Skocz do zawartości
ONE

Limbo

Rekomendowane odpowiedzi

Macie "ukryte" trofeum już ? To o czym wspominał drk2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko spoko, ale nie warte 50zl... wole 2 pelne gry kupic za ta kase :( Tak wiec czekam z niecierpliwoscia na promocje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, prosiłbym o w miare obiektywne opinie. Czy opłaca się teraz kupić limbo za te 50 zł ? Czy jest warte tych pieniędzy ?

Według mnie ABSOLUTNIE NIE! ta gra powinna kosztować 12 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ABSOLUTNIE NIE! ta gra powinna kosztować 12 zeta.

Jestem tego samego zdania. Co prawda na PS3 grałem tylko w demo, ale za to u znajomego w pełną wersję na X-Box'ie, i dla mnie ta gra powinna być w cenie minis-ów. Poczekałbym na ewentualną obniżkę a jeśli już teraz chcesz dobrą platformówkę, to weź LittleBigPlanet natomiast jak chcesz pomyśleć nad zagadkami, to polecam klasykę, czyli Lemingi z PSS. Wiem, że w LBP nie ma tego klimatu co w LIMBO(swoją drogą w moim odczuciu ludzie mocno przesadzają nad jego genialnością), natomiast Lemingi to nie klasyczna platformówka, ale tak jak napisałem na początku szkoda wydawać 50zł na LIMBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w LBP nie ma tego klimatu co w LIMBO(swoją drogą w moim odczuciu ludzie mocno przesadzają nad jego genialnością),

Wielu ludzi uznaję LIMBO za dzieło sztuki... twierdzi tak wielu recenzentów. Dla Mnie to trochę dziwne bo każda gra jest sztuką tak jak np. film. Jednak LIMBO jest grą która napewno zapadnie w pamięć, nie jako "kolejna platformówka, z nutką logicznego myślenia" lecz jako gra wypełniona klimatem. Czy warto wydać 47zł na tą grę ? Zależy od tego czy chcesz "wchłaniać" grę i jej klimat, czy jesteś zwykłym graczem i grasz żeby jak najwięcej pograć. Ogólnie dla MNie 47zł to też wysoka cena jednak jeżeli jesteś abonentem PS+ to bez wahania można ją brać za te 37,60zł. Osobiście naprawdę polecam bo pożera klimatem i dzięki takim grom jak ta, przypominają się czasy PSX'a z Heart Of Darkness i Abe'sem na czele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem dzwiek w tej grze robi duzo ... wczoraj gralem do 2:30 i naprawde w nocy na sluchawkach jest b dobrze :) zostal mi tylko jeden trofik za to rzejscie gry ciagiem nie tracac wiecej niz 5 zyc ... chociaz samo trofeum to ukryte tez ryje baniak :) polecam ...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz samo trofeum to ukryte tez ryje baniak :) polecam ...

Ryje, ryje... i to bardzo :D Niby taka mała zmiana względem Xbox'a, a cieszy tak strasznie (i to dosłownie) ;)

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tej gry to jakaś kpina... prawie 50zł za grę na parę godzin .... Przecież stworzenie tej gry nie wymagało zatrudnienia masy grafików , fabuła - hmm też S. Kinga nie trzeba było zatrudniać, nawet płytki i opakowania nie ma ,wiec nie pojmuje takiej drożyzny .... Trial co prawda baaaaaaaaaardzo mi się spodobał,ale wole poczekać aż spadnie na poziom dużo lepszego Flower'a ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciał kupić Limbo. Ma PSN+ i na głównej stronie sklepu była informacja o obniżce do 37zł, ale już po wejściu w odpowiednią zakładkę cena była normalna - 47zł.

Czy ktoś się może z czymś takim spotkał? Czy trzeba pisać do supportu? Czy coś w ten deseń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciał kupić Limbo. Ma PSN+ i na głównej stronie sklepu była informacja o obniżce do 37zł, ale już po wejściu w odpowiednią zakładkę cena była normalna - 47zł.

Czy ktoś się może z czymś takim spotkał? Czy trzeba pisać do supportu? Czy coś w ten deseń?

