Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się pożyczyć laptopa i zainstaluje na nim skypa. Odezwę się jak będę miał pewność, że będę mógł z wami gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, smiechu i wildafenix, jamiemonowidz, kutkus, rassiq, lm74out i jeszcze kilku graja prawie codziennie na skype. Poznajduj dokładne nicki na battlelogu i w zakładnce pluton odkop temat z nickami na skype, dodawaj nas - my dodamy Cie do konferencji i bedziesz grał z nami :)

Niestety, w laptopie mikrofon nie działa :( Więc nici ze wspólnej gry. Chyba, że będę was tylko słuchał... W sobotę będę na zakupach to może kupie jakiś mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w laptopie mikrofon nie działa :( Więc nici ze wspólnej gry. Chyba, że będę was tylko słuchał... W sobotę będę na zakupach to może kupie jakiś mikrofon.

Ja mam jakiś za 10 zł Apollo kupiony z 3 lata temu i sprawdza się idealnie, dobrze słychać, nic nie przerywa. Kupuj, kupuj, im więcej ludzi na "Skejpie" tym lepiej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę poprawić mój średni dzienny czas online w bfie do 4,5h, żeby mnie wszyscy widzieli, że gram :D

Wystarczy luknąć na twoje staty godzinowe na BL i widać,że liderujesz w plutonie :tongue: --gonię cię i jeszcze ze dwa razy na zwolnieniu lekarskim i jedynka będzie przy "jagoda1111":tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w co drugi weekend masz szansę odrobić jak mam szkołę :P ale biorąc pod uwagę fakt jak mnie uzależniła ta gra, moim skromnym zdaniem jesteś bez szans :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skypa to podstawa we wspólnym graniu (wiem że nikt nie pytał)? Jakość jest świetna, połączenie jest stałem i niezależne od tego czy jesteś na serwerze i w której jesteś drużynie. Dlatego apeluję do was chłopaki- jeżeli możecie grać ze skypem- nie ma się nad czym zastawiać- gra jest o niebo lepsza. Pewne jest że czat głosowy w grze nigdy nie da nam takich możliwości jak skypa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skypa to podstawa we wspólnym graniu (wiem że nikt nie pytał)? Jakość jest świetna, połączenie jest stałem i niezależne od tego czy jesteś na serwerze i w której jesteś drużynie. Dlatego apeluję do was chłopaki- jeżeli możecie grać ze skypem- nie ma się nad czym zastawiać- gra jest o niebo lepsza. Pewne jest że czat głosowy w grze nigdy nie da nam takich możliwości jak skypa.

I można pogadać o pablopiloto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś za 10 zł Apollo kupiony z 3 lata temu i sprawdza się idealnie, dobrze słychać, nic nie przerywa. Kupuj, kupuj, im więcej ludzi na "Skejpie" tym lepiej. :P

Kupie od razu lepsze słuchawki żeby mieć w razie czego gdyby naprawili voice chat :biggrin:

Logitech Vantage USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejczu--wyślij mi zapa na psn( próbowałem i dupcia),bo nie mam cię w znajomych a czasem chciałbym podziękować ci za grę:tongue:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jutro jest trening zainstalowałem Skypa na tablecie. Gdy uruchamiam go pokazuje się logo skype a potem mnie wywala na pulpit i tak w nieskończoność. Podobny problem mam z innymi aplikacjami np. NFS Shift. W moim laptopie mikrofon nie działa, a do jutra pewnie nie zdążę zamówić nowego. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 siema, na jutrzjeszy trening macie full skład? 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadzimy TĄ akcję co ostatnio z Imperatorem... ?? Jeśli tak to poproszę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadzimy TĄ akcję co ostatnio z Imperatorem... ?? Jeśli tak to poproszę ;)

Proszę bardzo.

Jeśli trzeba to zawsze można reaktywować akcję pod kryptonimem"IP+" --musimy być czujni :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie zachowanie niektórych plutonowiczów. Dziś grałem ze sporą liczbą ludzi z plutonu. Zauważyłem, że gdy komuś nie szła gra, reszta opuszczała drużynę i przechodziła do innej zostawiając tą osobę samą. :down: Co to za solidarność? - ja się pytam! :shok:

Przy okazji chcę podziękować za wspólną grę:

-Krilek

-KOSMITA1916

-jamiemonovitz

-bananek83

-D3AR316

-Myfon

-szyma45

(Przepraszam jeśli kogoś pominąłem lub napisałem zły nick)

Pierwszy raz grałem w tak zgranym zespole. :biggrin:

Edytowane przez Mation
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie zachowanie niektórych plutonowiczów. Dziś grałem ze sporą liczbą ludzi z plutonu. Zauważyłem, że gdy komuś nie szła gra, reszta opuszczała drużynę i przechodziła do innej zostawiając tą osobę samą. :down: Co to za solidarność? - ja się pytam! :shok:

Przy okazji chcę podziękować za wspólną grę:

-Krilek

-KOSMITA1916

-jamiemonovitz

-bananek83

-D3AR316

-Myfon

-szyma45

(Przepraszam jeśli kogoś pominąłem lub napisałem zły nick)

Pierwszy raz grałem w tak zgranym zespole. :biggrin:

Czasem tak bywa-sam doświadczyłem tego na własnym dupsku :pardon:- komunikacja to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zrobią wszystko dla tych 500 pkt za najlepszą drużynę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem z kimś z polski byc w squadzie, Dziękuję wszystkim za grę, i nie mogę do teraz uwieżyc, że pokonałem Jamie w pojedynku heli :D Pewnie to pierwszy i ostatni raz, ale i tak się cieszę.

