Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Znizka minimum 25% powinna być dla plusa

25%, a może 95%?! A jak nie będzie zniżki, to co, nie kupisz? Rozpierdala mnie takie gadanie.

A co do gry, oglądam jak ludzie grają na justintv i sam chętnie bym pograł, bo wygląda to o niebo lepiej niż BF3 czy MW3, tu liczą się umiejętności.

PS. Czemu ten temat nie wylądował do działu PS Store? Wyjdzie to też na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, tylko dlaczego mam płacić tyle samo co inni na pozostałych platformach jeżeli było powiedziane, że w tym samym dniu premiera? Gra przeważnie po premierze traci na wartości, gdy wychodzi na pudełku. To samo powinno być w tym przypadku. W BF3 i MW3 są bardziej potrzebne umiejętności grania niż w CS. Proszę skończcie takie gadanie jaki to CS jest trudny do ogarnięcia, tego się czytać nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 i MW3 są bardziej potrzebne umiejętności grania niż w CS. Proszę skończcie takie gadanie jaki to CS jest trudny do ogarnięcia, tego się czytać nie da...

Żart. MW3 to gra dla dzieci z adhd...BF3 ma elementy strategii, ale za dużą rolę odkrywają tam erki i inne dziadostwa, które psują zabawę. W CS wszyscy maja taką samą broń liczy się tylko skill i strategia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 i MW3 są bardziej potrzebne umiejętności grania niż w CS.

Ogólnie dla mnie cały ten skill w CS jest ,,lekko" wyolbrzymiany, a CS na pewno nie jest najbardziej skillową grą na ps3 jak to niektórzy piszą, ale gdy czytam takie słowa to mi się śmiać chce. Skill w BF3 i MW 3? Jasne. Random headshoty, przygważdżania, kosmiczny auto aim i życia co kot napłakał. Skill pelną gębą. Dziękuję, wolę już CS, bo przynajmniej noobowskiego suppresion w nim nie ma.

Co do CS to pytanko. Jest podział na serwery EU/USA?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem bo przecież w BF/COD każdy ma inna broń i zapewne ty trafiasz tą słabszą. Chyba, że ciężko jest ze skillem by wbić odrobinę wyższy poziom i odblokować te bronie ;)

Raczej nie ma podziału na serwery EU/USA

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też patrze na bloga i jak jest ponad 800 komentarzy jadących po Sony to oni dobrze wiedzą że trzeba to szybko zrobić. Podobno Valve wytoczyło już proces SCEE za to że nie wypuścili CS-a. Obniżka ceny? Ta jasne ....

bardzo dobrze że valve wytacza proces niech jeszcze SCEE zapłaci karę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby która kupiła CSa na US STORE. Proszę o kontakt na PW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy wersja usa i Eu beda mialy osobne platyny czy jedna wspolna ? Np tak jak to mialo miejsce w Demon Souls ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham brak informacji kiedy pojawi się cs w sklepiku, a nie chcę kupować z us....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można grać 12 vs 12?

Nawet na PC nie ma 12vs12...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że są na PC. KONSOLE only 5on5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 na 5 ma swoje plusy. Nie ma super wielkiego K/D ale za to nie ma też bezmyślnej miazgi tylko można zapolować, lepsze emocje ;) Ja dałem sobie spokój z EU partaczami i zassałem ze stanów. Teraz tylko rozkminiam zakup Eagle Eye bo na padzie Cs to jedna wielka pomyłka, a mówię to jako stary wyjadacz od 1.4 do source włącznie.

Sam zakup EE nie jest trudny, na allegro mamy dużo ofert plus około 16 sklepów stacjonarnych, pozostaje tylko kwestia doboru optymalnie dobrej klawiatury i myszki bo wiem, że niestety EE ma swoje kaprysy i nie każdy sprzęt pod nim dobrze działa. Miłe jest to, że z poziomu samej gry mamy opcję konfiguracji KiM także tym bardziej kręci zakup szczególnie dla tej jedynej pozycji gdzie co jak co, ale precyzja zaraz za dobrymi słuchawkami z micro jest podstawą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 na 5 ma swoje plusy. Nie ma super wielkiego K/D ale za to nie ma też bezmyślnej miazgi tylko można zapolować, lepsze emocje ;) Ja dałem sobie spokój z EU partaczami i zassałem ze stanów. Teraz tylko rozkminiam zakup Eagle Eye bo na padzie Cs to jedna wielka pomyłka, a mówię to jako stary wyjadacz od 1.4 do source włącznie.

