Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko oki ale komunikacja masakra mozna powiedzieć żę wogóle jej nie ma. Ciężko będzie jeśli tego nie naprawią. Zresztą widac że serwery maja chyba za cienkie bo dzisiaj chyba była konserwacja a wieczorem już problemy :verymad: miejmy nadzieję że za kilka dni wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem listę graczy w tym pierwotnym Plutonie. Wszystkich, którzy są tutaj usunąłem stamtąd. Jeśli jednak chcecie tam wrócić, to po prostu dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z graniem w squadzie trochę trzeba kombinować, ale po jakimś czasie wszyscy jakoś trafiamy tam, gdzie powinniśmy. Z komunikacją tragedia, przerywa strasznie.

Z dzisiejszych manewrów, na chwilę przed padnięciem serwera :smile:

dsc04534nb.jpg

A ja się zastanawiałem dlaczego nie mogę się wbić na serwer :) :) :) Ekipa dopisała :)

btw: ładny psikus o 0:25 EA zrobiło - restart pewnie robili.

Edytowane przez CruGeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z CruGerem ograliśmy parę mapek w Conqeście i szło nam całkiem, całkiem. Szkoda, że znów (sic!) komunikacja nie działa jak należy, do tego serwery padły o 0:30, uznałem, że to sygnał do odmeldowania się i poszedłem spać

Krótkie pytanko: gdzie ustawia się tag przed nickiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa CO-OP'a? ograł ktoś to już? trudny? są tam jakieś ciekawe pukawki które można wykorzystać w MP? ja ograłem tylko nieco kampanii, a tak to tylko w MP siedzie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o wczorajszym wieczorze.

Frekwencja jak widać dopisała, podobało mi się to że powoli i sukcesywnie przerzucało wszystkich z tagiem ExP do jednej frakcji. Jeśli chodzi o wspólną grę to chyba nie jest tak źle, pomimo nie istniejącej komunikacji głosowej udało nam się nie przegrać żadnego meczu. Mam nadzieję że dziś powtórzymy wczorajsze harce, i zarazem że nie będzie żadnych dziwnych akcji z serwerami, bo powoli zaczyna mnie to denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... i sukcesywnie przerzucało wszystkich z tagiem ExP do jednej frakcji. ...

Hmmm, myślicie że obecność klan tagów może wpływać na prawidłowe przydzielanie graczy do drużyn? Byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj będę ciorał do oporu thumbsup.gif Wczoraj ekipa była wypas tylko niestety,rozegrałem może z 7 meczy a z 5 mnie wyrzuciło w połowie ,klan tag rządził smile.gif

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wczoraj rzeczywiscie szło nam 1sza klasa :)

Komunikacja - hmmm czasem rewelka ale zazwyczaj dramat, nie ma co gadać podczas wczytywania planszy bo wtedy strasznie sie tnie.

Powiem wam, że milo grać z ogarnietymi ludzmi, ktorzy wspolpracuja ;-) NIe martwie sie o apteczki, ress'y i spotowanie - sam w zamian dostarczam ammo ;-)

A teraz pytanie - czy to jest dziwne, że najwięcej radości sprawia mi jak ubije kogoś od nas z plutonu - sick ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś również zasiadam do gry,wczoraj chwile pograłem było dobrze do momentu laga,dwa kroki do przodu trzy w tył no masakra!

Co do żon i ich reakcji na grę/gadanie do tv,to moja czasem nawet popatrzy jak gram,ostatnio mnie zaskoczyła,widziała jak ubiłem snajpera w krzakach,mówi do mnie - o załatwiłeś kampera :biggrin: .Zna slang hehe.Słucha już moich growych tekstów od kilku lat :thumbsup:

Edytowane przez busaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś również zasiadam do gry,wczoraj chwile pograłem było dobrze do momentu laga,dwa kroki do przodu trzy w tył no masakra!

Ja wczoraj w przeciagu 3h grania miałem może 2-3 przycinki.

