Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Eye Toya i też robi foty Jak się dobrze zakręcisz, to wyrwiesz za ok. 40zł

a gdzie tak tanio mozna dorwac ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem pare ofert.... powstaje tylko pytanie czy warto wydac te 40 pare zl plus przesylka czy kupic ps3 eye , ktore mozna wykorzystac do roznych gier robionych pod ta kamerke ... maly dylemat hehe. chyba ze eye toy z ps2 obsluguje tez te wszystkie gry jak eye pet itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch pod nazwą CAGNEY po za motorami także obsługę trybu 1080i wyłącznie dla playstation 3.

Aby dokonać tego trzeba wejść w ustawienia obrazu, HDMI > Custom i zaznaczyć tylko tryb 1080i (jeżeli zaznaczymy 720p i 1080i to gra uruchomi się w 720p, gra podczas działania w trybie 1080i nie ma żadnych spadków animacji)

Tutaj zamieszczam filmik który nakręciłem przed chwilą, http://pl.youtube.com/watch?v=FZHWwuFQlh0

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak lepszy jest 720p, ale to miło, że nas faworyzują. To dobrze rokuje na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zainstalowanie patcha bylo konieczne zeby odpalic gre w 1080i. Wiele gier mozna uruchamiac w tej rozdzialce, ale poniewaz konsola preferuje tryb 720p, 1080i jest zazwyczaj pomijany. Jezeli masz TV full HD mozesz zaznaczyc tylko tryb 1080p a zobaczysz ze gra "uruchomi sie w rozdzialce 1080p".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że criterion oficjalnie dodał obsługę 1080i a nie typowe skalowanie. Z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze to czekalem az burnout wyjdzie na piecka bo moj kap z 8600 gts bez problemu go pociagnie ale zaczynam sie obawiac juz o max detale i wysoka rozdzielczosc a na allegro gostek sprzedaje go po 30 czy 35 zl to chyba sie skusze ale ktos mi powie jakie sa roznice w wersji z psn ? czy to tak jak z tekkenem dr ze niebedzie filmikow itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten "kąp" pociagnie slownik jezyka polskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczeze to czekalem az burnout wyjdzie na piecka bo moj kap z 8600 gts bez problemu go pociagnie ale zaczynam sie obawiac juz o max detale i wysoka rozdzielczosc a na allegro gostek sprzedaje go po 30 czy 35 zl to chyba sie skusze ale ktos mi powie jakie sa roznice w wersji z psn ? czy to tak jak z tekkenem dr ze niebedzie filmikow itp ?

a czy widziałeś kiedykolwiek Burnouta na Pieca ? zapomni stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przedwczoraj na swojego maila, ktory podalem na potrzeby 'polskiego' psn dostalem takie cos:

myslalem ze to moze z powodu kryzysu i wzrostu kursu dolara, ale np wipeout dalej kosztuje jak kosztowal:)

to jest pierwszy mail od sony jaki dostalem, wiec nie wiem czy to standard, ze reklamuja cos czego nie ma i mam nadzieje ze ta cena to jakas kosmiczna pomylka:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja przedwczoraj na swojego maila, ktory podalem na potrzeby 'polskiego' psn dostalem takie cos:

myslalem ze to moze z powodu kryzysu i wzrostu kursu dolara, ale np wipeout dalej kosztuje jak kosztowal:)

to jest pierwszy mail od sony jaki dostalem, wiec nie wiem czy to standard, ze reklamuja cos czego nie ma i mam nadzieje ze ta cena to jakas kosmiczna pomylka:P

Stary, ale się uśmiałem jak zobaczyłem tą cenę! Ha! Mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba musialoby mnie pokrecic mocno, zebym cos na polskim pss za zlotowki nabyl droga kupna... nawet jesli $ nadal bedzie tak drozal, to i tak taniej zawsze bedzie w us.. chocby przez brak podatku.. inna sprawa, ze niepocieszony jestem, ze nie doladowalem portfela na us pss, kiedy $ stal po 2,1 ehhhhh niech to szlag...

swoja droga zyczylbym sobie uslyszec kiedys wreszcie oficjalna wypowiedz SCEP, na jakiej zasadzie ustalaja ceny produktow.. a szczegolnie czegos, czego fizycznie nie trzeba importowac i placic cla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

mam Burnouta z PS Store (3325 MB) i ściągał mi się tylko patch v1.5 (39 MB) no i w grze są tam jakieś 2 motory i niby noc też jest.

Czy to już wszystko czy jeszcze trzeba samemu coś ściągać? Słyszałem o jakichś zmianach pogody etc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena z maila którego i ja dostałem mnie zaskoczyła, Dimsonowi wyslałem maila i sie uśmiał

Już wolę wersję pudełkową niż z PSStore, taniej i zawsze fizycznie to masz w ręce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cena z maila którego i ja dostałem mnie zaskoczyła, Dimsonowi wyslałem maila i sie uśmiał

Już wolę wersję pudełkową niż z PSStore, taniej i zawsze fizycznie to masz w ręce!

A ja o dziwo nie dostalem tego maila. Wiec moze jednak nie puscili wszystkim tylko sie zorientowali ze gafe walneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też takiego nie dostałem musieli się pomylić i skapli się więc zaprzestali rozsyłać błędne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zauważyłem, że jak wygram wyścig to jest on potem zaznaczony takim "ptaszkiem", że zaliczone.

Ale jak włącze grę ponownie to te ptaszki mi znikają!! I skąd ja mam potem wiedzieć czy już to przejechałem, przecież nie zapamiętam wszystkiego!

O so hozi jakby?

edit: loaduje grę poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha! No to może akurat się tak złożyło, że zaliczyłem... i mi odleciały...

czyli co?

Po zaliczeniu licencji mogę robić te same wyścigi kolejny raz i mam za nie kolejne punkty, tak?

I jak to się ma do zaliczenia gry na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do licencji "Burnout", mozesz sobie 10 razy robić ten sam wyścig... i tak po jej zdobyciu będa zerowane "ptaszki"... Dopiero przy zdobywaniu "Elite" (najwyższej licencji) trzeba obowiązkowo zebrac wszystkie "ptaszki", żeby mieć 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do licencji "Burnout", mozesz sobie 10 razy robić ten sam wyścig...

Oczywiście tylko pierwsze zaliczenie danego wyścigu jest zaliczane do licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×