Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

mówie te V8 to muscle car nie tylko phoenix. Szukaj inne muscle. Ale to nic jeszcze przeszedłeś już kariere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1sek na wizji jest źle przetłumaczone. Miało być in the air = w powietrzu a jakiś idiota przetłumaczył On the air = na wizji/antenie.

Tak samo "3 Ocierki innych samochodów" to nic innego jak przejechanie obok auta i zdobycie "O mały włos" z 3x mnożnikiem.

Wożenie tgrysa jest świetne na 2 osoby. Jeden prowadzi a drugi uspakaja tygrysa :D

Co do kradzieży samochodów, ja zawsze przeładowywałem grę przed, żeby mieć niwelowanie pościgu policji i gangów, poza tym, znajdując auto wyłączałem misje przed samym wejściem do pojazu i wiozłem go od swojego garażu. Powrót tym autem ((już podrasowanym) na dzilnicę z któej sie je ma zabrać, nie włącza pościgu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys to nic Xd na 50lvl jest się nieśmiertelnym to on nic nie zrobi człowiekowi...ale wożenie Vipów to na serio masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba też pamiętać by w ostatniej misji N-FORCER do garażu zabrać bo później już CHYBA nie można go zdobyć poza co op. Ja mam ten samochód w garażu tylko gre wywaliłem :)

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim tempie robisz misję, nikt nie powie Ci czy zrobisz trzy godz czy trzydzieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TraCeGuitar, gre splatynowałem więc dobrze wiem że na 50 levelu jest sie prawie nieśmiertelnym. Prawie, bo ciosy Brute'a mogą cię zabić, tak samo w niektórych misjach też możesz zginąć. Z tygrysem nie jest problemem twoje zdrowie ale to że auto może wypaść z drogi na przykład jadąc mostem łatwo cię może strącić do rzeki i trzeba zaczynać od początku. Do tego obicia i otarcia - łatwo można rozwalić samochód więc życie tutaj nie jest ważne. Wożenie VIPów - prawie ruzciłem padem o TV. Zbyt duży random tego co trzeba zorbić i jak.

@Matispidi, Co z tego że go masz w garażu jak wozów kolegów z co-op'a nie da się zabierac dla siebie? :P Co prawda nie wiem jak z misjami ale zabrać dla siebie auta kolegi z co-op'a się na pewno nie da. W CO-OPie po prostu trzeba dołączć się do kogoś z save z 3ciego aktu i zajumać wózek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym myślałem, że on odpali u siebie te wyzwanie a ja podjadę autem i on je dostarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja n force miałem w garażu zadzwoniłem po zioma i on je dostarczył i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyla1231 tak, mając już w garażu można je tylko dostarczyć, ale jeżeli auto jest "kolegi" to do garażu go sobie nie schowasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale giera wciąga niesamowicie. Humor zayebisty ;D

A byłem tak sceptycznie nastawiony do tego tytułu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie te V8 to muscle car nie tylko phoenix. Szukaj inne muscle. Ale to nic jeszcze przeszedłeś już kariere?

tak już mam 100% brakuje mi 6 zabójstw - 12 wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale giera wciąga niesamowicie. Humor zayebisty ;D

A byłem tak sceptycznie nastawiony do tego tytułu...

 

Nie lubię, nie bawią mnie kompletnie tego typu gry, ale kolega mnie namówił bo jest co-op i już po pierwszym filmiku wiedziałem że spędzę przy niej trochę czasu.

Im dalej w las tym śmieszniej. Nawet wyzwania nie są bardzo uciążliwe. 

 

Podstawowy pistolet na 4 poziomie - z tą bronią na przemian z RPG biegałem cały czas - idealna do wysadzania w powietrze pojazdów. Ładujesz w silnik i po kilkunastu strzałach auto wybucha.

 

Parę tipsów dla wyzwań:

- Porwania z zakładnikami - nie trzeba skończyć porwania - wystarczy porwać auto z pasażerem, wcisnąć trójkąt żeby zacząć porwanie i można od razu wysiąść z samochodu jak włączy się odliczanie ;)

- Użycie żywej tarczy - może to być to ktokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. 

- 50 Emu - posiadanie własnego Emu w garażu nie pomaga - ale w survivalach czasem są fale z maskotkami jeżdżącymi właśnie Emu więc to samo powinno wpaść bez specjalnego starania się..

- 200 maskotek - misje Profesora Genki + fale z maskotkami i wpada samo.

- Skakanie ze spadochronem - bardzo łatwo skacze się z budynku Świętych - tego który dostajemy na końcu pierwszego aktu.