Niestety wystepuje też problem z dzwiekiem - nie macie tak czasem, że nagle słyszycie tylko bron i nic poza nia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak to opisałeś. Nagle jest tylko dźwięk mojej broni i nic pozatym. Miejmy nadzieje że te wszystkie problemy zostaną usunięte. Jak widać coś tam dłubią bo restarty serwerów mam nadzieje że nie są bez powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w pewnym momencie podobnie. Dźwięk broni i poza tym głucha cisza . Lagi trochę mam, ale tutaj większość winy zrzucam na łącze.

Komunikacja głosowa we wczorajszym wydaniu to jakaś farsa. Większość czasu nie słyszę nic, potem coś cichutko, a chwilę później głośnie "Kur*a!" rozwala mi uszy i znowu nic.

Grało się super mimo braku powyższego. Pełna współpraca i dzięki temu sama przyjemność.

Poruszając kolejny wątek, to jest nasze kobiety, a nasze granie, to moja mówi tak "Przynajmniej będę sobie mogła spokojnie poczytać" i generalnie nie reaguje na to, że gadam do TV :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś wieczorem zabijamy ! oczywiście kto ma czas i możliwość.

Co do lagów to powiem wam że wczoraj nie dało rady grać, kombinowałem, resetowałem konsole, router aż w końcu podpiąłem ps3<->router przez kabel i lagów nie ma.

btw. jak ktoś chce to można sobie sygnaturkę zrobić -> http://bf3stats.com/

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bl1e.jpg

battlereportbattlelogba.jpg

battlereportbattlelogba.jpg

Mi się udało dołączyć na 3 ostatnie rozgrywki z wami póki serwery padły :mad:.... Jutro sobota, sporo osób ma wolne, coś czuje ze bedzie dziś wysoka frekwencja :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ho żołnierze :)

Wczoraj było fajnie, udało się z całą ekipą wbić do drużyny. Szkoda tylko, że przez jedną rundę nie słyszałem nikogo z drużyny a jakiegoś angola, który non stop pieprzył farmazony. Wyłączyć się go nie dało, cholera wie o co kaman. Później zniknął, ale wraz był problem z komunikacją.

Co do CO-OP wczoraj próbowałem z jednym znajomym, na poziomie normal było dosyć ciężko ;) a później padło i to. Także dupy nie urywa taki singiel we dwóch. Pewnie trzeba by dłużej pomęczyć, może dalsze misje są jakieś ciekawsze.

Dzisiaj będę jak wczoraj. OK 23.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem powoli za stary Więc mam pytania

1. Mam dopisanych w Battlelogu znajomych, w oknie gry ich nie widać. Tylko informacje, że Rembix to Rembix tamto;)

2. Czy jest jakiś sposób na łatwe dopisanie znajomych w PSN (online w necie z pc się nie da) czy trzeba klepac na wirtualnej klawie i nawet nie wiadomo czy nick się zgadza.

3. Jak dopisać TAG do nicka???? Zmienić po prostu całą nazwę, czy da się dopisać samego TAGA, któy zostanie dołączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie długi weekend :). Powinienem się zameldować na placu boju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem powoli za stary Więc mam pytania

1. Mam dopisanych w Battlelogu znajomych, w oknie gry ich nie widać. Tylko informacje, że Rembix to Rembix tamto;)

2. Czy jest jakiś sposób na łatwe dopisanie znajomych w PSN (online w necie z pc się nie da) czy trzeba klepac na wirtualnej klawie i nawet nie wiadomo czy nick się zgadza.

3. Jak dopisać TAG do nicka???? Zmienić po prostu całą nazwę, czy da się dopisać samego TAGA, któy zostanie dołączony.

2. Niestety nie ma łatwego sposobu i trzeba to robić krok po kroku, a nicki weź z pierwszego posta tematu :)

3. Tag dopisujesz w Battlelogu w edycji profilu w miejsce obok nicku

Edytowane przez deerhunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgłaszam gotowość.

Multi aktywowany, Battlelog aktywowany.

Póki co ogarnia singla, multi odpaliłem na sek. Nie widze żadnego aimlaga (nie wiem jak wy), mapa którą włączyłem Wyspa Charków (?) wyglądała ślicznie w porównaniu do bety, singiel wygląda oszołamiająco :thumbsup:

Z chęcią pogram z Wami w multi co by na początek za kimś pobiegać żeby poznać mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×