Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dzisiaj kupiłem :) Dosyć tanio, a z tego co widziałem, to wygląda na zabawną grę. Mam nadzieję, że będzie to dobra odskocznia od poważnych gier lub też właśnie jedna z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest ze jak sie ma 3 to 2 za darmo?

Ta promocja miała być początkowo do 6 m-cy po premierze , choć z tego co czytałem było trochę dłużej.

U mnie nic nie było, kupiłem z tydz temu, ale może źle szukałem (ale i tak mam ją w ps+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj kupiłem :) Dosyć tanio, a z tego co widziałem, to wygląda na zabawną grę. Mam nadzieję, że będzie to dobra odskocznia od poważnych gier lub też właśnie jedna z nich.

jeśli kupiłeś The Third to się nie zawiedziesz- świetna gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj kupiłem Saints Rowa przyznam się szczerze jak dotąd się nie zawiodłem grałem może 2 godziny . Wcześniej grałem w 2 i 3 jest o wiele lepsza jedyne co zostawili to minimapkę :D A kupiłem wersje Profesora Genki mówie będzie lepiej ale się troszkę rozczarowałem bo kod stracił ważność w lutym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napiszesz do obslugi technicznej thq i sprawdza ze kod sie zestarzal a nie zostal wykorzystany to powinni Ci przyznac nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem gierkę dzisiaj i moje pierwsze wrażenia są naprawdę przyjemne. Ukończyłem pierwszą "wyspę", czy tam terytorium... Gram na razie na łatwym poziomie, bo chciałem zaznajomić się z grą. Nie grałem w poprzednie części i teraz już żałuję. Humor faktycznie jest specyficzny, ale mnie odpowiada. Szczerze mówiąc, to tak jak GTA IV w ogóle mi nie podeszło, tak tutaj naprawdę wciągnąłem się w grę. Pewnie to dlatego, że nie oczekiwałem zbyt dużo.

Zastanawiam się jeszcze, jak to wygląda jeśli poziom trudności. Co się zmieni jeśli przerzucę się na wyższy? Domyślam się, że zmieni się celność i zaawansowanie moich przeciwników. Ale czy będę miał mniej życia, będę mógł unieść mniej amunicji, czy w misjach czasowych czasu będzie mniej?

Edytowane przez TomekSzymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki spróbuje :D

A w przyszłym tygodniu jak ktoś chętny na współprace to niech pisze na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny :) Mógłbym spróbować pograć z kimś. Oglądałem jakieś gameplaye i wyglądało to jeszcze lepiej. Odezwij sie na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem gierkę dzisiaj i moje pierwsze wrażenia są naprawdę przyjemne. Ukończyłem pierwszą "wyspę", czy tam terytorium... Gram na razie na łatwym poziomie, bo chciałem zaznajomić się z grą. Nie grałem w poprzednie części i teraz już żałuję.

Nie masz czego żałować, wczoraj włączyłem dwójkę.

Sterowanie jak z poprzedniej dekady, grafikę i animację pominę.

Próbują wymazać ten obraz z pamięci :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... W trakcie pisania tego posta lecą mi przed nosem napisy końcowe :) Grę ukończyłem.

Szczerze mówiąc, to bardzo zaskoczyła mnie cała rozgrywka. Dla mnie to nawet zakończenie świadczy o tym, że twórcy robili sobie jaja od początku do końca. Nie jest to zbyt wyrafinowany humor, ale można chwilami naprawdę się pośmiać. Grało mi się przyjemnie i świadczy o tym najlepiej fakt, że grę dostałem przed wczoraj. Przysiadłem chwilę i już jest koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi ostatni cel do zlikwidowania. ALMONZO, trzeba w dzielnicy The Grove ponękać jego kumpli aby się pojawił, niby proste, ale schody są, bo mam zdobyte całe miasto i ni cholery nigdzie nie widać Luchadores by ich troche ponękać. Kręce się po okolicy, ale ich nie widać, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było czytać poradnik do trofeów :D Ja zrobiłem to przed tym, jak przejąłem miasto.

Wydaje mi się, że muszą się jeszcze jacyś kręcić, bo ja mam przejętą tą dzielnicę, a czasami oni się pojawiają...