Zniżka dla Plusa, kolega pewnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma może PS+ w ramach welcome back jeszcze ? Jeżeli tak, to może zapomnieć o zniżce na LIMBO, bo PS+ z Welcome back ma przywileje do gier z przed lipca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma może PS+ w ramach welcome back jeszcze ? Jeżeli tak, to może zapomnieć o zniżce na LIMBO, bo PS+ z Welcome back ma przywileje do gier z przed lipca ;)

a to pech :confused:

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma może PS+ w ramach welcome back jeszcze ? Jeżeli tak, to może zapomnieć o zniżce na LIMBO, bo PS+ z Welcome back ma przywileje do gier z przed lipca ;)

Nie ma takiej możliwości, welcome back udostępnił nam tylko jeden pakiet z lipcowego PS+ (czy też końca czerwca). Wszelkie uaktualnienia są niedostępne. Ja wciąż mam PS+, wciąż tylko zniżki początkowe. (Braid itd.), skorzystałem z Welcome back w ostatni dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze skumalem demo ale ta gra jest conajmniej dziwna... jeżeli się nie myle to cała gra polega na tym że idzie się chłopkiem we mgle i trzeba pokonywać przeszkody... ale nic sie chyba nie zbiera i nie ma miejsc na zapisanie stanu gry... chyba że to demko jest tylko dziwne a full wersja jest OK. Jeżeli sie myle to prosze o jekies konkrety bo nie wiem czy brać pełną wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma checkpointy wiec zapisuje sama stan gry ... co do zbierania hmmm zbierasz jajka :) za ktore wpadaja trophy ale to nie jest warunek ukonczenia gry mozesz lecz nie musisz one sa ukryte i to jest na zasadzie dodatkowej rozrywki w poszukiwaniu ich ... dodatkowo ukryty level ktorego nie ma klcoku ... i wierz mi lub nie ale sa czasmi takie zagadki ze trzeba troche posiedziec gra sie fajnie ... ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma checkpointy wiec zapisuje sama stan gry ... co do zbierania hmmm zbierasz jajka :) za ktore wpadaja trophy ale to nie jest warunek ukonczenia gry mozesz lecz nie musisz one sa ukryte i to jest na zasadzie dodatkowej rozrywki w poszukiwaniu ich ... dodatkowo ukryty level ktorego nie ma klcoku ... i wierz mi lub nie ale sa czasmi takie zagadki ze trzeba troche posiedziec gra sie fajnie ... ja polecam

Ogólnie masz racje gra specyficzna inna niż wszystkie a przy tym ciekawa... pomijając juz fakt że mam mały problem w demku w tym miejscu gdzie lina i pułapka... pułapke daje pod line wskakuje na line pulpaka zjada ten niby kokon pszczół czy czegoś tam i nie moge sie tak rozbujać żeby tam wskoczyć na skałe...

Już wskoczyłem hehe udało sie... :biggrin::biggrin:

Ale za hu... nie moge poradzić sobie z tym pajakiem.... :shok: :shok: :shok: jedną noge mu uwalilem tą pułapką ale co dalej...

Dobre pajak pokonany... hehe ale jaja ta gra rzeczywiście wciąga... jak dobre dragi....

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale za hu... nie moge poradzić sobie z tym pajakiem.... :shok: :shok: :shok: jedną noge mu uwalilem tą pułapką ale co dalej...

Jak nie wiesz co zrobić to jest You Tube, ale daje to mniej satysfakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi sie demo skończyło bo wlazlem w pajączyne wyszedł pajak i mnie rozpruł... i gra wrociła do menu i nie ma już opcji resume game... chyba że skończyły mi sie życia ale pewnie to koniec dema... :unsure: wniosek jest jeden... kupuje full opcje...

Jak nie wiesz co zrobić to jest You Tube, ale daje to mniej satysfakcji

Pokonałem go samodzielnie... ale już mi sie chyba demo skończyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie przejsc samodzielenie ( jesli kupisz ) zadnych filmow itd no chyba ze faktycznie utkniesz ja podejrzalem tylko raz w calej grze oraz ukryty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ukończona. Klimacik bardzo fajny ale 47 zł to jest gruba przesada. Jak ktoś ma możliwość polecam kupić w kilka osób.

Pierwsze przejście troszkę zajmuje ale potem to już kwestia nawet nie wiem czy 2h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, i powiem że... świetna gra. Bardzo klimatyczna. Do końca nie doszedłem jeszcze ale dojdę, parę razy się zaciąłem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna, oryginalna. Ale nie za te pieniadze, bo strasznie krotka :/ 2h przy pierwszym przechodzeniu. Cena powinna byc 2x nizsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczona. Klimat, zakonczenie (blink.gif) i pulapki..

Minusy to cena, bo to ze krociutka.. No coz, przynajmniej nie wlecze sie niemilosiernie whistling.gif

Pucharek ktory trzeba zdobyc przechodzac gre z mniej jak 5 zgonami, zostawie sobie na dlugie zimowe wieczory, no i jak kupie melise .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuje ! Świetny klimat gry. Tego się nie spodziewałem. Szkoda tylko, że cena jest dość wysoka jak na taką długość gry, ale moim zdaniem i tak warto było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×