Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ciężko było się wczoraj połączyć ze znajomymi, rzucało do przeciwnych składów, słyszałem ludzi w lobby choć nie miałem ich w drużynie, dopiero po północy pograłem trochę z Grugerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko marwit proszony jest o założenie konta ba BT.

Panowie ma3x i mfonk, proszę o info na PW z PSNID i BT. Nie wiem czemu Was pominąłem...sorki. Rozumiem, że 30+?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest troche problemów z połączeniem, wczoraj nie było szansy wejść do pokoju założonego przez exide'a, raz się udało a potem już lipa. Dobrze że rekrutacja trochę się wydłużyła bo widzę że każdy ma inne upodobania co do trybu rozgrywki, część preferuje CQC, jeszcze inni TDM, a ktoś tam RUSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogłem wbić na zaproszenie Exida.

Szczerze Wam powiem, że nie ogarniam tych mapek - strasznie wielkie są, na Metro czuję się bardziej swojsko :thumbsup:

Zwalam to na krótki staż w multi, w czwartek wracam do gry bo dzisiaj chyba nie znajdę wieczorem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy do ogarnięcia... z tym dołączaniem do znajomych w grze trochę się trzeba postarać by grać razem.

Gra się nie najgorzej choć zauważalne lagi były. Co do samej gry to tekstury np. na poręczach schodów strasznie migają.

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Wpadam na kolesia sypie do niego pół magazynka on się kładzie to ja granat rzucam po chwili obrywam i padam a on leży na moim granacie ja już nie żyje granat wybucha mu prosto w twarz a on biegnie dalej. coś jakby po mojej śmierci granat nie działał. Kilka razy tak miałem.

No i trzeba trochę czasu spędzić aby broń sobie skonfigurować (co prawda na razie bez odblokowań nie ma z czego) ale jest co robić

Przeglądarkowy battlelog całkiem fajne funkcjonalności posiada, będzie co klikać w pracy tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mapami zawsze jest tak samo, pograsz, poznasz, nauczysz się i będzie gitara. Ja jeszcze walczę z ustawieniami czułości sterowania, ale wszystko chyba jest na dobrej drodze. Ja będę dziś śmigał ale prawdopodobnie późnym wieczorem gdzieś około 22 albo i później. Ktoś chętny dziś poganiać w trybie RUSH?

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że już pojawił się kolejny pluton o tej nazwie proponuję, jak w tytule filmu, nazwę The Expendables (niby nic a jednak poprawniej gramatycznie :biggrin: ). Faktycznie, jak już Pal uwinie się ze swoją kopią, powinien przejąć lidera w ekipie i dalej nas wszystkich zwerbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma presji :thumbsup:

Co na nazwy to Może być z THE, jednak bez jest łatwiej, prościej i przyjemniej. A że są inne klany o tej nazwie...cóż...my na PS3 byliśmy pierwsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy można się jeszcze dołączyć??? Wiek 34, gram od paru miesięcy w BF BC2 i zakupiłem właśnie 3. Wczesniej parę lat w Americas Army w klanie o podobnej koncepcji jak ta. Moje gg w razie czego 1766235.

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest przy kompie i ma dostęp do battleloga to może niech założy ten pluton THE EXPENDABLES. Tak na wszelki wypadek :) od przybytku głowa nie boli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbieram Bf3. Widzę ,że lista powiększyła się o następnych członków plutonu,muszę porobić porządki u siebie i dodać kilka osób.Chyba wyjdę z firmy dziś wcześniej i jutro zrobię sobie wolne:)Do zobaczenia na polu bitwy :biggrin:

Edytowane przez busaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rembix będę koło 23. Pracuję do 22 w tym tygodniu. Także ja chętnie popykam.

A co do wczorajszej gry - inżynier staje się po mału moim ulubieńcem - a szczególnie RPG :) heheh wczoraj była to moja podstawowa broń w unieszkodliwianiu delikwentów :)

A z tymi zaproszeniami to faktycznie buba jakaś, niby miejsce w teamie jest a nie można się dołączyć. Z drugiej strony jest taki myk, że drużyn jest kilkanaście, alfa, bravo, itd.. w każdej drużynie może być nas 4. I co najważniejsze wszyscy możemy się słyszeć. To trzeba sprawdzić, czyli zaprosić jak najwięcej znajomych do wspólnej gry, potem ją utworzyć, i ew. jak będzie potrzeba poprzestawiać się w drużynach z poziomu menu.

Pzdr.

jak ktoś jest przy kompie i ma dostęp do battleloga to może niech założy ten pluton THE EXPENDABLES. Tak na wszelki wypadek :) od przybytku głowa nie boli :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/platoon/2832655240985996731/ jest już taki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie sklep konsoleigry.pl odwołał mi preordera tłumacząc się, że w Polsce wogóle nie wyszła edycja limitowana :unsure:. Chcieli mi wcisnąć za 220zł (z przesyłką) zwykłą edycję, za którą mogę w MM zapłacić 179 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy myślę że powinna zostac obecna czyli "Expendables" ewentualnie "ExPendables" bo z tego co widzę to wyłączności na nazwę w battlelogu nie ma,także co byśmy nie wymyślili to prędzej czy pózniej ktoś to powieli.Wczoraj pograłem 2 godzinki na razie mam mieszane odczucia,muszę tej grze dać jeszcze kilka dni.

