Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem z wami na skype ( skype w PSP ) dodaliscie mnie chyba bylem 5min wszyscy sie do siebie darli wyzywali i nagle ktos zakonczyl rozmowe a na psp nie da sie wrocic do poprzedniej rozmowy konferencyjnej mialem tak dwa razy i dałem sobie spokoj widizalem ze ladne zamieszanie bylo.

Ahaa to takie buty , następnym razem bedzie lepiej , było troche zamieszania ale w koncu pogralismy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasad ligowych: wyglądają one tak. Najważniejsza część- każda klasa może pojawić się w drużynie tylko RAZ (czyli gramy w układzie assault-mechanik-support-recon), nie można zmieniać klas podczas meczu. Nie można podnosić klas. Reszta chyba jest w miarę zrozumiała ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Można jeszcze dołączyć do plutonu? Nudzi mnie już gra samemu, a tu widzę, że aktywnie są jakieś treningi i spotkania :)

Z góry: TAK, TAK przeczytałem pierwszy post "Rekrutacja zakończona. Dalszy nabór nie będzie prowadzony." Ale warto się spytać :)

Edytowane przez miela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Można jeszcze dołączyć do plutonu? Nudzi mnie już gra samemu, a tu widzę, że aktywnie są jakieś treningi i spotkania :)

Z góry: TAK, TAK przeczytałem pierwszy post "Rekrutacja zakończona. Dalszy nabór nie będzie prowadzony." Ale warto się spytać :)

Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, ale tak jak jest napisane dalsza rekrutacja nie będzie prowadzona. W dalszej przyszłości mogą pojawić się jakieś pojedyncze uzupełnienia, ale nic masowego.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha okej. A pojedyncze uzupełnienia na jakiej zasadzie? Bierzesz kogoś kto był już dawno temu zapisany tak? W każdym bądź razie jeśli kogoś potrzebujecie to jestem gotów :) Tylko posłać wiadomość.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żeby wybrać reprezentacje plutonu(jeśli nie ma :biggrin:) Nie sądzę, żebym ja się nadawał, ale grając z plutonowiczami widzę kilku "koxów" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Póki co będziemy musieli skupić się tylko i wyłącznie na zmniejszeniu liczby członków.

Co wy na to żeby wybrać reprezentacje plutonu(jeśli nie ma :biggrin:) Nie sądzę, żebym ja się nadawał, ale grając z plutonowiczami widzę kilku "koxów" :thumbsup:

Ona już istnieje. Jest grupka osób, która regularnie trenuje sobie Squad Rush i reprezentuje nas w tym trybie, aby móc przebić się przebić do meczów ligowych, sparingowych, czy jak tam zwał, trzeba udzielać się na treningach. Występowanie w czasie klasycznych, tych większy trybów, jest już bardziej otwartym tematem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś lista tych "reprezentantów"?

Luknij na BL-tam cały czas "Rasik" zwołuje treningi-popatrz na listę chętnych i stwierdzisz,że powtarzają się te same "niki"-już wiesz jaka to grupa?:smile:

To są osoby,które nie przyniosą wstydu w potyczkach z innymi ekipami a dołączyć do tej grupy jest "bardzo łatwo"-wystarczy być na każdym treningu,przestrzegać zasad takich spotkań,kosić lepiej niż oni,posiadać skype i mieć dobry humor!!!

Chyba tyle...:pardon: --proste nie??:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jagoda1111 przydałbyś się nam w lidze bo wsparcia nikt z nas za bardzo nie ogarnia.

Ras--z największą przyjemnością-tylko jest pewne ograniczenie--nie dysponuję taką ilością czasu by być na każdym lub w większości treningu. Teraz naprzykład mam drugą zmianę i wracając ok 23 już na nic nie mam ochoty jak tylko walnąć się na wyro.Mogę za to rano grać tak do 12-tej,ale tu pojawia się problem braku większości plutonowiczów bo wieczory to pora na spotkania w grupie.

Co do weekendów powinienem teraz dać radę zorganizować sobotnie granie i z chęcią odpalę skype,pogram i posłucham waszych piskliwych głosików :tongue: .

Zaznaczam jednak,że mogę służyć tylko jako zaopatrzenie frontu walki bo umiejętnościami odstaję od was na kilometr--bez wazeliny :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jagodziak za dog taga :whistling:

Edytowane przez Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę spis wszystkich zasad któych trzeba przestrzegać na meczach ligowych? Najlepiej po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są gdzieś po polsku, także patrząc na linka od jamiego:

- grasz 4 rundy (chyba, że wynik jest 3-0)

- w teamie musi być po jednym graczu każdej klasy (assault, support, recon, engineer)

- nie wolno podnosić broni z trupów

Lista dozwolnonych broni (chyba nie muszę tłumaczyć co znaczy forbidden)

ASSAULT

Primary weapon: M16A4 - M16A3 - M416 - AEK971 - F2000 - AN94 - KH2002 - G3A3 - L85A2 - AK74M - 870MCS - PP2000 - UMP45 - PDWR - P90 - MP7 - AS VAL