Sam zakup EE nie jest trudny, na allegro mamy dużo ofert plus około 16 sklepów stacjonarnych, pozostaje tylko kwestia doboru optymalnie dobrej klawiatury i myszki bo wiem, że niestety EE ma swoje kaprysy i nie każdy sprzęt pod nim dobrze działa. Miłe jest to, że z poziomu samej gry mamy opcję konfiguracji KiM także tym bardziej kręci zakup szczególnie dla tej jedynej pozycji gdzie co jak co, ale precyzja zaraz za dobrymi słuchawkami z micro jest podstawą ;)

nie potrzebujesz żadnych gadżetów do gry na kb+m w cs'a na PS3 podpinasz jakąś na usb i śmigasz

The PlayStation 3 version will offer three control methods, which include using either the DualShock 3 controller, PlayStation Move or USB keyboard/mouse.

http://en.wikipedia.org/wiki/Counter-Strike:_Global_Offensive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam odpowiedniej mychy, jedynie klawę na usb. Ktoś to przetestował tj. są lagi czy myszka chodzi płynnie jak na piecu ? Jeżeli tak to zainwestuję chyba w jakiegoś dobrego Razora lub Logitecha ;) Ostatnia mycha do Cs'a to wysłużony mx510, którą zostawiłem w firmie jako mysz biurową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ja mogę mieć problem,ponieważ mam tylko klawiaturę bezprzewodową i myszkę też bezprzewodową,raczej nie podłącze tego do PS3.Ale kto wie,na kompie działa to bez żadnych sterowników,chociaż wątpie w to.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam odpowiedniej mychy, jedynie klawę na usb. Ktoś to przetestował tj. są lagi czy myszka chodzi płynnie jak na piecu ? Jeżeli tak to zainwestuję chyba w jakiegoś dobrego Razora lub Logitecha ;) Ostatnia mycha do Cs'a to wysłużony mx510, którą zostawiłem w firmie jako mysz biurową ;)

Razera - nie razora - od siebie polecam Mambe. Sprawdza się świetnie, tylko narazie niewiem czy będzie można używać jej bez przewodowo

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech MX Anywhere działa bez problemu bezprzewodowo.

Klawiatura Razer Lycosa też bez problemu, z tym że ona na kablu, ale myślę że nie powinno być problemów z bezprzewodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie można grać na takim zestawie navigation stick + mysz, bo to najbardziej by mi odpowiadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę tylko jedno wytłumaczenie dlaczego chcecie grać kb+m na ps3 bo na PC byście w dupę dostawali, a tak na ps3 "będziecie bogami" lub i nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę tylko jedno wytłumaczenie dlaczego chcecie grać kb+m na ps3 bo na PC byście w dupę dostawali, a tak na ps3 "będziecie bogami" lub i nie

A ja widze dla siebie takie wytlumaczenie,otoż mój obecny zastępczy laptop jest tak słaby,że ledwo ciulam na nim w csa 1.6.W CS Go bym nie pograł.Poza tym,będzie gra między platformowa między PS3 a PC,tak więc nie rozumiem w czym masz problem.

Dotąd nie byłem przekonany czy chce tą grę na PS3,czy lepiej poczekać aż kiedyś tam w końcu znajdę ochotę na naprawe komputera (leży już jakiś czas zepsuty,a skoro mam laptopa,i ps3 do gier,to nie chce mi sie go naprawiać),jednak tym,że będę mógł podłączyć klawiaturę i myszkę,kupili mnie.

Patricko,problem w tym że moja myszka i klawiatura bezprzewodowa to nie jest najnowocześniejszy sprzęt,ok 3 lata go mam,stąd też moje obawy.Dokładny model to Logitech EX110.

/edit

Jest nadzieja,właśnie na youtubie obczaiłem filmik,na którym koleś podłącza tą samą klawkę i myszkę pod ps3.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym,będzie gra między platformowa między PS3 a PC,tak więc nie rozumiem w czym masz problem.

nie będzie

to nie jest flame bo ktoś gra kb+m ale moim zdaniem to się mija z celem przy konsolach... o_0 rozumiem że twórcy dali taką możliwość i szanuje to ale nie chodzi mi tylko o cs'a. ktoś kupuje EE, xima lub inne cudo po to by grać w FPS'a za pomocą kb+m na konsoli

a jak ktoś uważa że gra w fpsy na konsoli to porażka to ja się jeszcze raz pytam CO TY TU KURWA ROBISZ?

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw to doczekajmy się gry bo jej jakoś nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×