W stosunku do bety pogorszyło się sterowane,w becie sensitive mialem ustawione na maxa tutaj przy takim ustawieniu celowanie jest nie do opanowania nie chodzi o to ze jest tak szybkie tylko o tzw Lag,nie moge pojąć dlaczego to zmienili,dopiero po zmniejszeniu czułości(z maksymalnej) da sie to wszystko ogarnąć.

Błędy ,błędy mam wrażenie że ten tytuł jest dalej nie dopracowany i to bardzo,kilka razy po padnięciu na glebę nie mogłem się podnieść,dziwne skoki podczas biegu przód,tył, raz w połowie meczu po śmierci już nie mogłem dołączyć do drużyny musiałem wyjść do menu,bardzo dziwne mało przejrzyste tworzenie drużyny chodzi mi o to że nie wiem czy jestem juz w składzie czy nie ,zresztą mimo jej utworzenia rozwaliło nas do przeciwnych.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie sklep konsoleigry.pl odwołał mi preordera tłumacząc się, że w Polsce wogóle nie wyszła edycja limitowana :unsure:. Chcieli mi wcisnąć za 220zł (z przesyłką) zwykłą edycję, za którą mogę w MM zapłacić 179 zł.

Miałem podobnie, limitkę odwołali i chcieli mi sprzedać zwykłą wersję za 199 poszedłem do Saturna i mam za 179zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na metro zapadles się po ziemie i tylko głowa ci wystawala :P

No własnie o tym mówie jakby nie C4 to bym nie wylazł whistling.gif

A propo PL dubbingu wg.mnie jest zajebisty!! teksty typu KURWA PRZEJMUJĄ BAZĘ !! albo DO CHUJA !! heheh dobre ale najlepszy jest tekst typu jak rzucam amunicję "MASZ AMUNICJA" chyba mam śląska wersję biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie sklep konsoleigry.pl odwołał mi preordera tłumacząc się, że w Polsce wogóle nie wyszła edycja limitowana :unsure:.

Weź normalną, Powrót do Karkand kupisz na PSN, choćby z opóźnieniem.,a pozostałe dodatki zlej, bo szczerze to je można o kant D rozbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź normalną, Powrót do Karkand kupisz na PSN, choćby z opóźnieniem.,a pozostałe dodatki zlej, bo szczerze to je można o kant D rozbić.

Dokładnie taki mam plan. Kupie zwykłą za 179zł a na PSN kupie Karkand. Suma sumarum i tak wyjdzie 220zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pozycja horyzontalna jest porażką. Muszę obczaić jakiś sposób aby wypatrywać odpoczywających. Podobno widać błysk lunety czy coś w tym rodzaju ?

Wczoraj połowę zgonów zaliczyłem po strzałach od leżących gości a drugą gdy ja się kładłem i najczęściej traciłem nieśmiertelnik :P .

No nic trzeba zaraz iść troszkę powojować ;)

A jest jeden nieśmiertelnik wprost idealny dla nas. Z dinozaurem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie,temat znalazlem dopiero dzis i chialbym sie wprosic do waszego klubu bo podoba mi sie ten pomysl,czesto gram wlasnie po pracy zeby sie zrelaksowac,piwko,kanapa i oska z karabinem. Problem mam taki ze mieszkam za granicami kraju i szukam Polakow do pykania z HS,troche znajomych juz mam z BF2ki ale ludzie w moim i podobnym wieku w jednej druzynie to super pomysl ;)

Moj login PSN: MalyBXL2

Wiek: tylko 28 lat

Zapraszajcie,gre mam od dzis i zaraz wlacze ja first time ;)

Do zobaczenia na polu bitwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeden nieśmiertelnik wprost idealny dla nas. Z dinozaurem ;P

i dokładnie taki sobie wczoraj ustawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine_79 jest jeszcze jakaś możliwość dołączenia do plutonu?? niestety albo stety mam 30+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do robienia teamow - jedyną metodą jest złożenie ekipy, znalezienie w wyszukiwarce serwera gdzie stan jest 16-18/24 i wbić się całą ekpią i czekać aż nas sparuje.

Z drugiej strony:

W opcjach drużyn mamy kilka zespołów do wyboru - czy można się pod nie podłączyć manualnie?

Btw dzisiaj planuje grać w Rush od ok 22 i jak zawsze jestem chetny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmienił się status zamówienia na odłożony w magazynie :biggrin: może uda mi się jutro do Was dołączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×