Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowe pytanie jak co tydzień, jest szansa że dziś będzie CS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź ok godz. 14-15.

Zero ruchów na twitterze zarówno SCEE jak i wydawcy CS w tym temacie więc wątpię.

EDIT: dziś nie ma

Sorry….but once again, no comment.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie hype zupełnie już przeszedł. Zmarnowali świetny czas na wypuszczenie tej gry. Niedawno wyszły Borderlands 2, za miesiąc MoH: Warfighter, chwilę później CoD: BO2. Chyba nie znajdę czasu na granie w CS:GO, zresztą polityka w kwestii wydania go na EUR, czyli "nie wydajemy bo tak i bez komentarza" powoduje u mnie wkurw i niechęć co zakupu tej gry od razu. Za długo na grę czekam, więc na moją kasę za nią poczekają jeszcze dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem odpocząć od rozbudowanych FPS'ów i pograć w chilloutową strzelanke (plany z 21 sierpnia) a jest nadal jak jest ... Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy nażerają, że nie ma i opóźnienia są z wydaniem i tak kupią pierwsi, żal -bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już wyrąbane w ce-es'a wole już minecraft'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A może ktos podać linka do tego blogu sony co są ewentualne informacje na temat CSa?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też odeszła chęć na Cs;Go, chyba jak większości, pogrywam sobie w Fife 13 i F1 2012 i wątpię czy kupię Cs.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wprost przeciwnie, czekam i mam nadzieję, że w końcu się doczekam. Mam w co grać więc nie narzekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od sierpnia cały czas kisze na swoim koncie stówe i to "kiszenie" zaczyna mi się powoli nudzić... Trzeba je w końcu w coś zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może to już jutro nastąpi i zobaczymy CSa :) kurcze mógłby się już pojawić bo zaraz będzie Medal Of Honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś info w sprawie CS GO ? czy pojawi się na PS3 ???? bo naprawdę czekam na tą grę a na PC nie mam chęci kupna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można założyć konto na US PSN, kupić karty zdrapki z $ i kupić grę, ściągnąć i przelogować sie, i grac na swoim koncie PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 się znudził i zacząłem grać w cs'a, niby prosta gra ale ma klimat i uzależnia,przy okazji przypominają się dawne lata jak zarywalo się noce, mapy wszystkie te same tyle że w lepszym wydaniu, i moim zdaniem dużo wygodniej na padzie bo można leżeć na kanapie że sluchawka w uchu i tak do rana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak zakupić teraz CS:GO na PL PSN? Wszedłem diś do sklepiku online i nigdzie nie widzę możliwości zakupu tej gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej, jak zakupić teraz CS:GO na PL PSN? Wszedłem diś do sklepiku online i nigdzie nie widzę możliwości zakupu tej gry....

bo jej nie ma na pl ps store tylko na us store jest, moze ktos ma na sprzedaz :) ?

Edytowane przez kinius26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam kupić grę? czy warto? do tej pory grałem w 1.6 na komputerze i mimo że to stara gierka było kozak, chętnie zagrałbym w GO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×