Skocz do zawartości
saintgb1972

Assassins Creed : Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy 8-ke na niedziele, dzieki temu nikt nieproszony nie bedzie psul ustawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się okazuje, niedzielę mam jednak całą dostępną :) Więc jeśli jest to jeszcze możliwe, to jestem za zmianą godziną gry na wcześniejszą.  Po to żeby ustawka mogła trwać dłużej oraz by zmęczenie nie dawało się we znaki ;) Oczywiście jeśli już nie ma takiej szansy (a zdaję sobie sprawę, że późno to proponuję), to godzina 18, jak wcześniej, odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie będę dostępna na Skype, ale  naładowany HS będzie w zasięgu ręki, a i mój nr telefonu jest dostępny dla dwójki z was...

 Prosiłabym także, abyśmy pograli w trybach: prosty detmatch, ukradnij artefakt i ścigany, bo mi tego brakuje do trofeum "Badacz".

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że lepiej będzie jak zostanie, jak jest ;) Jednak zapytać nie zaszkodziło :D Dziś powysyłałem zaproszenia do znajomych na PSNie, do osób których nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, maly problem się zrobił. Wcześniej grałem na 3 dniowym trialu, który się już oczywiście skończył.

Niestety w pudełku nie mam online passa.

Ktoś ma jakiś pomysł, czy można oszukać w jakiś sposób system?

Ewentualnie może ktoś z was ma online passa aktywowanego na jakimś drugim koncie i mógłby go pożyczyć na czas dzisiejszej ustawki?

 

Jeśli nic nie uda się wykombinować to niestety będę musiał spasować, bo w PSS online pass kosztuje 40 zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku nie miałeś online passa? Ja w premierowej edycji AC: Revelations online pass oczywiście miałem, nie musiałem za niego dopłacać. Co do jakiegoś oszukania systemu, to niestety, ale nie znam żadnego sposobu. I szczerze nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek istniał... Pozostaje chyba jeszcze tylko nadzieja, że ktoś będzie mógł Ci jakieś konto z aktywnym online passem użyczyć na ustawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku nie miałeś online passa? Ja w premierowej edycji AC: Revelations online pass oczywiście miałem, nie musiałem za niego dopłacać. Co do jakiegoś oszukania systemu, to niestety, ale nie znam żadnego sposobu. I szczerze nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek istniał... Pozostaje chyba jeszcze tylko nadzieja, że ktoś będzie mógł Ci jakieś konto z aktywnym online passem użyczyć na ustawkę.

Gra jest pożyczona od kumpla, który nie ma konsoli do netu podłączonej, więc założylem, że OP będzie w pudełku. Założylem nowe konto specjalnie na passa, chcę go wklepać, a tu zonk. Jedyne co jest w pudle to kod na zniżkę na Brotherhooda i II. Na allegro pusto w te chwili, są tylko passy na Xa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kontaktuj się z kumplem, gdzie On ma tego online passa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sushi, trochę późno sie opamiętałeś :) O 3-dniowym online passie mówiłeś nam na ostatniej ustawce tydzień temu, więc oczywiste było to, że w połowie tygodnia Ci się skończy.. Inna sprawa, że jak kogoś dobrze nie znasz to raczej nie dajesz dostępu do swojego konta! Ja niestety już mam dzielone konto, więc na pewno Ci nie pomogę.

Wychodzi na to, że gramy w 7 osób, czyli najprawdopodobniej nie będzie to nasza ostatnia ustawka na levele, bo losowo zawsze nam kogoś dorzuci  :sad: Jak sobie jakoś załatwisz tego online passa to najwyżej dołączysz do nas za tydzień. Przy takim układzie i tak dziś wszyscy nie wbiją 20 levelu. Ja mogę wpaść na góra 2 godziny. Mam niestety pracę do zrobienia na jutro  :sad: No i podobnie jak Bogda, dziś gram bez Skype i również bez HS  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sushi, trochę późno sie opamiętałeś :) O 3-dniowym online passie mówiłeś nam na ostatniej ustawce tydzień temu, więc oczywiste było to, że w połowie tygodnia Ci się skończy.. Inna sprawa, że jak kogoś dobrze nie znasz to raczej nie dajesz dostępu do swojego konta! Ja niestety już mam dzielone konto, więc na pewno Ci nie pomogę.

