Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawilem sobie BP, wszystko ladnie pieknie, ale mam problem z graniem online - nie moze polaczyc sie z serwerem (sic!) w innych grach online nie mam tego typu problemow (buzz, gta, motorstorm) cos trzeba dodatkowo ustawic?

może to jakieś problemy z ich serwerami - ja też czasami miałem problemy z połączeniem, ale po pewnym czasie samo się naprawiało wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam juz licencje B, ale nadal nie moge rozkminic dwoch rzeczy. 1) mozna zrobic restart wyscigu? Bo czasem zle skrece i juz lipa, a wracac cale miasto to troche trwa. 2) Wjechalem w eventy, ktore juz wcxzesniej zrobilem. One nie sa jakos zazanczone (te ktore zrobilem, a ktore nie)? 3) Czasem jadac sobie (bez eventu) wyskakuje mi czyis czas i mi tez zaczyna leciec - o co cho? 4) Czesto sie zdarza, ze jest zazanczone na mapie miejsce, podjezdzam, chce rozpoczac a wyskakuje napis "wrong car" - OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, mam juz licencje B, ale nadal nie moge rozkminic dwoch rzeczy. 1) mozna zrobic restart wyscigu? Bo czasem zle skrece i juz lipa, a wracac cale miasto to troche trwa. 2) Wjechalem w eventy, ktore juz wcxzesniej zrobilem. One nie sa jakos zazanczone (te ktore zrobilem, a ktore nie)? 3) Czasem jadac sobie (bez eventu) wyskakuje mi czyis czas i mi tez zaczyna leciec - o co cho? 4) Czesto sie zdarza, ze jest zazanczone na mapie miejsce, podjezdzam, chce rozpoczac a wyskakuje napis "wrong car" - OCB?

1. nie można

2. są zaznaczone takim ptaszkiem (nie wiem jak to nazwac) a poza tym jak podjedziesz pod event, który ukończyłeś to na dole ekranu wyskakuje ci napis, że ukończyłeś ten event bla bla bla

3. każda ulica ma swoją czasówkę, którą możesz pobic.

4. to są eventy, w których zdobywasz lepszą wersję danego wozu- jeśli dojedziesz do celu na czas. Przy tym event'cie masz napisaną nazwę wozu, jaki jest potrzebny. Po prostuy musisz podjechac określonym wozem do tego eventu i go ukończyc

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję pomocy z jednym trofeum. Chodzi o spotkanie z siedmioma innymi graczami w Wildcats Baseball Stadium. Gracze spotkani przypadkowo mają w głębokim poważaniu moje prośby o poświęcenie pięciu minut na dojazd do tego stadionu, a na PSN mam trzech znajomych, z czego dwóch nie ma Burnouta, a jeden był ostatnio online dwa tygodnie temu. Zresztą nawet jakby był, to potrzeba by było sześciu innych ludzi do pomocy. Moja prośba brzmi więc następująco - czy siedem osób mogło by znaleźć 15 minut, żeby po prostu spotkać się w stadionie? Wystarczy wjechać do środka i już. Kiedy już by się znalazło chętnych ustalilibyśmy termin, kiedy wszyscy mogli by wejść do gry i załatwilibyśmy sprawę.

EDIT: Przepraszam, pomyliłem działy.

Edytowane przez zold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zold, dzisiaj od godziny 17 bede gral w Burnouta swoje misje. Moj PSN to DGNR8316 wiec dodaj mnie do znajomych a potem zapros online to Ci pomoge. Jutro tez bede gral takze nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze sens kupować tego Burnouta?

W zapowiedzi i tak chyba nie ma żadnego na PS3 jeszcze, a ten wiem że jest bardzo dobrą grą.

Po oglądnięciu paru filmików z gameplay'a na YT mój apetyt wzrósł jeszcze bardziej.

Obecnie i tak kończę MotorStorm'a, potem trochę online może, a jak nie to od razu zakupię Burnouta.

Tym bardziej, że już teraz nie jest taki drogi, za 100zł ( z przysyłką ) moża nówkę w folii dostać.

