Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

zmienilem zdanie. Tryb Demolka wymiata. Mala mapka, szybka akcja, nawet brak respawnu nie przeszkadza. Nie znam sie na CS, ale troszke mnie wciagnelo. ;)

Poza tym,będzie gra między platformowa między PS3 a PC,tak więc nie rozumiem w czym masz problem.

Nie bedzie, co zreszta wiadomo od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak trybu na 24 osoby to porażka :/

Jestem troche nie w temacie CS'a, jest jakiś tryb TDM czy tylko S&D?

Nie licząc gungame'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak trybu na 24 osoby to porażka :/

Jestem troche nie w temacie CS'a, jest jakiś tryb TDM czy tylko S&D?

Nie licząc gungame'a.

Jest jeszcze demolka, ktora w sumie prawie niczym sie nie rozni, poza tym, ze ma tylko 1 punkt podlozenia bomby i sporo mniejsze mapy. Nie kupuje sie w niej rowniez broni, tylko za zabojstwa w danej rundzie, dostaje sie nowa bron w nastepnej. mecz trwa do 11 wygranych rund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak trybu na 24 osoby to porażka :/

Może dadzą ten tryb w DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy czekamy tylko nie wiadomo do której środy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jak to będzie z mapami robionymi przez fanów... Czy będą dostępne w jakieś formie także na PS3 czy nie? Bo jeśli nie to naprawdę ta gra mija się z celem na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne nie będzie, a jak zrobią z tego płatne DLC to strzał w stopę... jak dla mnie to wersja na konsole została zrobiona żeby podbić sprzedaż i zarobić więcej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jakby zrobili tak jak z Portalem 2 - kupujesz na ps3 dostajesz na steam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne nie będzie, a jak zrobią z tego płatne DLC to strzał w stopę... jak dla mnie to wersja na konsole została zrobiona żeby podbić sprzedaż i zarobić więcej kasy

Bardziej znane i uznane produkcje albo mapy od Valve mogą być w DLC za free, jeśli na PC dołożą to tu też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie minus konsol,że nie są troche otwarte tylko zamkniete jak konserwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne info na blogu Sony że nadal nie wiedza kiedy wyjdzie CS dla europy. Ja rezygnuję z czekania i kupuję na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos? Warto kupic ? I jaka cena bo nie mam dostepu do PS3.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie nikt nie gra bo gra jest tylko dostępna na amerykanskim pss i nie wiadomo kiedy będzie w eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dalej w las, tym lepiej mi sie gra. Nigdy nie pomyslalbym, ze poswiece jakakolwiek uwage na CS'a, a tu prosze, od kilku dni nie gram w nic innego. Najlepsze tryby to wyscig zbrojen i demolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch zazdroszcze :P

Grasz dalej na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch zazdroszcze :P

Grasz dalej na padzie?

Ja gram tylko i wylacznie na padzie. Nie zamierzam podlaczac k+m do konsoli, nie po to kupilem konsole, zeby grac myszka. Nie zalezy mi na wynikach, gram dla przyjemnosci. Ale wczoraj udalo mi sie np wygrac wyscig zbrojen, i takie rzeczy mnie ciesza. Jak gra na padzie stanie sie niemozliwa przez zbyt wysoki poziom graczy z k+m, to poprostu porzuce ta gre. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jaki sens ma podłączanie myszki i klawiatury do PS3. Ludzie kupcie tę grę na PC i tam róbcie takie rzeczy. Konsola jest od gry na padzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP na pc nie będą tak wymiatać jak na ps3 z kb+m

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie jak jest tymi z serwerami jest, bo trochę nie w temacie jestem? Jest podział na pady i k+m czy wszyscy są wrzucani do jednego worka? Wiem, że coś tam było mówione, że serwery będą osobne. Jak to wyszło w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery sa osobne ,a tak BTW gra jest super i wciaga jak cholera ;) A Platynka to sama przyjemnosc oczywiscie juz wbita kilka dni temu ;) POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wierzę na to,że ujrze Cs'a przed środową aktualizacją.Teraz najbardziej licze na to,że dostaniemy zniżkę na csa gdy wkońcu wyjdzie,za to,że musieliśmy czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ujrzysz i w środę. Było info na blogu że do miesiąca nawet może trwać to. Ja kupiłem na PC gra jest świetna, mam nadzieję że i na konsole taka będzie. Graficznie wygląda bardzo ładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ujrzysz i w środę. Było info na blogu że do miesiąca nawet może trwać to.

Mozesz dac jakis link do tego bloga i do tego info? Nie chce mi sie wierzyc ze mielibysmy czekac tak dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×