Wychodzi na to, że gramy w 7 osób, czyli najprawdopodobniej nie będzie to nasza ostatnia ustawka na levele, bo losowo zawsze nam kogoś dorzuci  :sad: Jak sobie jakoś załatwisz tego online passa to najwyżej dołączysz do nas za tydzień. Przy takim układzie i tak dziś wszyscy nie wbiją 20 levelu. Ja mogę wpaść na góra 2 godziny. Mam niestety pracę do zrobienia na jutro  :sad: No i podobnie jak Bogda, dziś gram bez Skype i również bez HS  :confused:

Wiem, że późno, ale byłem przekonany, że OP będzie leżeć w pudełku :)

 

W zależności od tego jak mi się wieczór potoczy, to być może będę mógł pomóc wam w ten sposób, że odpalę grę na innym koncie i tam będę do klepania, tzn. będę AFK, ale nie będzie wam przynajmniej randoma dorzucać. Powinno chyba pójść bez dotykania pada, nie?

 

Gdyby jednak znalazł się ktoś, kto ma wolny slot na passie i zechciałby mi zaufać, to obiecuję, że nie ucieknę do Argentyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że późno, ale byłem przekonany, że OP będzie leżeć w pudełku :)

 

W zależności od tego jak mi się wieczór potoczy, to być może będę mógł pomóc wam w ten sposób, że odpalę grę na innym koncie i tam będę do klepania, tzn. będę AFK, ale nie będzie wam przynajmniej randoma dorzucać. Powinno chyba pójść bez dotykania pada, nie?

 

Gdyby jednak znalazł się ktoś, kto ma wolny slot na passie i zechciałby mi zaufać, to obiecuję, że nie ucieknę do Argentyny ;)

 

Spoko. Przecież chodzi też o to żebyś Ty też wbił te brakujące trofiki. Więc jeśli chcesz je dobić i załatwisz jakoś online pass na przyszły tydzień to skończymy wszyscy za tydzień. Jeśli dziś masz być tylko do klepania to może się okazać, że za tydzień nie będziesz miał z kim grać, bo wszyscy już wszystko dzisiaj wbiją  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pożyczoną grę od kumpla, z tym że on kiedyś się u mnie zalogował i mogę swobodnie przełączać się między kontami. Przepustkę sieciową pobrałem z jego konta. Gdybym znał hasło mógłbym użyczyć na chwilę konta. Spróbuje na konsoli zmienić hasło, może da radę.

 

Lipa, żeby zmienić hasło trzeba wklepać obecne :(

Edytowane przez Dejvid1189
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wspólne granie :) A zwłaszcza @Adrinnosowi, @czero oraz @Vulcanowi_Genom, którzy zostali, żeby poboostować trofea z DLC :) Sporo trofików wpadło, kilka jeszcze zostało do zdobycia, udało mi się wbić 15 lvl zaczynając od 1. Chociaż gdyby nie te moje kilkukrotne rozłączenie z sesją, to pewnie miałbym też już poziom 20... ;/ Jednak liczę szczerze, że są jeszcze ludzie, którzy chcieliby ustawić się na kolejny termin :) I z tą wiarą zapytam, czy przyszła niedziela o jakiejkolwiek godzinie by pasowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wspólne granie :) A zwłaszcza @Adrinnosowi, @czero oraz @Vulcanowi_Genom, którzy zostali, żeby poboostować trofea z DLC :) Sporo trofików wpadło, kilka jeszcze zostało do zdobycia, udało mi się wbić 15 lvl zaczynając od 1. Chociaż gdyby nie te moje kilkukrotne rozłączenie z sesją, to pewnie miałbym też już poziom 20... ;/ Jednak liczę szczerze, że są jeszcze ludzie, którzy chcieliby ustawić się na kolejny termin :) I z tą wiarą zapytam, czy przyszła niedziela o jakiejkolwiek godzinie by pasowała?