Secondary weapon: M9 - G17C - MP443 - M1911 - .44 Magnum - M412 REX (Taclight forbidden)

Gadget 1: Medikit/M320(Smoke)

Gadget 2: Defibrillator

Specialization: Explosion/Explosion(Squad) forbidden

ENGINEER

Primary weapon: M4A1 - SCARH - M4 - A91 - G36C - SG553 - AKS74u - G53 - QBZ-95B - 870MCS - PP2000 - UMP45 - PDWR - P90 - MP7 - AS VAL

Secondary weapon: M9 - G17C - MP443 - M1911 - .44 Magnum - M412 REX (Taclight forbidden)

Gadget 1: RGP7V2/SMAW

Gadget 2: Repair tool

Specialization: Explosion/Explosion(Squad) forbidden

SUPPORT

Primary weapon: M27 IAR - RPK74M - M249 - PKP PECHENEG - M240B - M60E4 - QBB-95 - MG36 - TYP 88 LMG - 870MCS - PP2000 - UMP45 - PDWR - P90 - MP7 - AS VAL

Secondary weapon: M9 - G17C - MP443 - M1911 - .44 Magnum - M412 REX (Taclight forbidden)

Gadget 1: Ammunition

Gadget 2: No Gadget

Specialization: Explosion/Explosion(Squad) forbidden

SCOUT

Primary weapon: SV98 - MK11 MOD0 - SVD - M39 EMR - SKS - QBU88 - M40A5 - M98B - L96 - 870MCS - PP2000 - UMP45 - PDWR - P90 - MP7 - AS VAL

Secondary weapon: M9 - G17C - MP443 - M1911 - .44 Magnum - M412 REX (Taclight forbidden)

Gadget 1: T-UGS/MAV

Gadget 2: Radio-Beacon

Specialization: Explosion/Explosion(Squad) forbidden

Niedozwolone dodatki

- celownik noktowizyjny

- latarka

- Flachet cal.12 (nie mam pewności, ale to jest bodaj rodzaj ammo do shotgunów)

- Splitter cal.12 (j.w)

- Slug cal.12 (j.w.)

To by było na tyle, przynajmniej na podstawie tego z CSL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jagodziak za dog taga :whistling:

Nie dziękuj,specjalnie to zrobiłem--czego się nie robi dla kolegi z plutonu :pardon: :tongue:

@ banana-rama--świetna robota-sam skorzystałem :thumbsup:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem pierwszą okazje pograć z większą ilością osób a nie tylko z Rafaol37 jak to było dotychczas. dzięki Panowie wczoraj za gre, myśle że można to powtarzać jak najczęściej - i koniecznie ze skype!! możecie mnie dodawać na skype : szatan914 a na psn szatan91 ,wczoraj powróciłem do porządnego grania wieczorem, więc dozobaczenia wieczorem na serwerach :) 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem pierwszą okazje pograć z większą ilością osób a nie tylko z Rafaol37 jak to było dotychczas. dzięki Panowie wczoraj za gre, myśle że można to powtarzać jak najczęściej - i koniecznie ze skype!! możecie mnie dodawać na skype : szatan914 a na psn szatan91 ,wczoraj powróciłem do porządnego grania wieczorem, więc dozobaczenia wieczorem na serwerach :)

Dzisiaj chyba też pograłeś??:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba też pograłeś??:tongue:

no grałem, tylko czemu czasem przeżuca do przeciwnej drużyny, i musze Was bić hehe :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuj,specjalnie to zrobiłem--czego się nie robi dla kolegi z plutonu :pardon: :tongue:

tak, tak się tłumacz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak się tłumacz :ok:

Oj tam,oj tam...czekaj na niespodziankę...,zajdę cię od tyłu i będzie fajnie :tongue: mam dłuuuugą kosę:pardon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe brzmi groznie, co za wyznania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,oj tam...czekaj na niespodziankę...,zajdę cię od tyłu i będzie fajnie :tongue: mam dłuuuugą kosę:pardon: .

nie mogę się już doczekać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem na battlelogu, dopisze i tutaj. Wczorajszy mecz uświadomił, że bardzo słabo ogarniam starcia 1 vs 1 na bliskim kontakcie snajperem. Doszliśmy do wniosku, że przyczyną tego jest bardzo niski poziom przeciwników w codziennej grze z randomami. Także od dziś pie***le statystyki i zaczynam grać przeciw Wam. Tylko w taki sposób się czegoś mogę nauczyć, bo łojenie dupska leszczom przez cały dzień jest fajne i sprawia frajdę każda wygrana, ale jako gracz w ogóle się nie rozwijam. Odstawiam również tryb conqest na jakiś czas - 18 medali wystarczy, czas pograć w rusha, zarówno 12 vs 12 jak i tego drużynowego żeby nie robić wstydu na meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś drętwieje palec jak mam nacisnąć spust by zakosić kogoś z plutonu-głupie nie???

Choć raz mniałem satysfakcję jak załatwiłem Dżejmiego moim heli i aż nie mogłem się doczekać(myślałem,że zejdę) kiedy załaduje się ammo by dokończyć dzieła i patrzeć jak fragmenty jego helka opadają na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×