Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

sparowac go z inna konsola.

USB od SIXAXISA do PS3 / przyciskamy i przytrzymujemy przycisk PlayStation na kontrolerze (w srodku z logiem ) i powinno zaskoczyc.

nie dziala? najpierw zrestartuj kontroler (maly przycisk w otworze na dolnej czesci kontrolera obok lewych przyciskow. wepchnij tam jakas zapalke i przytrzymaj - mignie kontrolkami / postaraj sie sparowac jeszcze raz - nie dziala? = wadliwy kontroler albo PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , że chyba wystarczy nacisnąć Ps Button i pad się połączy z najbliższą konsolą... Ewentualnie Usb podłączyć jakby nie wyszło od razu . Na pewno nie ma z tym problemów tak jak w przypadku Xboxa , gdzie po rozłączeniu pada z własną konsolą musimy stracić gwarancję , żeby z powrotem grać na własnym padzie na własnej konsoli . Jest tak ponieważ na konsoli umieszczono przycisk , który wyszukuje pady , a na niego microsoft nakleja plomby i , żeby później połączyć pada , trzeba zerwać plombę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że tylko przy pierwszym połączeniu trzeba podłączyć kabel a potem można grać bezprzewodowo czy zawsze na kablu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko boska zielna.

podlaczasz po USB i masz 100% pewnosci ze PS3 lapie twojego SIXAXISa...

wciskasz PS-button i jednostka sciaga info o jego detalach + zapamietuje je na przyszlosc (czyli paruje sie z PS3).

odlaczasz USB i od teraz pod zatwierdzonym numerem kanalu bluetootha w PS3 masz zapisany swoj kontroler i mozesz grac bezprzewodowo... w kazdym razie tak dlugo na ile starczy baterii - co pewien czas podlaczasz do karmienia do statku-matki.

to by bylo na tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony tworząc konsolę nawet przez chwile nie pomyślało , że moglibyśmy używać czegokolwiek na kablu . Dzięki temu mamy bezprzewodowe sixaxisy i dual schocki , internet przez wifi oraz słuchawki bluetooth , nie to co xbox =] . kabel tylko do ladowania padów .

aha , i jeszcze piloty do blu ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wy albo nie umiecie korzystać ze sprzętu albo ja mam jakiegoś farta... konsole mam od 3 listopada tamtego roku to już ponad pół roku i co? Wszystko działa jak należy, tak samo z PSP... niektórym napędy UMD padły nie wiem jak a u mnie siedzie 24/7 GTA:VCS już w to prawie nie gram bo mi zbrzydło ale nie ważne i tak siedzi w napędzie... Sixaxis fajny bo lekki a co do wychyleń analoga to też nie wiem o co chodzi dla mnie działa dobrze wychylam lekko to jest lekko może dlatego że na psp się nauczyłem lekko wychylać analoga w każdą stronę a tam to trudniej xP

Tak się składa, że PSPeka też mam (już ponad 2 lata, a więc spory czas ). PS3 nabyłem też w listopadzie . W PSP nigdy mi napęd nie padł, ale zobaczysz, że zbiegiem czasu analog przetrze Ci się. Mi już się lekko przetarł (po ponad 2 latach męczenia PSP, to ja się nie dziwię ), ale poza tym wszystko działa bez zarzutu. Gwara się skończyła rok temu, a dalej jest wszystko z PSP ok - trwały sprzęt nielicząc analoga (nawet mi upadło kilka razy).

A wracając do SixAxis'a - jest ogółem bardzo przyjemnym padem, ale analogi faktycznie nie są doskonałe (nawet qgar ma idenyczną sytuację z padami co ja, jak sam widzisz - mi też jeden pad ''skrzeczy'' przy powrocie na pozycję środkową, a drugi minimalnie zostaje pochylony w przód, przez co postać potrafi niezłe jazdy, bez twojej kontroli robić . Usterka tego drugiego pada spowodowana zapewne namiętnym grywaniem w CoD4 i dawaniu sprintu w tej grze (w biegu jeszcze docisnąć L3). To naprawdę przeszkadza mi w grach tj. CoD4, UT3 czy WH.

