ps2 90 lub 100zł to lekka przesada. Więc pozostaje czekać na jakieś wyprzedaże czy promocje. 30-40 zł mogę dać ale nie 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko rzuciłem okiem na ceny w sklepach internetowych i rzeczywiście to jest przegięcie pały, ceny prawie identyczne. Płacić za wydaną kilka lat temu grę z Ps2 90 lub 100zł to lekka przesada. Więc pozostaje czekać na jakieś wyprzedaże czy promocje. 30-40 zł mogę dać ale nie 100.

Zgadza się ,dziwie się Sony że nie wypuści reedycji z trofeami,lub pojedynczych kawałków na singstore-opcja podmieniania płytek mi sie nie podoba....

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy posiada ktos z Was mikrofony z zestawu BEATLES ROCK BAND? Jeśli tak to różnią się jakościowo od tych oryginalnych od Singstara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. To są normalne mikrofony singstar przewodowe. Instrukcja jest od PS2, więc podejrzewam, że to takie do dają w bundlach na ps2. Mają logo SINGSTAR, są wg. mnie bardzo dobrej jakości solidny plastik, kilka razy spadły mi na podłogę i są raczej wytrzymałe. Nie to żeby nimi rzucać , ale to na pewno nie tania "chińszczyzna". Za 40 zł + Beatles RockBand, aż zal nie wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny SingStar zakupiony do kolekcji. Pop Edition za jedyne 50zł nówka w folii z Media Expert.

Co myślicie o SingStar Guitar? Można kupić za grosze, recenzje średnie, repertuar marny. Jedyne piosenki co mnie interesują mam w Guitar Hero.

Chyba jedyny plus (oprócz ceny) to dodatkowe pucharki. Ma ktoś? Warto czy sobie darować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×