Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

To są jakieś jaja,żeby dzień po premierze przy aktualizacji PSS nie dali tego.Zrozumiałbym gdyby to była wina Valve,ale skoro na amerykańskim jest to problemów żadnych nie ma,i sony może sprzedawać.

Na portalu ps3 site przeczytałem o aktualizacji,i wtedy się już zorientowałem że nie ma,myślałem że jakiś błąd czy coś....

Propo samego CS'a,dziś po prawie roku odpaliłem steama i pobrałem na nowo cs'a 1.6.Lipa poszło - staty 2:11 (i to tak było dużo :biggrin: ).Chyba nie ma sensu csa go kupować na pc,bo się odzwyczaiłem,a granie raz tak a raz tak mi się nie uśmiecha.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Unfortunately counter strike has not been made available on the European PlayStation store today, and we apologise to those of you who were looking forward to playing it. We hope to resolve this issue as quickly as possible, and will let you know if the situation changes

http://www.computera...s-store-update/

Edit: na blogu tylko przepisali powyższe info, więc żadnych nowych informacji w tej sprawie.

SCEE jako jedyni nie dostali CS , SCEA oraz pozostałe platformy już grają :(

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, nic tylko otrzeć łzy z oczów i powiedzieć nic się nie stało, nic się nie stało, możemy poczekać do 22 września 2013roku. Jednak to prawda Polak ma zawsze pecha i we wszystkim

na pocieszenie fajny kawałek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie sami polacy cała europa nie dostała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS ma polskie napisy :D

Nie żeby lokalizacja w takiej grze była potrzebna, ale to zawsze miło, że myślą o Polakach za wielką wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy to sprawa certyfikatow, jesli tak to nie wiem co za idioci przy tym pracuja ze wszedzie jest a u nas nie, dyad tak samo.. Mnostwo gier psn ktore u nas mialy byc a pozniej "przepraszamy nie wiemy kiedy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że nie podali kiedy się pojawi. Dali znać tylko że pracują nad tym. A nie wiadomo czy to godziny dni czy tygodnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda czekałem na wersję na ps3, ale skoro się nie pojawia to odpalilem demo na xboxa, czyli 45 minutowy trial i... gra ledwo chodzi. Zawiechy, lagi, problemy z laczeniem w grupy i inne. Mam wrażenie że serwery są mocno obciążone, może dlatego nie wydano cs dziś w europie na ps3 żeby nie pogarszac sytuacji z serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC ping ponizej 100 to rzadkosc. Nie wiem czemu takie wysokie pingi sa,ale ciezko z tym troche. Recoil w porownaniu to innych gier to kosmos jakis no i dziwnie troche bez celowania ADS,ale trzeba przywyknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie sie rzucili to serwery nie wytrzymuja ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec że jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS Global Offensive nie pojawiło się w europejskim PlayStation Network z powodu nieoczekiwanego błędu. Jak napisał przedstawiciel Sony w oświadczeniu opublikowanym w komentarzach pod jednym z wpisów na blogu PlayStation:

Niestety Counter-Strike nie będzie dostępny dzisiaj w europejskim PlayStation Store i przepraszamy wszystkich tych, którzy na niego czekali. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe i poinformujemy was o tym.

chodza pogłoski że jutro ma już być lecz to żadna informacja tak naprawdę

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne,jak to czesto bywa - z ,,zaufanego źródła"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem gdzieś na jakimś portalu to nic pewnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jak napisze takie male sprawozdanie (z wersji PC,ale jednak) jak to wyglada z perspektywy osoby,ktora w zyciu nie grala w CS'a. Ogolnie gra sie swietnie chociaz to jakie randomowe heady czasem wpadaja jest okropne. Gwarantuje wam,ze w zadnej innej grze nie doswiadczyliscie takiego recoilu jaki ma CS (w sumie ciekaw jestem ile ta gra pozyje na konsolachbo takie super skillowe twory jak chociazby Res 3 na HC nie za dobrze ciagna). Tego sie po prostu opisac nie da tak samo jak uczucia gdy podlozycie bombe i kitracie sie gdzies za pudlem czekajac na przeciwnika (mialem sytuacje 1vs2 po podlozeniu bomby i serce w gardle bylo). Tryby sa 4. Arms race (odpowiednik gun game w BF czyli za kazdy kill nowa bron=26 poziomow i na koncu noz), classic casual podzielone na hostage mission, de dust mission i defuse mission oraz classic competitive. Roznica pomiedzy dwoma ostatnimi to FF, team collision, liczba graczy i kasa za kille oraz zwyciestwa/porazki. 90% czasu gry spedzilem na de dust (nie dziwie sie,ze gracze uwazaja ja za jedna z najlepszych map CS). Jedynie 2-3 drogi do bomby i wymiana ognia w tych samych miejscach,ale fun plynacy z gry jest niesamowity. Brak ADS na pewno bedzie dziwny dla nowych w CS'ie, szybkosc poruszania sie postaci rowniez jest o wiele wieksza niz w BF (chyba porownywalna z CoD).