Także chyba się opłaca go jeszcze kupować? Tym bardziej, że i tak nic ciekawego obecnie nie ma z samochodówek do grania :)

GT Prologue odpada :P Nie będę za demo płacił tylu pieniędzy :)

Pozdrawiam, i z góry dzięki za (pod)odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej warto zainwestowac stowke w burnout paradise poniewaz jest to jedna z najlepszych gier samochodowych na ps3 i jezeli jeszcze w nia nie grales to koniecznie powinienes :D dostarczy ci wiele godzin znakomitej zabawy i jeszcze ma przyjenmne trofea do zbierania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie chyba odpowiedziałeś :turned: Bierz śmiało, nie pożałujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać. Brać i nie żałować. Gra była warta 180zł przy premierze bez ani jednego wtedy dodatku. Teraz dodatków tony a za drzwiami kolejne czekają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, ze gra jest nudna, niczym nie zaskakuje, a każde, kilkukrotne wygranie race'ów od punktu A do punktu B, odblokowuje samochód, a właściwie monstrum nie z tego świata z innym brzęczkiem silnika, kiedy cieszy każdy dodatkowy box na półce. Jeżeli w rachube wchodzą tylko samochodówki to bierz, bo na PS3 i tak nie znajdziesz nic lepszego. Co ja pletę, MS1/2, RDG, MC:LA. Tyle, że niektóre już masz, więc na twoim miejscu kupiłbym Resistance 2 :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Party Pack do Burnout Paradise z datą wydania

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6172...ta_wydania.html

Restart wyścigów... nawet dobry pomysł, ale jakby nie patrząc to z początku skończyłeś jeden (np. na 2 miejscu), zaczynałeś kolejny wyścig na kolejnym skrzyzowaniu. I na tym I to było właśnie fajne w BP. Lecz już pod koniec nerwy nie pozwalały mi grać w tą grę. Stąd też pewnie moja opinia kilka postów powyżej, bo przecież skończyłem grę, kiedy mnie wkurzyła i tak ją zapamiętałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cena to rzeczywiście granice 20$ ? Jeśli tak, to trochę drogo - w PSS PL pewnie możemy oczekiwać jakiś 69/79zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać. Ja na allegro dałem 60 zł wraz z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto poszukać. Ja na allegro dałem 60 zł wraz z przesyłką.

bardziej chodziło mi o prognozowaną cenę za party dodatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesuje mnie to:

Z dobrych informacji wynika, że wraz z płatną zawartością pojawi się darmowy dodatek, który wprowadzi nowy ekran powitalny i sklep z poziomu gry. Dodatkową atrakcją mają być nowe tryby, poprawiona oprawa wizualna oraz system dynamiki pojazdów. No i możliwość restartowania wyścigów!

Czyli na szczęście nie trzeba kupować tego party packa, żeby mieć restarty i poprawioną oprawę, oczywiście o ile to prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak odblokować ostatnie trzy samochody. Mam 77 z 81. Jeden dostanę, za ukończenie wszystkich challengy. A co z resztą?

OK. Już wiem. Chodzi o motory :)

Edytowane przez cube76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie restarty.

Co do reszty to w sumie bez wiekszych zmian - choc nie wiem co zrobia z przyczepnoscia aut, ktore wg nich maja byc bardziej realistyczne. Ale cool.

Kiedy bedzoe mozna pobrac ten upadate?

PS. Pytalem sie o czesc miasta dodana do updatu - nie ostatniego, tylko tego, w ktorym wlasnie dodano jakas czesc miasta (tak czytalem) - byla takowa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Pytalem sie o czesc miasta dodana do updatu - nie ostatniego, tylko tego, w ktorym wlasnie dodano jakas czesc miasta (tak czytalem) - byla takowa czy nie?

Nic nie dodano, o czym ty bredzisz? :whistling:

BTW. Dodano? :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny (niebawem pack Island :))

island2.jpg

island3.jpgisland1.jpg

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×