Może wczytaj jakiś poprzedni zapis czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zapisów;)

Ludzi brak, ale zrobiłem rozróbę małą i się pojawili razem z policją, więc po zmartwieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać gierkę na wyprzedaży z CD Project. Na początku jakoś nie mogłem się przekonać do tej produkcji. Gdy tylko poznałem Zimos'a od razu zmieniłem zdanie. Jestem teraz w połowie gry (2 akt, ok. 50% ukończone), humor bardzo mi pasuje. Zauważyłem jednak drobne błędy w tłumaczeniu. Męczyłem się z wyzwaniem od Shaundi, zabójstwem jakiejś starszej pani. Opis zawierał informację o "rozróbie" samochodem przed kościołem, natomiast dopiero dzięki filmikom na sieci udało mi się wywabić kobietę poprzez bieganie na golasa. Gierka super. Polecam każdemu kto lubi "piaskownice" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać gierkę na wyprzedaży z CD Project. Na początku jakoś nie mogłem się przekonać do tej produkcji. Gdy tylko poznałem Zimos'a od razu zmieniłem zdanie. Jestem teraz w połowie gry (2 akt, ok. 50% ukończone), humor bardzo mi pasuje. Zauważyłem jednak drobne błędy w tłumaczeniu. Męczyłem się z wyzwaniem od Shaundi, zabójstwem jakiejś starszej pani. Opis zawierał informację o "rozróbie" samochodem przed kościołem, natomiast dopiero dzięki filmikom na sieci udało mi się wywabić kobietę poprzez bieganie na golasa. Gierka super. Polecam każdemu kto lubi "piaskownice" :)

No... Śpiewający alfons chna najbardziej pozostanie mi w pamięci po tej produkcji.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to bardzo mi się podoba. Jest całkiem sporo do zrobienia. A ostatnio zdarzył mi się całkiem ciekawy bug jak chciałem zmodyfikować auto a byłem ścigany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem grę w swoje łapy na jeden dzień i musze powiedzieć że jestem mile zaskoczony

wiele nie przeszedłem ale kilka misji po utworzeniu swojej postaci ukończyłem

gra jest widowiskowa, efekciarska ze świetnie wkomponowaną muzyką

polecam każdemu kto się jeszcze nie zdecydował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem w tej grzę. Nie wiem może to nie jest problem może to jest specyfika gry i u każdego tak jest. Chodzi o doczytywanie się tekstur. Tekstury doczytują się po prostu nagminnie i niekiedy nawet 5-10 metrow przed bohaterem (np trawa). Jadąc samochodem widać jak wszystko przed nami się ładuje samochody,budynki,drzewa itp. Mnie to bardzo irytuje. Rozumiałbym jakby to doczytywanie odbywało się w dalekiej odległosci od gracza by nie było to zbyt widoczne no ale tak blisko ?

Prosze podajcie mi informację czy to występuje tylko u mnie i czy nie mam w konsoli czegoś ustawionego nie tak (jestem dośc swiezym graczem na ps3 więc musicie mi wybaczyć) a może w tej grze tak po prostu jest a ja przesadzam :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy konsola się nie przegrzewa, czy ma dobrą cyrkulację powietrza...

Lecz i tak pewne doczytywanie w sandboxach występuje always :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Czy opłaca się kupować tą grę ze wszystkimi dodatkami?Wyszła bodajże pod nazwą FULL PACKED. NIestety dołączone 3 DLC są chyba w postaci kodów,a więc są tylko do ściągnięcia i to zapewne tylko raz, reszta popierdułek (ubrania )są chyba na płycie.Czy opłaca się kupować to za ok. 160 zł,czy wystarczy wersja premierowa o połowę tańsza.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Czy opłaca się kupować tą grę ze wszystkimi dodatkami?Wyszła bodajże pod nazwą FULL PACKED. NIestety dołączone 3 DLC są chyba w postaci kodów,a więc są tylko do ściągnięcia i to zapewne tylko raz, reszta popierdułek (ubrania )są chyba na płycie.Czy opłaca się kupować to za ok. 160 zł,czy wystarczy wersja premierowa o połowę tańsza.Pozdrawiam

Premierowa to nawet 50zl nowa kosztuje:) wiec to raczej 1/3 :) Ja osobiscie skonczylem wszystkie dodatki, ale dostalem je od kumpla, fabula w nich bekowa, troche zabawy rownie zakreconej jak w podstawce, ale jakbym mial doplacac do 160zl to raczej bym tego nie zrobil. Juz sama podstawka dostarcza wystarczajaco duzo frajdy:) A kosztuje 50zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem bardzo ważny dla mnie. Gdzieś na początku gry w SR3 użyłem kodu na zombi. W tej chwili mam 53% przejscia gry i zauważylem że nie otrzymuje żadnego trofea.Wyczytałem w internecie że kody blokują trofea ale czy da się teraz jakoś odzyskac do nich dostęp nie zaczynając całej gry od początku ??? Bardzo chcialem nabic platyne w tej grze ale cholernie mi sie nie chce zaczynać od 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jak wczytasz jakis starszy sejv?? Nadal bedzie ten kod? Jezeli tak, to podejrzewam, ze masz kaszanke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×