Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Namiarów nie znam, ale to jakiś obłąkany biedak. Fakt jest taki, że rep. leci w dół, a Ty i reszta nie plusujecie! :D Kompania przechodzimy od słów do czynów! :laugh:

Dziękuję za pozostałe dwie aplikacje, ale na tą chwilę rekrutacja znów jest zamknięta. Po raz kolejny osiągnęliśmy maksymalna możliwą liczbę członków.

No stary...foch!!!!!:beee:

Ja nie plusuję???!!!!!

Cholera,limit darmowych plusów został wyczerpany..., i Ty Brutusie przeciwko mnie????:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie tak paruje sobie oryginalny hs z iphone'em lacze sie z kumplem potem przez skype'a ( iphone po wifi ) i mamy zajebisty bez lagow bez szczekania voicechat i to nie tylko w w trakcie grania ale caly czas i to jest zajebiste, tak jest w kz3 :) ... ja nadal nie moge uwierzyc ze zrobili tak zajebista gre i pomineli NAJWAZNIEJSZY aspekt grania team'owego ... niech ich szlag ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiarów nie znam, ale to jakiś obłąkany biedak.

ale ja znam namiary na te dwie osoby co "-" . warn powinien ostudzic ich :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepszy będzie Skype ponieważ większość członków plutonu ma telefon z androidem lub innym systemem(w tym ja :whistling:). Wtedy wystarczy tylko pobrać skype na telefon i można gadać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum jak i w fps ach na ps3. Zbyt dobrze mi nie idzie w BF ale trening czyni mistrza :rolleyes: Dlatego chciałbym dołączyć do waszego plutonu. Chodzi mi o dobrą zabawe, a poza tym kilku znajomych na ps się przyda :thumbsup:

- Nick z PSN: starkdam

- Wiek: 21

- Nick z Battlelog'a: 19damian

Headset a nie posiadam. Podrawiam.

Edytowane przez dam27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja znam namiary na te dwie osoby co "-" . warn powinien ostudzic ich :thumbsup:

Dziękuję za zainteresowanie sprawą bez bezpośredniej prośby z mojej strony. Dziękuję również za niepodawanie do publicznej informacji, którzy to osobnicy. Może od teraz ten proceder zostanie ukrócony...

Jagoda wiesz przecież, że Cię kocham. (No gay) :biggrin: :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to najlepszy system operacyjny w smartfonach. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jednak ja posiadam... badę. :D To taki autorski system od Samsunga. Nie ma niestety tam aplikacji Skype (sprawdzałem). Stąd w moim przypadku to nie wchodzi w grę. Jeśli Skype nie obsługuję słuchawek typu Bluetooth, to mam problem... Kablowy od headseta do PC z kolei może być za krótki, ale najważniejsze aby większość z Was mogła się porozumieć, by ogól był zadowolony, ja jakoś przeżyję. Stąd jestem za Skype również. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to najlepszy system operacyjny w smartfonach.

android to jak windows, najlepszym on nie jest, ale najpopularniejszym tak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być skype,zaraz ściągnę na fona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja znam namiary na te dwie osoby co "-" . warn powinien ostudzic ich :thumbsup:

Dzięki wielkie--niby to nic te minusy,ale człowiek zastanawia się..."Leo why?"

IP-ajlowiu tu :tongue:

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

w związku z tym, iż plutony do których dotychczas należałem nie wykazują większej aktywności postanowiłem złożyć aplikację do was. Biorąc pod uwagę liczbę żołnierzy, na brak roboty nie będę mógł narzekać. Nawet jeśli narazie nie będzie dla mnie miejsca liczę na nowe kontakty, które umożliwią miłą grę z rodakami.

Nick z PSN: adrin1985

Wiek: 26

Nick z Battlelog'a: alfa-whiskey

Headset: jest

Do zobaczenia na polu bitwy, pozdrawiam Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku NA PEWNO stworzę nowe wolne miejsca, dlatego musicie być czujni, gdyż aby dopełnić formalności będziecie musieli wysłać jeszcze aplikację o dołączenie na Battlelog, której przez komplet jaki mamy nie możecie póki co wysłać. Takie techniczne ograniczenie, którym DICE postanowiło uprzykrzyć nam życie... :pardon: Stay tuned! :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku NA PEWNO stworzę nowe wolne miejsca, dlatego musicie być czujni, gdyż aby dopełnić formalności będziecie musieli wysłać jeszcze aplikację o dołączenie na Battlelog, której przez komplet jaki mamy nie możecie póki co wysłać. Takie techniczne ograniczenie, którym DICE postanowiło uprzykrzyć nam życie... :pardon: Stay tuned! :thumbsup:

Świetna wypowiedź:thumbsup: --kumasz?-kryptonim"IP".:rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wypowiedź:thumbsup: --kumasz?-kryptonim"IP".:rofl:

Powitać.Ja Imperatora kumam ale Twojej wypowiedzi ni huhu.

PS.Moi Brothers of Arms od poniedziałku wyjeżdżam w 2 miesięczną delegację robić siano pod niemiecką granicą także mało mnie będzie na polu walki,ale myślę,że w weekendy będę się starał odstresować grając z Wami.Pozdrawiam

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać.Ja Imperatora kumam ale Twojej wypowiedzi ni huhu.

PS.Moi Brothers of Arms od poniedziałku wyjeżdżam w 2 miesięczną delegację robić siano pod niemiecką granicą także mało mnie będzie na polu walki,ale myślę,że w weekendy będę się starał odstresować grając z Wami.Pozdrawiam

Wiesz... IP podupada na reputacji-kumasz?:pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zorientowałem się o co chodzi. Ten kryptonim jest tak skuteczny, że główny zainteresowany nie wiedział o co "come on". :biggrin:

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No impuś , limit na dziś wyczerpany. Mi też możecie pomóc ;D A w nagrodę od Szefa akcji "IP" , chcę usłyszeć jego ponoć sexi głos xD

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zorientowałem się o co chodzi. Ten kryptonim jest tak skuteczny, że główny zainteresowany nie wiedział o co "come on". :biggrin:

No co TY????

To Ja kumałem połowę dnia jaki kryptonim nadac naszej akcji a Ty dopiero teraz...?:beee:

No dobra-wybaczam Ci :whistling: :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z PSN: vimpex

- Wiek: 17

- Nick z Battlelog'a: vimpex

- Informację o posiadaniu bądź nie headseta: hs jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×