Jamie, przez chwilę lataliśmy razem w heli szturmowym, ale ktoś tylko mnie zestrzelił : / I nie mogłem się obok Ciebie odrodzic, bo nie byłem z Tobą w teamie : / Ale liczę na powtórkę, może za tydzień? :D

Dziwi mnie zachowanie niektórych plutonowiczów. Dziś grałem ze sporą liczbą ludzi z plutonu. Zauważyłem, że gdy komuś nie szła gra, reszta opuszczała drużynę i przechodziła do innej zostawiając tą osobę samą. :down: Co to za solidarność? - ja się pytam! :shok:

Przy okazji chcę podziękować za wspólną grę:

-Krilek

-KOSMITA1916

-jamiemonovitz

-bananek83

-D3AR316

-Myfon

-szyma45

(Przepraszam jeśli kogoś pominąłem lub napisałem zły nick)

Pierwszy raz grałem w tak zgranym zespole. :biggrin:

Był jeszcze radzia11

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za grę;) . Szyma, nie jestem żadnym heli-bogiem ale skoro uważasz mnie za jakikolwiek autorytet w tej kwestii to dzięki :). Mation- może pomyliłeś wychodzenie z drużyny ludzi do innych drużyn? Wybacz, ale priorytet mają osoby posiadające skype'a, więc jeśli ktoś wychodzi ze składu to tylko dlatego, że ktoś poza nim jest na skajpie. Jeśli nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi to wybacz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś grałem ze sporą liczbą ludzi z plutonu. Zauważyłem, że gdy komuś nie szła gra, reszta opuszczała drużynę i przechodziła do innej zostawiając tą osobę samą. :down: Co to za solidarność? - ja się pytam! :shok:

Tu się zgadzam , panowie ja wiem, że fajnie jest jak gramy wszyscy w jednym zespole, ale jeżeli powrzuca nas osobno to przeskakujcie między teamami na początku/końcu rundy a nie w trakcie meczu... Pierwsze trzy czy cztery mapki grałem ciągle 8/9/10 na 12 bo kolejne osoby musiały konieczne, już, teraz, od razu przeskoczyć do większości. I potem są takie kwiatki, że na Teheranie potrzeba czołgu żeby w ogóle wydostać się z respa <_<

Ale ogólnie dzięki za grę i za dog tagi :tongue:

A co do sq rush to żeby tam cokolwiek sobą prezentować musiałbym pozbyć się nawyku gry rambo style, bo średnio tam pasuje :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje za wczorajsza gre , byly problemy ale było OK :) Jesli bedzie brakowac ludzi chetnie zagram PSN: Bartolinhos Skype: bartek.s53 .

Tu się zgadzam , panowie ja wiem, że fajnie jest jak gramy wszyscy w jednym zespole, ale jeżeli powrzuca nas osobno to przeskakujcie między teamami na początku/końcu rundy a nie w trakcie meczu... Pierwsze trzy czy cztery mapki grałem ciągle 8/9/10 na 12 bo kolejne osoby musiały konieczne, już, teraz, od razu przeskoczyć do większości. I potem są takie kwiatki, że na Teheranie potrzeba czołgu żeby w ogóle wydostać się z respa <_<Ale ogólnie dzięki za grę i za dog tagi :tongue:<br style="color: rgb(204, 204, 204); font-family: verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(38, 38, 38); ">

A co do sq rush to żeby tam cokolwiek sobą prezentować musiałbym pozbyć się nawyku gry rambo style, bo średnio tam pasuje :fool:

W 100% sie zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek co sie dzialo z twoim skype ?? próbowałem wiele razy sie z Tobą skontaktować ale nie udało sie .. szkoda bo komunikacja musi być wewnątrz drużynowa :) Pozdro i dzieki za gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem z wami na skype ( skype w PSP ) dodaliscie mnie chyba bylem 5min wszyscy sie do siebie darli wyzywali i nagle ktos zakonczyl rozmowe a na psp nie da sie wrocic do poprzedniej rozmowy konferencyjnej mialem tak dwa razy i dałem sobie spokoj widizalem ze ladne zamieszanie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim za grę;) . Szyma, nie jestem żadnym heli-bogiem ale skoro uważasz mnie za jakikolwiek autorytet w tej kwestii to dzięki :). Mation- może pomyliłeś wychodzenie z drużyny ludzi do innych drużyn? Wybacz, ale priorytet mają osoby posiadające skype'a, więc jeśli ktoś wychodzi ze składu to tylko dlatego, że ktoś poza nim jest na skajpie. Jeśli nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi to wybacz :).

Jesteś taki autorytet, że aż Kosmita dal sobie Taga "Jamiemonovitz" hahahah :D Ale się uśmiałem jak mnie zabił i to zobczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×