Zaczynajac od 10vs10 w de dust jest rzez,ale gdy graczy robi sie mniej to zaczyna sie prawdziwa taktyczna zabawa. Poza tym juz dawno nie natknalem sie na gre,ktora w taki sposob promuje uzywanie sluchawek DD.

Jakby ktos mial jakies pytania to postaram sie odpowiedziec.

BTW juz byl patch do GO na steam wiec pewnie i konsole dostana za jakis czas

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre sluchawki w cs to podstawa, ja gralem od 1.1 do 1.6 kilka dobrych laat.. szczeniacko napisze ale wprost - jaram sie jak reksio szynka! recoil? cos cudownego, ak47 zachowuje sie nieziemsko.. celownik w ziemi przy serii i trafiasz heheh piekne czasy, mam nadzieje ze nie bedziemy musieli dlugo czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu nie gralem w CSa na PC, dzisiaj pobralem swoja kopie na X'a i powiem ze jest mi dziwnie. Koniecznosc celowania z biodra w XXI wieku to lekki dramat. Gdyby mozna bylo celowac "down sight", ta gra bylaby swietna.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są prywatne serwery na konsolach .... powiedzmy tak jak by.... nazywa się to play with friends można dodać 10 osób i normalnie grać klanówki

jestem ciekaw jak dużo osób będzie grało kb+m

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwnie sie bez ADS strzela. Jednak warto nadmienic,ze nie kazda pukawka jest pozbawiona celownika ADS. Kilka sie znajdzie z celownikiem optycznym (nie liczac snajperek to chyba 3 :biggrin: ) bo tylko ono pozwala na celowanie ADS

@up-kazdy kto bedzie chcial sie liczyc w tej grze bedzie gral na klawie i myszy

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcje celownika będa w menu przecież. Wiadomo że wersja na PS3 będzie standardowa, na PC ludzie robią mapki tryby na konsoli tego zabraknie

Tak ale wiesz, jak już sporo grałem na PC to lubiłem zmienić sobie cp_crosshairscale na jak najmniej ;)

ogólnie konsolka dawała troche tych możliwości, ciekaw jestem jak valve podejdzie do sprawy bindów bo to jednak praktycznie podstawowa rzecz którą każdy gracz robił.

Myśle że bardziej przyjęte nowe mapki vave może za darmo udostęniać na PSS.

Czy w przypadku konsoli jesteśmy skazani na oficjalne servery ? Może pojawi się takie coś jak z BF3. Oby dość szybko znieśli ograniczenie 5v5 bo taki aztec, nuke, inferno czy dust2 sam się o to prosi.

Najwyżej poczekam chwile i kupie jakieś konto na PC Source+GO.

@up-kazdy kto bedzie chcial sie liczyc w tej grze bedzie gral na klawie i myszy

O ile nie będziesz się mieszał z PC to sporo osób będzie grało na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę sensu grania na konsoli kb+m.... to już lepiej kupić na pc, niemal każdy komp tą grę uciągnie

@up nie jestem w 100% pewny ale będzie można to ustawić

http://pl.twitch.tv/namja live stream z ps3

może SCEE przez tą awarie zrobi jakąś większą obniżkę :)

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będziesz się mieszał z PC to sporo osób będzie grało na padzie.

Problem? Juz teraz cala masa ludzi gra na EE w BF czy CoD wiec co to za roznica? Chcesz sie liczyc w FPS ( w obojetniej jakiej grze) to licz sie z tym,ze czolowka uzywa myszki i klawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×