Skocz do zawartości
KopaczK

Final Fantasy X HD

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwaliłbym za pierwszym razem, gdybym na zajęcia nie musiał zapieprzać :P. Starałem się nie używać za dużo summonów, bo boss był za łatwy i myślałem, że zaraz po nim będzie walka z jeszcze jednym, trudniejszym. 

 

Z tych 60h to jakieś 10 grałem w blitzballa i drugie 10 szukałem Celestial Weaponów i łapałem stworki. Zostało mi jeszcze dużo do zrobienia, ale nie lubię grać zerkając co chwilę na jakiś strategy guide. Zresztą po ukończeniu fabuły nie mam już motywacji.

 

Właśnie słucham soundtracku i jest to jeden z najlepszych jakie słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a w ktorym finalu ostatni boss byl problemem jak sie mialo porobione wiekszosc sub questow i zdobyte najlepsze bronie? Bo raczej sobie nie przypominam zeby w poprzednich czesciach bylo cos trudniej w tej kwestii;)

 

Hymm...jak tak dobrze pomyśleć to te pierwsze oryginalne finale miały trudnych ostatnich bossów. Oczywiście oryginalne czyli nie wersje nerfione które później trafiły w obieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze mozesz ruszyc teraz X-2 ktora moim zdaniem jest swietna gra. Zwlaszcza system daje rade a dodatkowo tutaj mamy lapanie stworkow dla mnie nowosc bo te iles lat temu jak gra wyszla nie mialem tej wersji posiadajacej te dodatki tylko jakas inna.

 

Trace no moze cos w tym jest ja gralem 3, 4 i 6 jedynie z tych starszych i w sumie 6 faktycznie miala niezly poziom trudnosci. Ps. w psn 3 to jest ta wersja 3d? bo wiem ze 3 i 4 wyszly odnowione w 3d warto w ogole sie tymi wersjami zainteresowac czy sa jakos mocno okrojone w stosunku do oryginalnych?

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 do 6, ostatni Bossowie byli trudni w porównaniu z tym co kwadratowi zaczęli serwować później, pewnie w XV dadzą uber ostatniego Bossa, 5 razy kwadrat i napisy końcowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mam nadzieje ze zapowiedza XII Hd na ps vite i ps 3 jeszcze wtedy na pewno nie kupie w najblizszym czasie ps4 bo nie ma zadnej zapowiedzianej gry ktora by mnie interesowala na najblizszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko odgrzewanie kotletów im zostaje, plus zasrają rynek badziewiem na tel. i oto jawi nam się mocarny Square Enix który kiedyś był niedoścignionym jRPG'owym królem.

 

PS4 jak X-One to jak na razie tylko ozdóbki jak dla mnie które by stały i się kurzyły, absolutnie nie ma nic ciekawego na te konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy ! przecież SE wraca do robienia gier dla core'owych graczy XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba!!! To wszyscy czekamy z utęsknieniem :laugh:

 

Ogólnie dziwi fakt że dalej idą w zaparte i nie chcą stworzyć staro szkolnego jRPG'a jakiego życzą sobie fani na duże konsole, na pewno zeszłoby więcej sztuk niż FFXIII-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez x hd chyba zeszlo wiecej niz xiii3 wiec na bank by sie im sprzedalo dobrze. Ogolnie powinni zrobic cos w starym stylu i jak szkoda im pakowac super duzo kasy to niech robia jak inne firmy i puszcza na ps3 ktore jeszcze ma mnostwo odbiorcow.

wxzoraj z ciekawosci idpalilem x2 hd i musze przyznac ze rewelka na malym ekranie vity fajnie ze mozna wylaczyc zmiane dress spheres w sensie zeby tej scenki nie ogladac ciagle. Podoba mi sie dodatkowy motyw z lapaniem stworkow nie znalem tego bo w wersji jaka gralem na ps2 nie bylo. Wlaczylem na razie tak pogladowo bo mam zamiar ruszyc jak mi x zbrzydnie w ktorym juz robie sub questy glownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm....pamiętam że na Ps2 przechodziło mashowanie guzika od uniku. Czy na PsV też to działa czy trzeba jednak się wsłuchiwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pioruny jest dobry patent

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm....pamiętam że na Ps2 przechodziło mashowanie guzika od uniku. Czy na PsV też to działa czy trzeba jednak się wsłuchiwać ?

Spamować unikiem się nie da, trzeba przyglądać się aż zabłyśnie.

 

@drk2 tego sposobu właśnie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze części można kupić chyba po 59zł a nówka na Ps3 za 129zł na allegro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę używkę ....

 

Poczekaj, ja pewnie wezme przy pierwszej promocji jaka się pojawi na pss a pewnie się pojawi prędzej niż później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, ja pewnie wezme przy pierwszej promocji jaka się pojawi na pss a pewnie się pojawi prędzej niż później.

 

Byla lub jest na amerykanskim PSN wiec lykac jak ktos chce bardzo. Gra nie jest jakos super droga nowka tez jak na tyle godzin co zapewnia wedlug mnie. 2 porzadne gry na vite za te 129zl czy jakos tak to na prawde malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam się swojej zasady nie kupować nowej nie płacić 20zł więcej za zdjęcie folii bo mnie to nie jara jakoś :D

Zawsze staram się kupić tak aby po ograniu i odsprzedaży wyjść na 0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam się swojej zasady nie kupować nowej nie płacić 20zł więcej za zdjęcie folii bo mnie to nie jara jakoś :biggrin:

Zawsze staram się kupić tak aby po ograniu i odsprzedaży wyjść na 0 :)

 

Niby tak ale z uzywka moze byc tak ze nie bedziesz mial pewnosci czy na x-2 faktycznie ktos wykorzystal kupon czy nie. No chyba ze interesuje cie tylko sama X wtedy luzik:)

Ja tam uwazam ze jak cena nowki nie jest zla to warto wziac. Bralem na premiere i nie zaluje w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje dwóch stworów Catoblepas i espada, gdzie moge je dorwać? Z tego co się orientuje to trzeba w przypadku catoblepas miec wszystkie stwory z Mt. Gagazet co mam zrobione bez jednego, którym powinien być ów catoblepas jak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catoblepas się odblokuje jak będziesz miał wsio złapane, sprawdź czy jakimś cudem nie ominąłeś żadnego.

 

Espada jest za wyłapanie mobków z Macalania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mt. Gagazet i brak jednego, którym powinien być catoblepas? Czy mam jeszcze znaleźć jednego innego?

pe8yjy4y.jpg

y8ubugys.jpg

Wybaczcie ale final fantasy x, to w ogóle mój pierwszy rpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catoblepas będzie w Original a nie w Mt.Gagazet tak dla jasności, tak samo Espada.

 

Czyli dalej brakuje Ci jednego mobka z Gagazet żeby odblokować Catoblepasa.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę już trochę po tym gagazet moutain trail i gagazet moutain cave i nie widzę żadnego nowego stworka :( zabijam je jeszcze raz dla pewności. Może robię coś nie tak... Droga do zanarkand raczej się już nie zalicza do gagazet?

---------------

Ok, mam już tego z gagazet! Dzięki za pomoc!

Edytowane przez ardek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×