PS. A jakbym te pady zaniósł do sklepu, wymieniliby mi na nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, decyzja podjeta - kupuje dualshocka. Tylko wiadomo, nie bede czekal nie wiadomo ile na oficjalna premiere w polsce, tylko kupie przez neta. I tu mam pytanko: jakie zaufane sklepy polecacie?

pozdro

P.S Pisze z PS3, wiec sorry za ort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym kupil, ale nie mam kasy ;x Wydaje mi sie ze najlepiej bedzie kupic na allegro, chyba najtaniej cie wyjdzie, albo zobacz na ceneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, decyzja podjeta - kupuje dualshocka. Tylko wiadomo, nie bede czekal nie wiadomo ile na oficjalna premiere w polsce, tylko kupie przez neta. I tu mam pytanko: jakie zaufane sklepy polecacie?

pozdro

P.S Pisze z PS3, wiec sorry za ort.

Co do sklepów to sklep.psxextreme albo ultima (ta sama cena).

Czeka cię jeszcze wybór pomiędzy białym a czarnym (kiedy kupowałem facet ze sklepu trzymał w jednej ręce białego, a w drugiej czarnego i pytał się "którego pan chce" - oto dylemat,co nie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze byc kabel kolegi :| omg

Umarłem ! HAHAHA ! Masz u mnie piwo ^^

Co do parowania. Nie wiedziałem, że z tym może być tyle problemów -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie mialem sie spytac o to , twój kolega nie ma kabla ? na wszelki wypadek mozna wziac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony tworząc konsolę nawet przez chwile nie pomyślało , że moglibyśmy używać czegokolwiek na kablu . Dzięki temu mamy bezprzewodowe sixaxisy i dual schocki , internet przez wifi oraz słuchawki bluetooth , nie to co xbox =] . kabel tylko do ladowania padów .

aha , i jeszcze piloty do blu ray

...i mikrofony do SingStara oraz PlayStation Eye...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i mikrofony do SingStara oraz PlayStation Eye...

Ale mikrofony nie są robione przez Sony (chyba) , a xbox nie ma PlayStation Eye =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje , że chyba wystarczy nacisnąć Ps Button i pad się połączy z najbliższą konsolą... Ewentualnie Usb podłączyć jakby nie wyszło od razu . Na pewno nie ma z tym problemów tak jak w przypadku Xboxa , gdzie po rozłączeniu pada z własną konsolą musimy stracić gwarancję , żeby z powrotem grać na własnym padzie na własnej konsoli . Jest tak ponieważ na konsoli umieszczono przycisk , który wyszukuje pady , a na niego microsoft nakleja plomby i , żeby później połączyć pada , trzeba zerwać plombę...

jak wcisniesz PS Button nawet przy PS3 to jej nie znajdzie bo to nie pad znajduje konsole tylko najpierw trzeba sparowac te 2 urzadzenia, jak np sobie wyobrazasz ze chce wlaczyc konsole i naciskam PS button i uruchamia sie konsola brata w pokoju obok ^^ to bym sie wkurzyl z deka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , ja mam jedno Ps3 w domu =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mikrofony nie są robione przez Sony , a xbox nie ma PlayStation Eye =]

1. mikrofony SA robione przez Sony (dokladnie Sony Computer Entertainment Europe) i sa licencjonowane

2. XBox ma Live Vision.

gratuluje rozeznania w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga w DS3 MUSZA byc lepsze baterie (albo lepsze zarzadzanie energia), bo przez 23 godziny, jakie zajelo mi przejscie MGS4, pada ladowac musialem tylko raz i zostalo mi jeszcze ponad 1/3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Być może , nie znam gry za bardzo .

2.Ale ja napisałem , że NIE MA PLAYSTATION EYE , a nie kamery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Być może , nie znam gry za bardzo .

2.Ale ja napisałem , że NIE MA PLAYSTATION EYE , a nie kamery

Co nie zmienia faktu że kamera jest na kablu. Z kolei dziwne by było żeby Xbox 360 posiadał coś z PlayStation w nazwie. Taki brak logiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co nie zmienia faktu że kamera jest na kablu. Z kolei dziwne by było żeby Xbox 360 posiadał coś z PlayStation w nazwie. Taki brak logiki.

Jeju , jakiś ty poważny . No byłoby dziwnie xP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne by było żeby Xbox 360 posiadał coś z PlayStation w nazwie.

ale rotfla mialem xD no bez kitu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×