Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Tropem tego co napisałeś zrobiłem tak: W ustawieniach profilu przestawiłem aby język w PSS był znowu Angielski a nie Polski i bez problemu mogę teraz kupować utwory. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspólnymi siłami rozwiązaliśmy problem. Spodziewałem się takich kwiatków po wprowadzeniu PL do sklepiku.

Język już przestawiony i nikt mnie nie przekona do jego zmiany.

Można zakupić Hurts i Adele :cool2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation Polska odpisali na problemy z zakupem.

"Gorąco prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta pod numerem 0 801 230 000. Pozdrawiamy!"

Żenujący poziom obsługi. Jeszcze mam tracić czas na wydzwanianie.

Tylko po co były te prośby, błagania, petycje o wersję PL skoro i tak trzeba używać angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy mikrofony od singstara można użyć do innego karaoke na ps3 czy tylko pod oryginalną płytę singstara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zwykłe mikrofony, więc myślę że do innych gier będą działać bez problemu.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że mi chodzi o to czy bez włączania jakiejkolwiek gry można jakos używać tych mikrofonów na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ,

Mam duzy problem z singstarem , mianowicie nigdy nie chce mi sie połączyć z singstar store , zawsze czekal 5 min a potem wyskakuje błąd "LE0"

Prosze o jakąs pomoc bo ten problem mam od ponad roku .

Edytowane przez Snicker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do obeznanych w temacie.

W europejskiej wersji w sklepie do ściągnięcia są kawałki wg języków: Afrykanerski, Duński, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuski, Hindi, Chorwacki, Włoski, Holenderski, Norweski, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki.

A moje pytanie brzmi, czy da rade zaimplementować japońskie kawałki. W końcu w Japonii karaoke jest bardzo popularne i z pewnością mają tam singstara. Wydaje mi się że dobra opcją będzie kupno zdrapki z jenami i doładowanie japońskiego konta a następnie ściągnięcie kawałków tam. czy jednak będą później działać na koncie EU? Może ktoś już próbował się z tym bawić i się podzieli doświadczeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kraft - chcesz uzywac mikrofonu singstar na ps3? w jakim celu? jako dyktafon? jako megafon? Popatrz w ustawieniach dzwieku - poejrzewam, ze glosu nie zarejestrujesz a megafon uzyskasz tylko po podlaczeniu kolumn 2x500W:)

snicker - przystaw ustawienia fabryczne.

Tenshuchiu - teoretycznie powinno dzialac, tak jak z kazda inna piosenka, ale na Twoim miejscu zapytalbym sie na oficjlanym forum PS jakiegos odpowiedzialnego za to grzbieta, bo po co masz ewentualnie wtapaic iles tam jenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie omieszkam zapytać.

W każdym razie w tym momencie moje poszukiwania zaowocowały taką znajdźką:

http://www.covershut.com/covers/Singstar-Anime!-Spanish-Front-Cover-35051.jpg

Niestety nie mogę znaleźć jej nigdzie do kupienia ani na allegro, ani po sklepach ani nawet na ebayu :C

Może ktoś ma jakiś namiar na tą płytkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie omieszkam zapytać.

W każdym razie w tym momencie moje poszukiwania zaowocowały taką znajdźką:

http://www.covershut...Cover-35051.jpg

Niestety nie mogę znaleźć jej nigdzie do kupienia ani na allegro, ani po sklepach ani nawet na ebayu :C

Może ktoś ma jakiś namiar na tą płytkę?

Nie możesz jej nigdzie znaleźć, ponieważ to nie pełnoprawna gra, tylko mod zrobiony przez fanów. Można go odpalić tylko na "zmodowanym" ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zapisania filmików ze śpiewania na dysk twardy lub wrzucenia ich na YouTube? Wiem, że jest możliwość wrzucenia na tą stronę SS ale filmikow z piosenkami z PS2 nie można, więc może jest opcja zapisu na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zapisania filmików ze śpiewania na dysk twardy lub wrzucenia ich na YouTube? Wiem, że jest możliwość wrzucenia na tą stronę SS ale filmikow z piosenkami z PS2 nie można, więc może jest opcja zapisu na dysku?

Niestety, ale nie ma takiej opcji. Mam nadzieję, że wkrótce taki patch czy aktualizacja zostanie wydana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 tygodnie temu, na feksie wyskoczylo mi info z Playtstation Polska, o nowej odslonie polskiego Singstar, ale nie moge teraz tego znalezc. Co prawda w wiekszosci znajdowaly sie tam gnioty pokroju Libera czy Ani Wyszkoni, ale moze ktos zapodac playliste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja modlę się o kolejnego singstara PL od dawna.

Przypuszczam że pomyliłeś z DanceStar Impreza bo info było jakieś 2 tyg temu na fejsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to calkiem mozliwe;)

Ja tez chcialbym juz jakis Singstar z dobrymi piosenkami, pewnie jakimis starszymi bo dzis to sam chlam jest.

I ciekawi mnie dlaczego w Singstore nie ma zadnych poslkich piosenek (Ok, sa chyba dwie czy trzy - Stachurskiego i cos tam jeszcze)? Moze moznaby napisac do Sony Polska z jakas lista zyczen albo cus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...że nikt na to nie wpadł.

Tak serio forum polskiego singstara działa bardzo prężnie, ale sony polska niestety jest głuche na takie prośby.

Już taka polityka Sony że się wspiera jedynie crapy na MOVE a zapomina o takich świetnych grach jak Singstar czy Buzz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kosmetyczna, choć dla kogoś kto ma mikrofon i chce zasmakować może być to płatne demo.

Ja mam prawie wszystkie singstary wydane na płytach, bo to po prostu się opłaca 30 piosenek za 50-70 zł,

Polskie piosenki poza 2 czy 3 wyjątkami są tylko na płytach.

Za 5 zł ze store kupuję tylko te największe hity które na płycie nie zostały wydane

Edit: Największe praktyczne zastosowanie tej funkcji to będzie możliwość grania singstarami z PS2 bez potrzeby wymieniania płyty podczas gry.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego artykułu na ten temat. Za to Singstar dostał aktualizację.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Z racji tego, że singstar staje się darmowy, czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć piosenki z vol.2? Wiem, że wersja Eu różni się od US. Bardzo zależałoby mi na tym by zawierała ona piosenkę paramore - ,CrushCrushCrush która niestety dostępna jest tylko w wersji US. Czy jest jakaś możliwość by posiąść ją w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja której nie da się usunąć heh, Sony chyba eksperymentuje, a w zasadzie chce zmusić użytkowników do zerknięcia na SingStar... Do tego dość łatwe trofea - dla "wbijaczy pucharków"... heh, gdyby były jakieś darmowe kawałki było by git :D ,ale 1 minutowe dema hmmm, dziękuje i czekam aż będzie można tą aplikacje wyrzucić z menu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko miejsce zajmuje i nie da się jej przerzucić do jakiegoś innego folderu. Do tego 5 zł za piosenkę? Litości... A do tego 23zł za pakiet 5 piosenek. Przydałaby się jakaś promocja na te utwory, by można było się pobawić. A 1-minutowe dema to jakaś kpina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×