Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze nie mozna sciagnac i udostepnic kilku osobom. Nie ma tego napisanego przy kupowaniu. Taka sama sytuacja byla z GT5: Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze nie mozna sciagnac i udostepnic kilku osobom. Nie ma tego napisanego przy kupowaniu. Taka sama sytuacja byla z GT5: Prologue

móc można ale chodzi mi właśnie czy nie ma blokady 24h czy czegoś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam takie pytanie zrobiłem Awarded when you complete your 10th Timed Challenge. i nie dostałem trophy co może być tego przyczyną ? 10 x time chalenge wykonałem a właściwie już z 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dziwnie sprawa wygląda z trophy, ponieważ ja np w Wipeout zrobiłem daną ilość rozgrywek (wyścigów) online a nie zaliczyło mi np danego trophy... Nie wiem czemu, tak samo i u Ciebie jest widzę, że zalicza jak chce, choć mi wiszą trofea, to fajnie by było gdy już coś robie aby to zaliczało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za update 3 czesciowy dzis sie pojawil :/ ?? ja chce wlaczyc burnouta a tu 400 mb trzeba pobrac ;/ i nie wiem po co, sciagnal go juz ktos i wie do czego on jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to za update 3 czesciowy dzis sie pojawil :/ ?? ja chce wlaczyc burnouta a tu 400 mb trzeba pobrac ;/ i nie wiem po co, sciagnal go juz ktos i wie do czego on jest??

Jak to? Jaki 3 częściowy?... ja właśnie ściągam jakiś z 35mb... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co to za update 3 czesciowy dzis sie pojawil :/ ?? ja chce wlaczyc burnouta a tu 400 mb trzeba pobrac ;/ i nie wiem po co, sciagnal go juz ktos i wie do czego on jest??

Wygląda na to że dawno burnouta nie odpalałeś...

1. ~380MB - V. 1.12

2. ~150MB - Davis

3. ~30MB - Trophies.

Updaty te pojawiały się w dość sporych odstępach czasu, mam tu na myśli Updt nr. 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania poprzednika, czy wie ktoś ile waży instalka z PSS ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to za update 3 czesciowy dzis sie pojawil :/ ?? ja chce wlaczyc burnouta a tu 400 mb trzeba pobrac ;/ i nie wiem po co, sciagnal go juz ktos i wie do czego on jest??

ja wlaczylem ale zaden update nie wyskoczyl moze wczesniej jakiego niepobrales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak naprzyklad w leaderboards mam 186 p to wlasnie jak sie te punkty zdobywa bo jestem na 20444 miejscu i chce byc troche blizej 1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania poprzednika, czy wie ktoś ile waży instalka z PSS ? Z góry dzięki za odpowiedź.

3.5gb właśnie ściągam

działa na kilku kontach koszt ... u mnie pobrało z przewalutowaniem około 75zł

a i dodatkowo jeżeli chodzi o wgrywanie się to gra szybciej śmiga z hdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> sndwwa

>> 3.5gb właśnie ściągam

>>działa na kilku kontach koszt ... u mnie pobrało z przewalutowaniem około 75zł

>>a i dodatkowo jeżeli chodzi o wgrywanie się to gra szybciej śmiga z hdd

Błąd , gra wazy dokładnie 3325 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>> sndwwa

>> 3.5gb właśnie ściągam

>>działa na kilku kontach koszt ... u mnie pobrało z przewalutowaniem około 75zł

>>a i dodatkowo jeżeli chodzi o wgrywanie się to gra szybciej śmiga z hdd

Błąd , gra wazy dokładnie 3325 mb

wcale nie bo 3360mb bo dochodzi patch 35mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Kiedys kiedy mialem BP ( cos kolo dnia premiery ) dostalem kod ktory sie wpisywalo w opcji Enter Sponsor Code czy cos takiego. Teraz tego nie widze. Co sie stalo z tymi autami za kod ? Beda ,,po drodze'' do odblokowania czy przepadly ? Widzialem ze w online dodano jakies 2 ciekawe ( cos na styl Hammera i jakiegos nissana skyline ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha!!!

100% i platyna!!!;-) (Tak w ogóle to platinium trophy pojawiło się przy 87%, nier liczyli rzeczy z motorami)

Udało się po trzech dniach walki. Najgorsze co może być to załątwienie online ośmiu graczy na wildcat's stadium.

Ale satysfakcja ogromna! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tylko brakuje Send Mugshot or Smugshot :/ Kamere posiadam xD ale niestety 2000 km ode mnie xD za miesiac dopiero bedzie platynka w BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko. Kiedys kiedy mialem BP ( cos kolo dnia premiery ) dostalem kod ktory sie wpisywalo w opcji Enter Sponsor Code czy cos takiego. Teraz tego nie widze. Co sie stalo z tymi autami za kod ? Beda ,,po drodze'' do odblokowania czy przepadly ? Widzialem ze w online dodano jakies 2 ciekawe ( cos na styl Hammera i jakiegos nissana skyline ).

Pozdrawiam

Może mi ktoś odpowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój boże Nie mam tego wlaśnie sponsor code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakieś to dziwne. Ja mam wszystkie dodatki i sponsor code dalej sobie istnieje...

Specjalnie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz pstryknąć fotke i mi pokazać bo może ślepy jestem ? Z góry dzięki.

Też tak czasami macie że gdy pędzicie pełną prędkością motorem i tak ostro przywalicie w coś to aż odwracacie głowe ? xD Ja mam taki odruch jakby Kurde jak gram online smiesznie to wyglada na zdjeciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak luzem wrzucam pytanie ... Czy mozna wykonac mug shota inna tansza kamerka usb anizeli ps3 eye ? jezeli tak , to jak to sie je ? czy kupuje tani "zamiennik" , podlaczam i jest wszystko ok czy jakies komplikacje. pliz o wyczerpujaca odp. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eye Toya i też robi foty Jak się dobrze zakręcisz, to wyrwiesz za ok. 40zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×