Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisuję się! PSNid i Battlelog: MarekINT

Proszę o zaproszenia. Pozdrawiam!

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmienił się status zamówienia na odłożony w magazynie :biggrin: może uda mi się jutro do Was dołączyć

U mnie z kolei wysłane, będzie jutro bądź pojutrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw dzisiaj planuje grać w Rush od ok 22 i jak zawsze jestem chetny ;-)

Będę po 22, trochę później wpadnie jeszcze deerhuner. I wbijamy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jadę z Wami :) - także czekać proszę na mnie cierpliwie :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine_79 jest jeszcze jakaś możliwość dołączenia do plutonu?? niestety albo stety mam 30+ :D

Otacon podaj mi PSNID i BT na PW.

Zająłeś ostatnie miejsce :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, fajnie by było żeby aktywni gracze dopisali sobie clan tag [ExP] do nicka, pozwoliło by to do szybszego wypatrzenia znajomych w grze i dołączenia do wspólnej gry. Nie lubie sie udzielać na forum ale zaczyna mnie to irytować ja co drugi post czytam czy są jeszcze miejsca w plutonie itp itd, a teraz połowa graczy nie chce się z "naszym'' plutonem utożsamiać :mad:. Chyba wstałem lewą nogą... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otacon podaj mi PSNID i BT na PW.

Zająłeś ostatnie miejsce :thumbsup:

Ja prosiłem wczesniej i nic....:scare: Ja naprawdę Was potrzebuję:biggrin: PSNid i Battlelog: brabusrocket1, znając życie i tak częsć sie wykruszy.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłem wczesniej i nic....:scare: Ja naprawdę Was potrzebuję:biggrin: PSNid i Battlelog: brabusrocket1, znając życie i tak częsć sie wykruszy.

Pozdrawiam

Tomek

Dla Ciebie oczywiście mam miejsce. Napisałem tylko że Otacon jest ostatni który dołączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wczorajszą grę ;-) jak zwykle było bardzo miło ;-) Współpraca wzorowa ;-) - ale dzisiaj było baaardzo ciężko wstac do pracy :P

Popieram Kopalnioka w 100% - dopiszcie sobie w BL tag ExP !

Nie ma się czego wstydzić :thumbsup:

Aha i prośba do nowo przybyłych graczy o dodanie wszystkich z listy na 1szej stronie do friendsow na PSN.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista jest zamknięta!!!

Póki co i tak jest ok. 5 osób, które ani nie grają ani nie udzielają się na forum, więc niedługo będą pierwsze ofiary :whistling:

Proszę o dodanie wszystkich na BT oraz PSN.

Ja dołączę w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakby się ktoś wykruszył, to piszę się na rezerwę :D wiek 37 (kwalifikuje się, aż za bardzo ;) ) BF3 będę miał piątek/sobota :thumbsup: Aktywny od 22 - 2 +/-

Spocznij!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z chęcią dołączę do innych ExP; wczoraj bezskutecznie próbowałem ustawić swojego fragnsteina, efekt to mecz na grand bazaar z wynikiem 1:18, masakra dosłownie i w przenośni. Wracam do pada, przynajmniej będzie mniej stresu a z czasem powinienem jakoś go ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że niektorzy tak jak Palpatine czekają na możliwość pogrania - bo nie maja jeszcze swojej kopii gry.

Dajmy sobie 2 tygodnie czasu a potem rewizja aktywności w grze i na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chętnie z Wami pogram :). Nie muszę być w plutonie.. tak wiem: nie ma miejsc :) (no chyba, że coś się zwolni).

psnid: mirutermi

hs: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie oczywiście mam miejsce. Napisałem tylko że Otacon jest ostatni który dołączył.

Dzięki! W takim razie zamawiam HS, tylko podpowiedzcie jaki najlepiej kupić. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! W takim razie zamawiam HS, tylko podpowiedzcie jaki najlepiej kupić. Pozdrawiam!

To zależy do czego ma służyć. Jeśli tylko do komunikacji w BF3 to zapewne oryginalny sony będzie spełniał wymagania,

Ja zbieram na: http://allegro.pl/headset-7-1-bezprzewodowy-sony-ps3-madgames-w-wa-i1885719627.html

Może na gwiazdkę sobie zrobię prezent :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od twoich możliwości finansowych. Najlepiej to oficjalny headset 7.1, albo normalny pierwszej generacji bądź drugiej. Będziesz miał pewność że jakość dźwięku dobiegającego z HS będzie najwyższej jakości. A Jeśli ci na tym nie zależy to cokolwiek z BT i całkiem dobrą baterią.

Palp też się do niego przymierzam, ale mocno chodzi mi po głowie też to: http://www.sony.pl/product/head-mounted-display/hmz-t1

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od twoich możliwości finansowych. Najlepiej to oficjalny headset 7.1, albo normalny pierwszej generacji bądź drugiej. Będziesz miał pewność że jakość dźwięku dobiegającego z HS będzie najwyższej jakości. A Jeśli ci na tym nie zależy to cokolwiek z BT i całkiem dobrą baterią.

Palp też się do niego przymierzam, ale mocno chodzi mi po głowie też to: http://www.sony.pl/p...-display/hmz-t1

Te okularki to naprawde kosmos ;-) planowana cena to koło 2 tys PLN.

Jednak przed zakupem niezbędne będą testy.

Co HS - to ja używam i polecam Sharkoon XTatic Digital - na allegro kumpel ostatnio wyrwał za 250zł. Szkoda że na kablu ale w przeciwieństwie do HS sony są bardziej uniwersalne bo można je podłączyć do wszystkiego co ma wyjscie optyczne.Poza tym Słuchawki sony emulują 5.1 tylko w grach - niestety filmy są już tylko w stereo.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że niektorzy tak jak Palpatine czekają na możliwość pogrania - bo nie maja jeszcze swojej kopii gry.

Dajmy sobie 2 tygodnie czasu a potem rewizja aktywności w grze i na forum.

Dokladnie. U mnie premiera B3 dopiero jutro a jeszcze musze dokonczyc Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te okularki to naprawde kosmos ;-) planowana cena to koło 2 tys PLN.

Jednak przed zakupem niezbędne będą testy.

Co HS - to ja używam i polecam Sharkoon XTatic Digital - na allegro kumpel ostatnio wyrwał za 250zł. Szkoda że na kablu ale w przeciwieństwie do HS sony są bardziej uniwersalne bo można je podłączyć do wszystkiego co ma wyjscie optyczne.Poza tym Słuchawki sony emulują 5.1 tylko w grach - niestety filmy są już tylko w stereo.

Mialem okazje wyprobowac podczas IFA i robi wrazenie, ale szczerze to sobie tego nie wyobrazam siedziec w pokoju z takim czyms na glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś doczepiane mikrofony??? Mam w sumie fajne słuchawki (tak mi sie przynajmniej wydaje;))sennheiser hd 515 game, które podłączam do amplitunera, wystarczyłby osobno podłączany bezprzewodowo do ps3 mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×