 

Nie widzę problemu by w kolejnej ustawce połączyć trofea z DLC z dobiciem leveli. Niestety nie każdy mógł zostać dzisiaj dłużej by boostować DLC :confused: Trofeów brakuje Bogdzie i mi, Dejvid chyba nie ma dodatków. Więc jeśli Twoja wiara działa w obie strony i pomożecie z DLC to za tydzień w niedzielę na pewno się spotkamy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma wiara działa w obie strony! :D Nie ma problemu, ja chętnie pomogę przy trofeach z DLC :) Mi z DLC brakuje 2 trofeów z dodatku z postaciami. Nie mogłem ich zrobić ze względu na za mały level, który jest wymagany, aby kupić umiejętności pozwalające na zdobycie tych troefów. No i został mi też jeszcze 3 trofea z podstawki do zdobycia, w tym osiągnięcie 20 poziomu. Czyli mogę rozumieć @Tecumthe, że piszesz się na niedzielę? :)

 

PS. Dejvid nie ma tych troefów, na Skypie Nam o tym mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma wiara działa w obie strony! :biggrin: Nie ma problemu, ja chętnie pomogę przy trofeach z DLC :) Mi z DLC brakuje 2 trofeów z dodatku z postaciami. Nie mogłem ich zrobić ze względu na za mały level, który jest wymagany, aby kupić umiejętności pozwalające na zdobycie tych troefów. No i został mi też jeszcze 3 trofea z podstawki do zdobycia, w tym osiągnięcie 20 poziomu. Czyli mogę rozumieć @Tecumthe, że piszesz się na niedzielę? :)

 

PS. Dejvid nie ma tych troefów, na Skypie Nam o tym mówił.

 

Tak, piszę się  :) Pora pewnie ta sama jeśli innym pasuje. Pozostaje jeszcze @Sushi, bo jemu też trochę brakuje, pod warunkiem, że skombinuje online pass do tego czasu. 

Szybko Wam poszły te trofiki z DLC. Wychodzi na to, że za tydzień nasza ostatnia ustawka w Revelations i pewnie za jakiś czas przesiadka do AC III  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trofiki z DLC nam w sumie zajęły ~2h, więc jakoś poszło :) Potem przesiadka na AC III, a tam 55 level do zdobycia w multi czeka... W takim razie wstępnie jesteśmy umówieni na niedzielę o 18 :)

 

Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe

3) bogda501   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe

3) bogda501 

4) Vulcan_Genom

 

To i ja Wam pomogę. Trofea wchodzą szybko i bezproblemowo. Do jednego trzeba 3 osób (Sęp), a do najłatwiejszego 4 (Karnawał) (są potrzebne tylko po to, żeby uruchomić odpowiedni tryb), pozostałe można robić we dwóch, a niektóre nawet łatwiej zrobić we dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe

3) bogda501 

4) Vulcan_Genom

5) AdrinnoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe

3) bogda501 

4) Vulcan_Genom

5) AdrinnoX

 

Jeśli uda mi się ogarnąć OP:

x) jj_suharsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka - podwyższanie poziomów + zaległe trofea z podstawki + DLC. Niedziela 19.01.2014r. - godz. 18:00:

1) BEBZn1
2) Tecumthe
3) bogda501
4) Vulcan_Genom
5) AdrinnoX

6) cz3ro_pl

 

 

U mnie co prawda wpadla juz platyna, ale chetnie wam pomoge przy zaleglych trofikach :). Do tego czasu przemysle sprawe kupna DLC mapy podroznika i ewentualnie poboostujemy go razem.

Sprawa jest tylko takaz ze moge sie troche spoznic i byc po 18, ale to najwyzej do was dolacze.

Edytowane przez czero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×