- Survivale - nie wolno być w żadnym pojeździe ani mieć włączonej misji - wtedy telefon dzwoni jak głupi :D

- Bieganie na golasa - autostrada (most) i pod prąd ;)

- Skakanie pojazdami - pod koniec gry jedna z części miasta zostaje oddzielona - mosty zwodzone są podniesione - więc trzeba skakać żeby się przedostać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- 50 Emu - posiadanie własnego Emu w garażu nie pomaga - ale w survivalach czasem są fale z maskotkami jeżdżącymi właśnie Emu więc to samo powinno wpaść bez specjalnego starania się..

 

Jak to nie? Bierzesz z garażu, niszczysz, bierzesz następny i tak w kółko. Sam ukończyłem to wyzwanie właśnie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym tipsie z porwaniami zakładników nie wiedziałem. Dzięki za podpowiedź SephiroT  ;)

 

Co do Emu, to w misji kradzieży tego auta można spokojnie nabić 50 sztuk gdy pełno ich kręci się w jednej okolicy. Po rozwaleniu 50-ciu zabieramy jeden, wracamy i zaliczamy kradzież. IMO najłatwiejszy sposób, choć przy survivalu z maskotkami też można ich sporo zezłomować.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1sek na wizji jest źle przetłumaczone. Miało być in the air = w powietrzu a jakiś idiota przetłumaczył On the air = na wizji/antenie.

Tak samo "3 Ocierki innych samochodów" to nic innego jak przejechanie obok auta i zdobycie "O mały włos" z 3x mnożnikiem.

 

I dlatego ta misja napsuła sporo krwi)

 

To może jeszcze jeden tips ode mnie na wyłudzanie odszkodowania. Wystarczy pojechać na most, a nie zawracać sobie głowę bonusowymi strefami, samochody zjeżdżające z mostu mają dużą prędkość i jest ich sporo, jednym porządnym trafieniem można i 100 tyś zdobyć.

 

Aha, ten N-FORCER jest dodawany do garażu automatycznie, po ukończeniu jednej z ostatnich misji.

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem mam 25 przetrwan zrobionych i gdy dzwoni telefon jade do miejsca przetrwania zabijam wszystkich i nie nalicza mi jako 26 przetrwania cały czas mam 25. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo.

Przeładuj save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna Gre usunołem.

 

Spam! Post usunąłem :)

 

PS: Zadbaj o ortografię w postach bo będę zmuszony Cię "usunoć" z forum :crazy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna nawet można powiedzieć super dużo śmiechu i wgl zabawy zerooo nudy jedyne co mi się nie podobało to to że nie ma burdelu w tej grze w jednej trzeciej fabuły chodzi o dziwki a burdelu brak. ( Nie żebym był jakimś nie wyżytym gościem) Jest kilka minusów np: Dzwonie do ziomala żeby mi heli dostarczył czekam czekam no wreszcie jest i co widzę zamiast wylądować na ziemi to on na dachu jakiegoś magazyny ale ok raz się może mu zdarzyć. Misje z kradzieżą samochodu są chyba na czas idę sobie z laczka do miejsca gdzie mam szukać samochód i gdy już doszedłem wyskakuje komunikat że pojazd został zniszczony. Następny minus to taki że w misji Eskorta vipów są źle przetłumaczone 2 komunikaty. Teraz o plusach Śmiech, Mega fajne misje które różnią się od siebie, Muzyka wymiata przypadł mi jeden kawałek które n muszę znaleźć.I to by było na tyle pod sumując to wszystko warto zagrać w tą grę.

Sory za błędy lub braki przecinków ale pisze to z rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno zdziwił mnie kawałek w radiu który jest też w GTA4 :-) gra zaczyna mi coraz bardziej podchodzić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest coś ze mną nie tak ale nie jaże wyzwania suma zniszczeń wozem torpedą mam ich 500/2000 i nie wiem jak je zrobiłem a jest to jedno z 4 ostatnich wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, prujesz przez autostarde czy coś, wysiadasz w trakcie ruchu pojazdu, a potem ten samochód zamienia się w torpede i wjeżdża w samochody

Edytowane przez olekksander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wsiadasz do auta rozpędzasz sie i wyskakujesz. lepiej po mieście to robić gdyż większe szkody się robi. Chociaż to i tak łatwe wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem mam 25 przetrwan zrobionych i gdy dzwoni telefon jade do miejsca przetrwania zabijam wszystkich i nie nalicza mi jako 26 przetrwania cały czas mam 25. ?

 

Musi być 25 różnych przetrwań.

 

Ogólnie te przetrwania się co chwila powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×