Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po przystępieniu do plutonu (i wpisaniu TAGu) Wam też pokasowały się statystyki i odblokowane bronie w battlelogu?

Gdy patrze na skład plutonu i wasze statystyki też widzę że jest wszystko wyzerowane. Jak to wygląda u Was koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po przystępieniu do plutonu (i wpisaniu TAGu) Wam też pokasowały się statystyki i odblokowane bronie w battlelogu?

Gdy patrze na skład plutonu i wasze statystyki też widzę że jest wszystko wyzerowane. Jak to wygląda u Was koledzy?

Tak, mam ten sam problem. Ale było podobnie gdy robili maintance serverów, więc może robią je jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam ten sam problem. Ale było podobnie gdy robili maintance serverów, więc może robią je jeszcze raz?

Odzyskałeś później statystyki, czy musiałeś zacząć grać "od nowa" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałeś później statystyki, czy musiałeś zacząć grać "od nowa" ?

Odzyskasz , bez obawy :P, ktoś pisał mi że koło 12 będzie można probowac grac, sam chciałem teraz trochę się pobawic ,ale odrzucają mnie serwery EA :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir nie ma co się bać nic sie nie straci to tylko chwilowy problem. Natomiast jak by skasowalo staty i trzeba bylo by od nowa zacząć to ludzie zmieszali by gre z błotem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mogę się zalogować z serverami EA Online. Możliwe więc jak pisałem że coś robią na serverach.. chociaż nigdzie nic o tym nie wspominali. Często na facebooku coś pisze ale tym razem cisza.

Jak się uda zalogować zdam relacje.

PS: Żeby nie pisać post pod postem, właśnie udało się zalogować. Wszystkie odblokowania, nieśmiertelniki itd. są nadal odblokowane jak były. Czyli ok :P

Edytowane przez Engardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mogę się zalogować z serverami EA Online. Możliwe więc jak pisałem że coś robią na serverach.. chociaż nigdzie nic o tym nie wspominali. Często na facebooku coś pisze ale tym razem cisza.

Jak się uda zalogować zdam relacje.

PS: Żeby nie pisać post pod postem, właśnie udało się zalogować. Wszystkie odblokowania, nieśmiertelniki itd. są nadal odblokowane jak były. Czyli ok :P

Wczoraj też padły serwery 2 razy na około 15 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Evenement_1

HS: jest

Wiek: 26

Battlelog: Evenement_1

BF3: jest wersja płytowa

Dostępny głównie wieczorem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie rozpisany 1 post :) co do teamspeaka to mogę pomóc lecz tu trzeba mieć komputer nie daleko siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem świeży w temacie teamspeaka i headsetów, więc mam pytanie- jeśli mam słuchawkę BH-104 to będzie taka sytuacja podczas gry, że moi teammates będą słuchać szumów i zakłoceń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos napisac jak wstawic przed nick tag naszego plutonu ? Mozna to przypiac do pierwszego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos napisac jak wstawic przed nick tag naszego plutonu ? Mozna to przypiac do pierwszego posta ;)

Trzeba się zalogować na Battlelog - Profil - Edytuj profil - Ustawienia żołnierza Edytuj wygląd żołnierza i znacznik klanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem świeży w temacie teamspeaka i headsetów, więc mam pytanie- jeśli mam słuchawkę BH-104 to będzie taka sytuacja podczas gry, że moi teammates będą słuchać szumów i zakłoceń?

do teamspeaka to potrzeba słuchawki pod kompa bo to program do komunikacji głosowej na peceta :) a co do szumów w grze itp nie mam pojęcia ponieważ sam jeszcze nie testowałem swojej słuchawki do ps3 :P

Edit: Posiadam już HS więc do boju! :)

Edytowane przez Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczną wiadomość umieściłem na tablicy Plutonu.

Jest jedno wolne miejsce w Plutonie, ale nie mam odpowiedniego kandydata. Spośród osób, które wpisały się poprawnie na forum jest sporo takich, które nie wysłały aplikacji o przyłączenie na Battlelogu. Także nie mam właściwego kandydata. Jeśli ktoś chcę dołączyć, to zapraszamy. W przypadku niewiedzy jakie kroki należy podjąć, proszę o kontakt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: David_MPEG

wiek: 17lat

Batllelog nick: David_MPEG

Kłamiesz! :) Na BT: masz inny nick. Ale mój instynkt łowcy kazał mi Cię odnaleźć pośród dziesiątków aplikujących, z powodzeniem.

Witamy na pokładzie. :)

Dodaj informację, czy posiadasz headset.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu naprawiono mi battleloga

Zapisywałem się w temacie ponad tydzień temu więc zamiast edytować wiadomość po prostu dodam nową

Wiek 24

PS ID: ronghar

Battlelog id: ronghar

Posiadam HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn ID yans00

wiek 23

nick na battlelog yans0-0

Edytowane przez Yans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki dać tag naszego klanu? PSP? PS3SP?

Czytanie pierwszego postu uważnie w całości się kłania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tą zmianą TAGa na PS3S ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID: Geralt_76_PL

Battlelog: Geralt140276

Wiek: 35

Edytowane przez onkyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tą zmianą TAGa na PS3S ?

Trwa głosowanie na BL.

Oddawać głosy i sprawa będzie zakończona-dziwne,że tak mało osób udziela się na BL,choć jest nas w składzie SETA dry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej ustawki robic na forum ? Mozna by zrobic jakis odpowiedni temat do ustawek tylko dla naszego plutonu. Na battlelog nie zaglada za duzo ludzi i nie ma powiadomien na maila o nowych wiadomosciach na "scianie" dlatego trudniej zebrac jakas wieksza ekipe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×